V akom meste na Slovensku by ste nechceli bývať?

30. apr 2024

Máte mest,kde by ste z určitých dôvodov nechceli bývať a prečo?

janickacrazy
30. apr 2024

@kassandra25 U nás hra bohužiaľ každý deň. Keď dačo predávajú, čo je minimálne 2-3-krat za deň, keď niekto umrie, keď má nejaké výročie niekto, keď je nejaká akcia, napríklad stavanie mája, proste furt dačo. 🙈

ivka67
30. apr 2024

Mňa tiež nič nenapadá, ja pochádzam z Prievidze a aj keď ju mám v podstate rada,vždy sa tam rada vraciam, mám tam kamošky, rodinu, tak proste tam zdochol pes.... Keby nám tam aspoň objazd urobia alebo čo, vždy keď tam prídem nestačím sa čudovať koľko áut je všade a zápchy :D Ja sa vraciam zo zahraničia po rokoch na SK s rodinkou a sťahujeme sa na dedinu pri Žiline, odtiaľ pochádza priateľ a tam sa mi celkom páči a zvykla som si

drahomirrra
30. apr 2024

Nepáčia sa mi tie socíkovské mestá, kde na mňa všade vyskakuje pocit ako v 1984.
A opačne, bez problémov Trenčín, Žilina, Poprad, Trnava, Piešťany, Hlohovec.....

evaachesa
30. apr 2024

@kassandra25 prosím ťa to kde bývaš? Nech sa tam ani náhodou neocitnem. 😱😄

yanni
30. apr 2024

@zorkahorka Harmanec je dedina. Vedla mas BB. Tam sa da dobre zit.

h2
30. apr 2024

Nikoho konkrétneho nemám na mysli, len tak všeobecne by som rada vysvetlila tým, ktorí majú problém pochopiť, ako sa niekto toto môže opýtať: Napríklad tak, že niekto, kto v tej Nitre, Komárne, alebo Nových Zámkoch naozaj býval, môže na základe tejto skúsenosti povedať, či by tam chcel, alebo nechcel bývať aj v budúcnosti.
Ale, ako som už písala, nikoho konkrétneho som tou nechápavou osobou nemyslela. 😉

kamatopo
30. apr 2024

@zmrzlinka2021 to je aj môj favorit. Samý betón

limoncino
30. apr 2024

Tak ja len súdim podľa miest, ktoré poznám, odmalička mi bola protivna Dunajská Streda a Šamorín. Proste na mňa nepôsobili dobre, hlavne DS.

yanni
30. apr 2024

@janickacrazy moji rodiacia maju aj dom na dedine a v lete tam stravime dost casu a presne, ten rozhlas furt nieco hlasi. Ale moje deti sa z toho taaak tesia. Taka rarita pre ne.

julie19
30. apr 2024

Hmm, ťažko povedať ale taký vyslovene pocit že fuu tu by som nechcela žiť mám vždy keď ideme cez Tužomberok 😅 ale očividne je nás viac tu … asi to mesto (alebo to čo je popri hlavnej ceste) pôsobí tak depresívne a zanedbane 🤷‍♀️ možno v uličkách by som bola prekvapená 🤔… ja žijem v Žiline a som tu maximálne spokojná je tu všetko aj krásne zákutia a pokojne miesta, ale chápem že ti čo tadeto len prechádzajú a stoja niekde hodinu v zapche na Košickej taký pocit nemajú 😅🤣

oblecenie99
30. apr 2024

Zaujímavá otázka.. a že ten Ruzomberok je na toľkých black listoch 😅 ja si neviem predstaviť žiť v takej Čiernej nad Tisou (keď už chcete skutočný koniec sveta) alebo v Sečovciach.

kassandra25
30. apr 2024

@evaachesa no to ti prajem. Inak na kavu , obed, ...alebo bike s hradzou, ale urcite nie byvat. Ja by som v pohode aj ten Ruzomberok prijala, pre mna nic neni taka spodina ako moje mesto. Napis mi internu postu, poslem nazov mesta

queen_mary
30. apr 2024

Hehe, napada mi Lucenec, Hrinova 😀 a potom napr ruzomberok pre kolony

annm81
30. apr 2024

@oblecenie99 Spomínam si na jeden starý a značne vulgárny vtip. Citlivé povahy nech ďalej nečítajú (alebo nech sa zbytočne nepohoršujú, je to vtip).

Idú dvaja dedkovia vlakom. Do kupé k nim pristúpi mladá rómka, prehodí si nohu cez nohu, ale stračekovia nereagujú. Žena vytiahne sukňu vyššie, nech ich trocha rozpáli, ale dedkovia nič. V horúčave si spod trička vyzlečie podprsenku. Dedkovia bez reakcie. Tak si už naštvaná vyzlečie nohavičky a postaví sa rovno pred jedného zo starčekov. Starček nahmatá bielu paličku a vraví "Fero, cítiš? Smrad jak v... Ružomberok, vystupujeme".

mandzula
30. apr 2024

@zorkahorka presne, tadial ked ideme, vzdy si hovorime, ze po dvoch dnoch by sme sa asi obesili.😃
@autor a este Kremnica a Medzilaborce k tomu.

belllinka
30. apr 2024

Ináč aj mňa to vždy napadne, keď ideme cez Ružomberok. Ale to asi iba preto, že prechádzame iba cez tú neatraktvínu časť (dymiace komíny SPP) , ale centrum mesta môže byť pekné 🙂 Ja by som nechcela bývať napr. v Jelšave, tam je najviac znečistený vzduch z celého Slovenska 🙂

oblecenie99
30. apr 2024

@annm81 Jujjjj 🫣😂

michaela789
30. apr 2024

Nemám rada Bratislavu a v nijakom prípade si neviem predstaviť tam žiť. Na mňa je tam všetkého priveľa - priveľa ľudí, priveľa áut, priveľa ciest, priveľa obchodov..a o prízvuku nehovorím 🙈 som introvert a toto by som jednoducho psychicky nezvládla a nevedela by som si na to zvyknúť. Preto som vlastne aj prerušila štúdium na UK a vyštudovala inde.

franica
30. apr 2024

My keď sme prechádzali cez Žiar nad Hronom, mi to prišlo úplne postapokalyptické miesto 😅 Možno to má aj iné, pekné časti, ale tam, kde vedie cesta cez mesto, tam mohli Černobyľ natáčať

larinka552
30. apr 2024

@franica presne este ten Žiar 🫣😃 A tu cestu tam opravuju uz rok 😂 Stale je tam z toho smrad, hluk a cesta rozbita ako tankodrom.

fineta
30. apr 2024

V Považskej Bystrici, Ilave, Handlovej, v DCA... Je ich ešte oveľa viac...

leuska0910
30. apr 2024

Nemam konkretny nazov, ale take tie dediny, kde davaju lisky dobru noc... ze je dedina a same polia kam len dovidis.. zasa dedina a zasa pole.. to v zivote nikdy..

livuska124
30. apr 2024

@larinka552 čakala som, či niekto spomenie RS 😀 bývam tu, ale rozumiem ti, prečo si spomenula naše mesto. Inak ani ja neviem po maďarsky.
No ale pozor, majú nám tu postaviť McDonalds a na Kurinci (pár km od RS) bazén s vlnobitím 😀 hneď sa nám sem nahrnú "turisti" 😀

livuska124
30. apr 2024

@annm81 Košice milujem ❤ Strávila som tam 5 rokov na VŠ. Vždy sa tam rada vraciam.

larinka552
30. apr 2024

@livuska124 tak som rada, ked to neberies osobne 😃 Samozrejme to inac clovek berie, ked je to jeho rodny kraj alebo sa tam ozeni/ vyda 😉
Ale nechcela by som byvat ani v Revucej, Velkom Krtisi, Krupine, Šamoríne, Štúrove, Malackách, Šaštíne a Seredi. Dost som vyberava 😅😂
Mc donald a hlavne bazen s vlnobitim znie super 👍😃

limoncino
30. apr 2024

@livuska124 fakt? My sme na Kurinec chodili, ale keď som videla to množstvo spoluobčanov čo sa tam kúpali, sa tam nechystám teda. RS nie je škaredé mesto, len bohužiaľ z roka na rok je to tam zanedbanejsie.

livuska124
30. apr 2024

@larinka552 nie, vôbec to neberiem osobne 🙂
@limoncino áno, neviem kedy by mal byť v prevádzke, možno o dva roky? Ktovie.... ak sa zase nepoužijú peniaze "inak" 😀 Bohužiaľ, kvôli neprispôsobivým občanom sme tam boli aj my iba dvakrát. Nabehne tam 50 členná tlupa, v tričkách a kraťasoch šup do bazénov, veď vyprať oblečenie, kričia ako nenormálni a ešte majú vstupné za euro, či ako to bolo (lebo sú v hmotnej núdzi, no ale voliči, však áno.....). Plavčíci sa ich boja, lebo keď ich začne táto tlupa atakovať, vieš si predstaviť, ako to vyzerá..... Veľká škoda, lebo by to mohlo byť super kúpalisko.
Ja by som ten bazén aj oželela, keby sa radšej v meste opravili cesty a budovy a nie brať miliónové pôžičky na bazén... Nuž ale možno to dopomôže k tomu, že tam bude tým pádom musieť byť vyššie vstupné a neprispôsobivý občania sa tam nebudú chodiť "prať" do bazénov.

larinka552
30. apr 2024

@kassandra25 to je strasne! 😯 Velmi ma zaujima to mesto!

nikoleta1234
30. apr 2024

Ružomberok, ten smrad by som nezniesla. Ešteže tym mestom len prechádzam.

ajko2011
30. apr 2024

Ja napríklad Brezno zbožňujem na oddych. Manžel tam má dom po starých rodičoch (neďaleko útulku Tuláčik) tak párkrát do roka tam ideme (z KE). Ale bývať by som tam nechcela. 🤣Ako na pár dní, týždeň aj dva super, ale ináč nie. 😊