Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

veronice
23. sep 2006

ahoj 🙂
ja pracujem ako dobrovolnicka cerveneho kriza a vzdy na den deti sme mali sluzbu v NTC kde sa stretavali mamicky a deticky a aj nejaky oteckovia z detskych centier z celeho slovenska. Neviem vsak ci tam bolo aj nejake detske centrum z BA III. ale sak hod do googla 🙂 Idem aj ja pozriet 🙂

gilly
26. sep 2006

ahoj
no ja sice este babo nemam, planuje zacat "pracovat na nom" buduci rok, ale som rada ze sa BA III dostala tiez do temy 🙂
ale vies co,chcem sa ta spytat, ze ako si znasala to , ze mas druhe babo po 16 mesiacoch (ak dobre pocitam). Zaujimalo by ma to, lebo ja by som to tiez tak chcela. Bolo to namahave? Odporucas to ci nie?

jaja25
autor
28. sep 2006

Ahoj Gilly. Ospravedlnujem sa ze som sa hned neozvala, ale doma nemáme internet, tak to chvílu trvá, kým sa sem dostanem. Nase druhé bábo -Filip, bol tak trochu neplánovaný. Alebo, lepšie povedané, plánovaný neskôr 🙂
To ze som ho cakala som zvládala velmi dobre, lebo som si to konecne uzívala. Matúška som totiž mala ešte počas školy. Je to síce v istom zmysle náročné, mať dvoch malých chrobákov, ale u Matúška nie je žiadna žiarlivosť. Privítal Filipka ako samozrejmosť. Velmi ho lúbi. Ci to odporúčam? Neviem. Ale keby som sa mala ešte raz rozhodnúť, tak určite chcem takýto rozdiel medzi deťmi. 😉

megg
28. sep 2006

ahojte, no vela nas z III-ky veru nie je 🙂 Kam chodievate s kocikmi, dajte tip🙂

cat
28. sep 2006

BA III je aj Rača a Krasňany- ale z tých končín som asi jediná 😒 ešteže to nemáme od seba ďaleko, však Megg 😉

jaja25
autor
28. sep 2006

No väčšinou sa to zvrhne na Polus ☹ ,keďže treba aj jesť. Ale potom chodíme na všetky detské ihriská v okolí. Najradšej chodím po uliciach večer. Menej áut, malý sa nebudí, a ja mám chvílu oddych od staršieho. 😀

jaja25
autor
30. sep 2006

Cat. Tešíme sa, a vítame aj Raču a Krasňany. Snáď nás bude aj viac.

gilly
2. okt 2006

noooooooooooo ja sa planujem pridat k BA III, ale tak zhruba az o rok..... tak dovtedy sa rozrastajte, ja to budem sledovat 😀

jaja 25 - no to je parada, ze sa mali maju radi, podla mna je to fakt dobre, ze su si stak vekovo blizki...kazdopadne nech uz su rozdiely medzi detmi akekolvek, je to lepsie , ako ked je len jedno babo (som jedinacik, tak viem o com to je ☹

tajga
4. okt 2006

ja som tiež Rača babizne. 😎

jaja25
autor
1. nov 2006

Ahoj tajga. To ty budeš mať dosť veľký rozdiel medzi detičkami. Nebojíš sa že Matúško bude tak trošku žiarliť? Držím palce, nech sa vám podarí otehotnieť, ak už sa nepodarilo 😉

jaja25
autor
7. dec 2006

Baby, neviete, kde je Eurocentrum? Teraz v sobotu mali deň otvorených dverí a malo by to byť niekde v Istropolise- je to niečo ako veľké detské ihrisko pod strechou-tak sa aspoň písalo na letáku.

acila
8. dec 2006

Ahojte,
my sme z Ba III,byvame blizko Istropolisu.Konkretne ja a moja 7 mesacna dcerka.Radi sa s vami zoznamime 😉
Jaja o tom Eurocentre neviem,ale bolo by super mat to tu

malalady
8. dec 2006

cavko kolko stoji u vas v Ba 3D ultrazvuk???

jj2202
8. dec 2006

ja pracujem v krasnanoch 🙂

viki
8. dec 2006

Ahojte, ja tiez byvam v III . Tiez som este o Eurocentre nepocula. Ale rada by som , coskoro sa zide 🙂

jj2202
8. dec 2006

viki fakt? a ja sa tu kazdy den po robote 1,5 hod. nudim 🙂
mozeme sa niekedy stretnut ak sa ti bude chciet

viki
8. dec 2006

Jaji, ja robim v Raci, to je od Krasnan na skok 🙂 Mozme dat niekedy po robote cajik 🙂 Budem rada.

jj2202
8. dec 2006

ok. tesim sa. ja som na peknej ceste 😉

viki
8. dec 2006

Tam je taka cajovna, bola si tam ? Ja som tam bola 1 x a celkom je tam fajn. Hlavne sa tam nefajci. 😉 A dokedy robis ? Ja do 16:30.

jj2202
8. dec 2006

ja do 15,30 ale samka cakavam tak do 17,30 😉

viki
8. dec 2006

No, tak dame stretko aspon na pol -3/4 hodinku. 😉

jaja25
autor
27. dec 2006

Ahoj Acila. Ja bývam na Českej. Internet doma nemáme, tak mailujem len ked som u našich.

acila
1. jan 2007

Ahoj Jaja,
my byvame na Plzenskej 😉 ,to je hned vedla.Ked budes mat chut na spolocne kocikovanie daj vediet,poslem ti tel.c..
PS: Vsetkym prajem stastne vykrocenie do roku 2007 🙂

andreafa
10. feb 2007

babulky neviem ci budem mat stastie, ale skusam.. byvam v Krasnanoch len nejakych par mesiacov a potrebujem si tu najst dobreho pediatra. najde sa tu maminka z Krasnan co by mi mohla poradit? ja mam dobru pediatricku v Petrzalke, ale kazdu chvilu sa mi tam nebude chciet dochadzat... 😝

jaja25
autor
3. jún 2007

Baby. Nasla som to Eurocentrum. Bola som tam s malými minulý týžden, ked bolo tak skaredo. Je to v Istropolise. Ked pojdete od ulice kde je pizzeria La Mamma, cez parkovisko, pomedzi budovy. Na oknách majú napísané Eurocentrum. Cena pre deti do 3-och rokov je 30Sk/hod, pre starsie 49Sk/hod. Je to dosť, ale ked ste zúfale z detí a pocasia, tak tam určite chodte... 😉

kika25
27. jún 2007

Ahojte,
pridavam sa k Vam dievcata, som z Race - cast Vychodne.Su tu aj nejake tehulky, alebo vsetko uz skusene maminy? 😉

jaja25
autor
30. jún 2007

Ahoj Kika25. Zjavne sme sa zhodli na čísle za menom 🙂.Gratulujem k tehu. No za chvílu budeš aj ty "skusena" mamina 😉 . Aj keď skúsenou sa sem- tam necítim ani ja byť. Ale dávam tomu slovenčinovi, čo? 😀

katka432
4. júl 2007

Ahojte maminky,aj ja som z Race,mam 5mesacnu dcerku,byvame tu len kratko,tak by som bola rada keby sa nasla daka dalsia maminka na spolukocikovanie

peta28
12. júl 2007

Ahojcek kocky. Nahodou niektora nepoznate dobreho pediatra na Kramaroch? Je to najblizsie k nam, ale pride mi to zvlastne vyberat si podl mena na dverach.. aj ked tak prevdepodobne dopednem.. 😖 Velka vdaka.

petaba
13. júl 2007

Ahojte babeny je tu niekto aj z okolia racianskeho myta?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre