Vaše skúsenosti s neregistrovanými kupujúcimi

armimi
2. dec 2011

Babule mate skúsenosť s neregistrovanými? mne sa už druhýkrat stalo, že najprv ma o niečo záujem a potom len natahuje, asi na 20 správ a neviem či to chce či nie. Dnes ma to už napálilo, ked po niekoľkých dňoch naťahovania si dotyčná pani (ktovie kto to je , možno ani nie pani 😝 ) vypýtala moje telefónne číslo 😠 , vraj chce odložiť do 14.teho (daka dlhá doba nie?) a že mi 14.teho zavolá, tomu nechápem načo mi chce volať ☹ ☹ ☹ ☹

littledevil
21. máj 2012

Neodporucam savrnch@wi-telecom.sk - Beata Šavrnochová ☹

miminka07013
31. máj 2012

@iveta1702 ...aj mne sa to stalo a nakoniec som jej napísala nech mi vráti poštovné za dobierku čo neprevzala a začala písat že čo sa vyhrážam že má strýka na mestskej polícii.....no jednoducho obráti to že je to Vaša chyba nakoniec a .....že šaty neprišli no to určite zaslala som jej aj doklad o tom ako mám z pošty doklady o sledovaní zásielky 🙂 uvidím ako to pojde dalej čo ešte na mna vytiahne...momentálen robím trestný čin že vydieram peniaze mi tvrdí a to chcem len nazad za poštu. Ivet ty máš akú skusenost neozvala sa Ti vobec alebo si jej niečo napísala ohladom toho že sa už neozvala?....pre ostatných neregistrovaná sandrasuli13@hotmail.com

stanislavao
31. máj 2012

moje skusenosti s neregistrovanymi su jedine zle. zo 100, ktore zareaguju na inzerat sa uz ozve mozno 1, maximalne 2. cize 0 bodov. a tu je dalsia, ktora chcela sandale a uz sa neozvala.
nellinka.moja@gmail.com - lýdia (neregistrovaná/ý)

monca571
2. jún 2012

@pupinka108 nic by som jej nevracala,ak si jej udala dlzku tam ma smolu,vsak citat vie,

pupinka108
2. jún 2012

@monca571 dakujem za odpoved, posielala mi hrozne spravy, normalne som sa rozhodla ze rusim moj bazarik. pise mi ze jej bracho je policajt a ze si o mne vsetko zistila a tak... normalne som z toho mala srtres 😨

31majka12
2. jún 2012

@pupinka108 treba sa obratit na admina tejto stranky
napis sem @danu-pomoze

monca571
3. jún 2012

@pupinka108
@pupinka108 normalne jej surovo napis ze nech si trhne nohou,nenechaj sa vydierat ani zastrasit napis adminovi nech nahliadne k vasim komentarom,ze sa ti vyhraza a zastrasuje a nic nerus-tym jej dokazes ze sa jej bojis a ze ta vystrasila,aj ja ti mozem napisat ze mam brata policajta-budem ta klamat, apolicajti maju ine starosti a nie sa zapodievat modrym konikom predajom za par euro, 😵 😀

cherryl
3. jún 2012

registrovane alebo neregistrovane ,na registrovanie nepotebujes ziaden osobny udaj 😎 odomna chcela registrovana tovar na dobierku pritom svoj tovar na dobierku NEPOSIELA nakoniec sa musela prisposobit a som velice stastna ze som tu predala kocik 400e a zrovna serioznej neregistrovanej 😵

monca571
20. júl 2012

mate niekto skusenost s neregistrovanou miroslava.kurcikova@hotmaile.com?chce poslat dobierkou monitor dychu,a pise ze nic nekupuje pladbou vopred-a ja zas mam strasnu skusenost s neregistrovanymi na dobierku 😠

kubkatka
20. júl 2012

ja som kupovala tu na MK este ako neregistrovana a nemala som problem, myslim si niekedy, ze registraciou sa nestane ziadna automaticky doveryhodnou, ked niekto chce tak vas oklame a podvedie aj tak, ale uznavam ze registrovane maju aspon niektore-hodnotenia, co pomoze 😀

lindda
9. aug 2012

obe neodporucam ozvu sa ze maju zaujem a viac nic ....

vera.rus@zoznam.sk - Viera Rusnakova (neregistrovaná/ý)

pavla3@post.sk - pavla (neregistrovaná/ý)

ivas7
17. aug 2012

Pripajam sa do debaty a neodporucam neregistrovanu Martinu Homolovu z Levic - vranovcanka1@azet.sk - objednala si balik, a pisala, ze uz ho ide uhradit, naivne som verila a kedze som mala cestu na postu tak som jej ho uz aj poslala... uz je to polroka a platba nikde... neodpoveda na maily, ako sa hovori, pre dobrotu na zebrotu 😢

stvura
17. aug 2012

Neodporucam dve neregistrovane....Gyongyi Molnarova, Sokolce = mala odlozene veci 3t, po mojich dvoch vyzvach mi dva 2x klamala ze zaplatila a nic...este ze som neposlala...takze urcite neposlat predom
Druha je Eva Grecova z Galanty, neprevzala dobierku, hoci ma "uhanala" tym ze urcite prevezme...takze neverit a nic neposielat 😠

stefit
19. aug 2012

@pupinka108 nic..ked su nezavadne a ona suhlasila s kupou,nic.To , ze si to rozmyslela je jej problem...a po druhe suhlasila s nakupom cez internet, pri com su aj urcite rizika...Inak ako ste to vyriesili ?? 🙂 😉

katmi
12. sep 2012

ODPORUCAM neregistrovanu: monika.chnapkova@gmail.com - Monika Chnápková
spolahliva, poslala peniazky vopred, obchodik prebehol v uplnom poriadku 🙂

micikatka
13. sep 2012

gabriela2707@azet.sk, chcela saty, dala som cislo uctu a v dobrej voli som jej vcera saty poslala. napisala som jej ci peniaze vcera poslala a vobec sa vcera neozvala. len dnes mi napisala ze odstupuje od kupy. :o( lenze saty boli poslane. tak som jej napisala nech ten list odo mna neprebera a preistotu som zavolala aj na postu v Krásne pri Topoľčanoch aby jej ho nedorucili. nastastie tam bola ochotna pani poštarka, kt. mi pomohla.

gebeente77
14. sep 2012

Baby - mna asi svihne - mam tlak zvyseny hned od rana - neregistrovana ma nahanala, nech jej cim skor poslem letne zabky - ako nove, kupovala som si ich v USA, mala dva razy 😠 Napisem celu historiu, lebo toto som este nezazila!
michaela@prievidzanet.sk - michaela batorova (neregistrovaná/ý) - 5. septembra o 01:50
dobry den mam zaujem moja adresa je .... prosim keby ste mi ich mohli poslat cim skor dakujem

Ja - 5. septembra o 07:21
Miska, poslem,nie je problem, ale az potom ako mi od Vas nabehnu peniazky na ucet, nakolko ja na dobierku neposielam. Ak teda mate zaujem, prosim poslat celkovu sumu 9,39€ (je v nej postovne + plast. obalka) na moje cislo uctu ...... V pripade ak nesuhlasite, dajte mi prosim aj tak vediet, nech nedrzim zbytocne rezervaciu. Dakujem, Mata

michaela@prievidzanet.sk - michaela batorova (neregistrovaná/ý) - 5. septembra o 21:51
beriem ich isto peniaze vam posielam na ucet

Ja - 6. septembra o 09:08
Miska, peniazky nabehli, baicek mam zabaleny, pokusim sa ho poslat uz dnes. Mata

michaela@prievidzanet.sk - michaela batorova (neregistrovaná/ý) - Dnes o 01:03
Dobry den tie zabky vam poslem moje cislo uctu je ..... zajtra chcem ist na postu verim ze mi korunky poslete Dakujem

Ja - Dnes o 07:10
Miska, nehnevajte sa, neposielajte mi ich, ako toto bol obchodik a ja tovar spat neberiem. Chceli ste ich, este ste ma nahanali, aby som ich poslala cim skor, tak je mi luto, ja ich nepreberiem. Pekny den, Mata

Ja - Dnes o 07:15
PS: tie zabky mate uz tyzden doma, nehnevajte sa, ja neverim, ze ste si ich pocas teplych dni neponosili a teraz mi ich chcete poslat. Odporucam ani sa nenamahat, jednoducho zasielku nepreberam. Mata

Juj ci som nahnevana, dufam, ze nebude taka drza aby mi ich posielala 😠 😠 😠 😠 😠

micikatka
14. sep 2012

@gebeente77 fuha dost silne kafe, nechapem kde tie baby beru taku drzost

gebeente77
14. sep 2012

@micikatka no ved to je to, keby mi netvrdila, ze ich 100% chce a neurgovala, ze cim skor a potom po uplynuti tyzdna krasneho pocasia mi ich chce vratit, tak mozno mozno, ale takto eeee 😠

ivas7
15. sep 2012

ODPORUCAM neregistrovanu kupujucu email: lucia.micikova@zoznam.sk , spolahliva, hned uhradila na ucet, info o prevzati, velmi seriozna a mila.

pupinka108
20. sep 2012

@stefit ahojky, prepac, nebola som tu 1000ce rokov. nevyriesili sme to nijak, proste som prestala reagovat na jej agresivne spravy.. mala som smolu a narazila som na poriadne hlupeho cloveka, nedalo sa jej nic vysvetlit. ked som jej povedala ze ok, posli naspat, lebo aj tych topanok mi prislo luto ze sa na taku adresu dostali, tak mi povedala ze ona rozhodne co sa stane a ze ja som chudera a neviem co,... skratka utok za utokom, s primesou samomluvy. takze som ju odignorovala nakoniec. nemala som chut viac ani na konika chodit.
dakujem krasne za rekciu, maj sa krasneeee 🙂

nescafe28
24. sep 2012

neodporucam: meravakatarina@googlemail.com - Katarína Ukova (neregistrovaná/ý) . Odpisala, ze nohavice kupuje a viac sa neozvala, prisla som tak o dalsieho zaujemcu. ☹

stanislavao
2. okt 2012

neodporucam anabela30@centrum.sk - Andrea Obertova (neregistrovaná/ý)
ako kazda jedna neregistrovana, na ktoru som ja natrafila, tak nespolahliva. napise 1x za 3-4 dni, vymysla, nechce poslat peniaze.

lucia1234
6. okt 2012

ahojte , máte niekto skúsenosti s neregistrovanou božena75@zoznam .sk , chce poslať na dobierku balik, či preberá baliky a lebo nie.

adka7755
11. okt 2012

určite vám neodporúčam pani, ktorej e-mail je:
mimiviglasova@zoznam.sk
..objednala si u mňa súpravu zimnú..dala som jej č. účtu ( zuno)..no tvrdila, že nemá ako na tento účet poslať korunky..ok..dala som jej druhé č. účtu ( tatrabanku)..prisľúbila, že na druhý deň ráno mi vloží korunky priamym vkladom ..tak som jej povedala, ok..ja vám teda pošlem súpravu..no našťastie som neposlala..niečo mi hovorilo, aby som počkala, kým nabehnú korunky..no doteraz nič..písala som jej dvakrát,ale už nereaguje,neodpovedá..proste nič..zbytočne som jej držala inzerát stopnutý vyše dvoch týždňov☹.. no čo už..nie každý je férový.. 😠

cicimon
31. okt 2012

dobra skusenost s jana.polakova123@gmail.com

martur
31. okt 2012

Neodporúčam HAJASOVU BOŽENU, HRADISSKA MOLVA 11, MALČICE, 07206 MICHALOVCE email: tomastomasko@post.sk. Objednala si tovar na dobierku, zásielka došla pozrela som si to na stránke slovenskej pošty na rubrike sledovanie zásielok, tiež som ešte volala na poštu a ona zatĺka že zásielka nedošla. Keď som je všetko vytmavila čo som podnikla a ako som si to overila tak sa teraz radšej neozýva. POZOR NA ŇU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lienka1
26. nov 2012

na dobierku neposielat neregistrovanej jana417@azet.sk, Adriana Čonkova, Hranovnica 184. Objednala si tazky balik (platila som 3,45 postovne), ked mi peniaze nechodili, kontaktovala som ju, ubezpecovala ma, ze si tovar prevezme, nech sa nebojim a nakoniec sa mi balik vratil naspat...

cicimon
7. jan 2013

dobra skusenost s barbora.hirko@gmail.com

stanislavao
9. jan 2013

NESPOLAHLIVA
avokimada@inmail.sk - Daniela Halanová (neregistrovaná/ý)