Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
6. feb 2009

to meraju takym kovovym oblucikom roztvaracim, vola sa to nejak ze p...meter 😅 sú to 4 miery...

urcite budem mat aj ja obavy z porodu ale ten pocit ked to na mna pride, ze este v ten den uvidim moje krasne babatko tak... my myslim doda sily ... 😵 teda aspon dufam 😀

inak baby 😢 moja kamaratka porodila v 6.mesiaci pred vianocami 😢 malinky je este stale v inkubatore 😢

lenocka3
6. feb 2009

merat panvu?
to na co?
ja som citala, ze meraju obvod pasu... to asi nebum moct stiahnut brusko, co? 😀 😀

pinky, neboj... rychlo narastie. Aj tu na koniku su maminky s takymi malinkymi, myslim, ze maju temu "extremni nedonosenci"...alebo take nieco 🙂 je tam vela zaujimaveho

monika3
autor
6. feb 2009

verim ze to zvladneme, 🙂 🙂 🙂 potom si povieme ake to bolo 😀

6 mesiacov je dost skoro... 😕
ja som si vzdy myslela ze rizikove su vzdy tie prve tyzdne tak do toho 12 tt ale co som bolo v nemocke tak mi uz pride ze kazdy tyzden je rizikovy....vzdy sa moze vsetko prihodit len nie je treba na to mysliet 😒

monika3
autor
6. feb 2009

Lenocka mozno budu chciet od nas este miery ako na miss 😀 😀 😀

inak ta panva sa predsa zvacsuje az do porodu nie..? vtedy to treba merat

pink_lady
6. feb 2009

monik a tebe to nepisali do tehu knizky? lebo tam su na to kolonky a aj na vysku, vahu povodnu 😅

inak no moni, ked ides ako prva z nas tak potom nas dufam nebudes moc strasit 😀 😀 😀

monika3
autor
6. feb 2009

mam vyplnenu iba kolonku vyska a vaha, ak pribudne aj to meranie tak ti poviem ake mam miery 😀

a nebojte ....nebudem strasit budem uprimnaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

a prva ide inak Lenand ale ta uz ma skusenosti,tak dufam ze to bude u nej pohodovejsie 🙂

pink_lady
6. feb 2009

ozaj Lenand som zabudla 😕 uf to mam inu sklerozu 😀 😀 😀

monika3
autor
6. feb 2009

A este teraz niekedy tu bola aj Petkapo, tak mozno sa pride podelit s nami o zazitky 🙂 🙂 🙂

pink_lady
6. feb 2009

booze fakt som skleroticka 😅 posledne dni sa mi casto stava ze zabudnem co som chcela povedat/ napisat, co som chcela urobit 😅

monika3
autor
6. feb 2009

to je normalne Pink a pocas materskej sa to vraj zhorsuje 😀 😀 😀 😀

pink_lady
6. feb 2009

no zbohom 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
6. feb 2009

ozaj monika ty uz mas za sebou viacero vysetreni ...vysetruje sa teraz na zaciatku tehu aj tymi zrkadlami? 😝 mna zatial nie ale ja sa nehnevam lebo ja to moc nelubim 😎 😀

monika3
autor
6. feb 2009

neboj Pinky zvladneme to, pokial nezabudne nakrmit male je to dobreeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
6. feb 2009

alebo ho niekde nezabudneme 😅

monika3
autor
6. feb 2009

no to by bolo zleeeeeeeeee s nami 😀 😀 😀

Zatial ma tak nevysetrovali tymi zrkadlami....ale teraz uz asi bude , lebo hovoril ze spravi cytologiu...no ja to uplne neznasam, 😠

zatial vzdy len tak palpacne zistoval ci krvacam a brusko prehmatal a sono urobil

monika3
autor
6. feb 2009

a este na zaciatku som bola aj na ekg 🙂

pink_lady
6. feb 2009

uff no dufam ze mu postaci cytologia z oktobra 😎

viem ze ekg sa robi ale ja este nembola som 😎

v telke davali nejaku pani co jej ukradli sud s kyslou kapustou ...tak som dostala taaku chut ze som zbastila plny tanier kyslej kapusty ...to budu vetryyy 😝 😀

pink_lady
9. feb 2009

Dobre rano kocky mala som co robit aby som nas tu nasla 😅
ako ste vikendovali?
ja uz sedim v robote 😔

pink_lady
9. feb 2009

ale babyyy kde ste to tu mam byt sama dnes? ☹ 😀 co mam potom robit v robote? ☹ 😀 😀 😀

lenocka3
9. feb 2009

haloooo, aj ja som tuuuuuu 😵 😵
MAME NAJKRAJSIE SRDIECKO NA SVETE, VELMI SILNO NAM BUCHA 😀 😵 😵 😵
a sme v uplnom poriadku, narastli sme 😵 zodpovedame velkostou 7+3 - presne tak, ako mame byt 🙂

lenocka3
9. feb 2009

a baby.. nikdy, ale naozaj nikdy nejedzte chleba so sunkou a nezapijajte ho sladkym mliekom s prichutou jahody 😲 😝 😲 😝 😲 😝 😲 😝

lenand
9. feb 2009

čavte ako sa mate a čo vykend cely vykend bolo u nas super počasie slniečko a dnes nasnežilo ale je z toho len člapkavyca 😠 mala by som ist teraz niekedy do humenneho k endokrinologičke na krv ale v takom počasi sa mi nechce tak uvidím zajtra

lenocka3
9. feb 2009

🙂 halooo, kde ste?
mam strasnu chut na pizzu,napriek tomu, ze mi je blbo... mam to risknut? 😀 zjem polku.. uvidim?

monika3
autor
9. feb 2009

Ahooj Lenocka taka som rada ze mate to najkrajsie srdiecko 🙂 🙂 🙂

ja som sa prave presvedcila ze budem posluchat moj zaludok, uz dnes rano som sa citila tak ze nebala by som nic jest, bolo mi tak akurat a potom som sa presviedcala no ale zas treba si dat nieco na ranajky....a skoncilo to vsetko 😝 😝 😝 😝
uz sa budem riadit tym co organizmus prave potrebuje 😉 😎

a inak ahoojte vsetky tehulky 🙂 🙂 a co robite tak praci zdar 🙂

pink_lady
9. feb 2009

tak ja uz mam za sebou poradu 😝 myslela som ze tych chlapov co sa tyzden neumyvali a ani ponozky nevymenili tak oblinkam 😝 😀

lenocka gratulujem k srdiecku 😵

monik uz by ti mohli aj tie vrackacky prestat nie? 😔 😉 to bude asi dievcatko ked tak dlho vrackavas 🙂

leni ak mas chut tak skus - ale papaj pomalicky, ja som tak minule zbastila celu a dokonca sa mi po nej ulavilo 🙂

lenand 😵

inak mne kolega dnes zahlasil ze budem mat chlapceka lebo vraj som opeknela 😀 😀 😀

lenocka3
9. feb 2009

pinky 😀
inak - pri mne sa nemozu dohodnut - jedni tvrdia, ze som oskaredela, ze bude baba, dalsi, ze som opeknela, ze chalan 😀 tak a mozem si vybrat 😀
uz mi je konecne lepsie po troch bananikoch... aj ked uz sa raz chceli dostat vonku zo zaludka, len som to predychala.
A hrozne sa mi od rana toci hlava... strasne, aj v Heliku som skoro dvere rozbila nechtiac...

pink_lady
9. feb 2009

lenoc ja som dnes v robote zhodila taky obrovsky kaktus sa hlina rozsypala po zemi, sekosky ma skoro odbachli 😀 ale hlava sa mi netocila ale je mozne ze moje tehu sa na tom podpisalo lebo stale som nejaka prispata a strasne zabudliva odkedy som tehu 😅

inak ja som naposledy grckala v piatok vecer odvtedy som to nejako predychala, aj ked ma par krat strasne naplo a udrzalo sa to vo mne len vdaka tomu ze straaaasne neznasam grci grc 😝 😀 😀

lenocka3
9. feb 2009

ja v sobotu grckalo... bleeeeeeee 😝 😝 😝 😝 jak alik 😀
a ja som taka pysna, ze mame srdiecko 😀 ked mi to tam ukazoval, ze aha ako bije srdiecko 😀 a ja ze kdeeee, ja to nevidim, tak zapol zvuk "na masine" a tam taky buchot 😀
manzel sa spytal, ze ci sa male niecoho zlaklo 😀 😀 😀 😀 a taky bol pysny, podrastol na tej stolicke minimalne o meter 😀

monika3
autor
9. feb 2009

Je ze by fakt dievcatko ...tak to sa tesiiiiime 😉

ja som si tiez myslela ze tehotna vyzera uzasne... 😀 mne sa sem tam urobia take fliacky cervene po ksichtiku, a kamoska povedala ze vobec som v tvari ani niak nenapuchla, ci nenabrala....tak to bude tym mojim blvanim 😀
a niekomu to neprejde ani cele tehu, je to individualne...uz som zmierena so vsetkym 😀 mozno kyblik potrebujem do konca 😀

lenand
9. feb 2009

čavte len verte že to grckanie prejde i ked moja kamoška ešte aj pred porodom grcala ☹

lenocka gratulujem k srdiečku 😵