Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

mirip
26. feb 2009

ahojte tehulky chcem sa vás spýtať na ten krčok čo ste spomínali to vám kedy kontroloval aj sono robil doktor v ktorom tt? a dokedy sa robí sono zo spodu?

monika3
autor
26. feb 2009

AHOJTE 🙂 🙂 🙂
Lenocka blahozelam k tehu knizke 🙂 😵 a som rada ze ste dopadli dobre 😅 a zajtra 11tt huraaaaaaaaaa
a mam doma taku knihu z latins. vyrazmi tak sa ti tam mozem pozriet ci nenajdem to....s tym cervix...

Pinky a my sme veru dnes postupili o tyzden viac, tak tiez huraaaaaaaaa 🙂 🙂

Miri sono zo spodu je asi individualne na kazdom lekarovi, mne za posledny mesiac a pol robil uz iba zhora.
A ja si ani nepamatam ci hovoril nieco na moj krcok 😕

do zajtra sa popasujem so svojimi foteckami tak potom pridam. 😵

Eli, lenand cafky 🙂 🙂

ja som dnes zase jak obuchnuta, tak u mna nic nove 😀 😀 😀

pink_lady
26. feb 2009

cafte akurat sme prisli domov 😎
taaak dostali sme tabletky macmiror, a po tvrdom boji som dostala aj cipky torecan 😅 - lenoc 😀 😀 😀 ale doki ma presviedcal ze v 12tt uz by sa nemalo vracat - monika co na to hovoris? 😀

monika a aj mne by si mohla pozriet nejake veci v tej knihe? lebo nerozumiem tym vyrazom niektorym co mi popisal, nejako sa mu nieco nezdalo na sone 😕

inak mam aj fotku bobácika, ma uz 4,4 cm, sono uz cez brusko...idem to nastudovat, potom napisem viac, lebo len teraz som prisla...potom aj fotku pridam

monika3
autor
26. feb 2009

Pink ze pozdravujem tvojha lekara? 😀 O vraceni by som s nim vedela konzultovat, dnesne ranajky aj obed su toho dokazom, ani nemam chut veceriat 😝
a tesime sa na foto
🙂
lenocka ten tvoj vyraz som uplne nenasla ale slovicko sacrälis - znamena sakralny, krizovy, tykajuci sa krizovej oblasti....a mam dojem ze take nieco som videla aj u seba, to budu tymi zrastami nie? 😎

cAFTE mozno vecer nakuknem alebo az zajtra
😵

lenocka3
26. feb 2009

🙂 ano Moni, mne vyplulo akurat sakralne stavby, tak som to nechala tak 😀 napisala som dokimu do Heliku, nech mi to prelozi 🙂
a tie zrasty... no on sa vzdy pri nich tvari cudne ten moj doki 😀 uz si z toho nic nerobim. Ved som predsa jeho najtazsi pripad endo, ktory po takej dobe tazko otehotnie prirodzene a uz vobec nehovoriac o 22 dnovom spineni, s ktorym sa neda nic robit 😀 😀 teraz som pre neho taky zazrak - chodi okolo mna v rukavickach, pokeca, posranduje 🙂
pinky - co tolko studujes? 😵 4,4 cm.... ty brdoooo 🙂 to budem mat aj ja skoro buduci tyzden, v stredu budem 10+5

pink_lady
26. feb 2009

kuk do albumu 😵

pink_lady
26. feb 2009

baby? ten KOH test ma byt negativny co pozitivny? ale comu nerozumiem su vyrazy ako:"regg".,"molimina gestat.", "colpitis" ....preco nepisu po slovensky? 🙄 😀

inak tlak som mala lenocka jak ty - 130/90 😅 ale najskor 160/110 ale to povedala ze asi zle odmeralo a za chvilu potom som mala uz 130/90 😀

pink_lady
26. feb 2009

a ozaj skonstatovali ze som schudla, tak vraj uz by nebolo od veci zacat trosku aj priberat 😀

lenocka3
26. feb 2009

ze ake krasne babulko v albume 😵 😵 😵 take male nununu 😵 😵 😵
a ja som zvedava na ten 11tt a potom na 13 tt - to uz bude ine bejby 😀 moje malunke 🙂
Idem si dat zmrzlinky.
Uz by som aj ja mohla pridat fotky babatka do albumu, ze? 🙂 😅

Ozaj - pozeram den co den to svoje brucho a na to, ze som od zaciatku schudla dohromady 3 kila, tak vyzeram naozaj cudne s moc velkym bruskom. Naozaj je prilis velke. Ked pozeram ine kocky a ich albumy, tak take bruska maju cca ked su o 3-4 tt dlhsie tehotne.
Myslite, ze to moze byt aj tymi myomami? Ked ratam, ze su velke ako babatko, tak to ako keby som cakala trojicky... 😅 😅 😅 😅

pink_lady
26. feb 2009

lenocka neopakuj 😠 😀 ja som akurat zbastila 400 ml zmrzliny 😀

inak dakujem ze krasne babulko 😵

aj ja mam velke brusko uz a videla som albumy v 12 tt uz aj s vacsimi brusiskami, myslim ze je to v norme, a hlavne vraj zeny s endo maju same o sebe vacsie brucha

lenocka3
26. feb 2009

heeeeeeeej? 😲 😲 😲 😲 to ja mam teda vzdy brusko vypuklejsie - to kvoli endo? 😢 😢 ako dobre, ze som sa netrapila s brusakmi 😀 😀 😀 😀
a ze 400 ml - ja som zjedla minimalne tristvrte kila 😀

pink_lady
26. feb 2009

som to citala tusim tuto na konikovi ze vlastne tie cysty a loziska oni to brusko trosku zvacsuju 😎

ja som mala brucho aj ked som mala o 15 kg menej ako teraz 😝 a ked som robila denne aj 200 brusakov 😝

ja by som si este dala zmrzliny leen tento kelimok bol posledny a mal len 400 ml ☹ 😢

lenocka3
26. feb 2009

aj ja som dojedla poslednu 😢 😢 😢 😢 a manzel mi povedal, aby som mu trochu nechala... tak som mu povedala, ze nebudem vlastnemu dietatu od ust odtrhat a celu som ju zjedla sama. Teda aj s babatkom 😀

pink_lady
26. feb 2009

lenoc ty takto k manzelovi? 😢 😀

lenocka3
26. feb 2009

😵 😵 😵 ved ja budem za to pritulna 😀

pink_lady
26. feb 2009

uhm..no dobre 😀 ja som sa este nepochvalila u dokiho na wecku som 😝 😝 😝 uff to boli zvuky no a predstavte si tu hanbu ked idete von a tam zastup zien 😔

lenocka3
26. feb 2009

tak to si nepocula ako mne skvrkalo v bruchu od hladu a to som ranajkovala piskoty... a tam tie zeny vytahovali banany a cokolady a mne zacalo skvrkat este viac - a riadne nahlas 😀 😀

lenocka3
26. feb 2009

idem sa ja muzikovi venovat 🙂
papa a dobru nocku 😵 😵 😵 😵

pink_lady
27. feb 2009

Dobre ranko kocky 🙂

Taaak no, ja som si vecer dala cipok ale aj tak mi je tak veru vseliako aj ked blinky - blinky este nebolo dnes 😝

Bola som na kontrole dnes a doktroka som nastvala lebo on mi povedal ze mam prist na kontrolu dnes ale do karty napisal ze minuly pondelok a tak bol pekne nasr...ze preco az teraz 😠 A ja na neho, lebo ja kartu som doma nemala tak ako som to mala vediet ☹ Tak ma od jedu zas prehana po inych doktoroch ako krcne a plucne, no ale povedala som si ze to absolvujem v pondelok a potom pojdem za sestrickou nech mi ukonnci PN od buduceho stvrtka ... 😖

monika3
autor
27. feb 2009

Ahojte tehulky...
lenocka 11 a E li 15TT 🙂 😵

No konecne som hodila niake foto do alba, tak ak chcete tak pozerajte....

dnes mi je lepsie, ziadne vracanie...aj nieco porobim, som rada 😉 😵

pink_lady
27. feb 2009

jej monicka krasne fotky az mi zimomriavky naskocili 😵 😵 😵

len pozeram moj drobcek je v 12 tt nejaky iny ako tvoj, dufam ze neni ten moj nejaky postihnuty? 😨 😨

monika3
autor
27. feb 2009

Pinky...tvoj drobcek tam tak pekne lezi...mne sa vzdy paci ked tak babenka lezia, moj je tam taky v pozore stale 😀 inak doki mi velmi dlho tutuo fotku robil....velmi bol aktivny a stale menil polohy. a hybal sa ...tak kym nasiel niaku poziciu to trvalo riadne dlho.... 😉

pink_lady
27. feb 2009

jej a ozaj, lenocka uz 11 tt a elli 15...ani som si to najskor nevsimla lebo som bola vytocena od dr tak prominte 😎 napravam sa a gratulujem 😵

monika3
autor
27. feb 2009

Pink to si bola u toho kasliecaho lekara? 😨 😀 Asi nemal lekar svoj den 😎 ale ty si ho nepokaz a uvidis ako sa budes citit a podla toho rozhodnes ci ist do robotky alebo nie 😉

pink_lady
27. feb 2009

Monika ano u kasliaceho 😒 No veru trochu sa musim z toho spamatavat 😎 lebo ja nerada hnevam ludi 😅 🙄

monika3
autor
27. feb 2009

hej vie to vytocit cloveka 😒 zajtra bude dobre uvidis 😉

idem pracku vylozit 😀

pink_lady
27. feb 2009

uz aby bol zajtrajsok 😀 na taketo veci sa musim vzdy vyspat 😅

vidis, ja by som mala ist zas zehlit, no nejak sa mi do toho dnes nechce, je blby tlak 😖

pink_lady
27. feb 2009

baby odfotila som moju slaninku na brusku do albumu tak kuknite 😎 Je mii to trosku smiesne ze 12tt, brucho jak svet, ale pritom som schudla a pred tehu som nemala ani tretinu z toho co teraz na bruchu 😲

mirip
27. feb 2009

ahojte tak ja mám týždeň úspešne za sebou a od dnes som na PN-tak dúfam že už z PN-ky pojdem jedine na MD a nič sa už zlé diať nebude 😔 😵

lenand
27. feb 2009

čavte tak ja som konečne dorazila domou vypovede nam daju až v pondelok že vraj tam nedopisali nič o odstupnom tak ludia nepodpisali tak som zvedava ako to nakoniec dopadne 😠 ešte aj danove si musim sama odniest na danovy urad ešte že tam mam kamarata tak tam v pondelok zajdem a hotovo idem niečo zjest lebo som hladna ako vlk