Vekový rozdiel medzi partnermi 14 rokov

barbora221994
31. mar 2019

Dobrý deň,
chcela by som vedieť aký máte názor na vekový rozdiel medzi partnermi,kde má muž o 14 rokov viac.
Môže to fungovať alebo to bude po čase horšie?
Ďakujem veľmi pekne 🙂

barbora221994
autor
31. mar 2019

@eva112014 nie nemá, pokial viem co mi hovoril tak bol s jednou babou 7 rokov a jeden deň sa zbalila a odišla a ani nevie prečo.

maminuska
31. mar 2019

@barbora221994 no ..keď sa žena zbalí a odíde len tak od muža... normálne ženy od dobrých mužov neodchádzajú , takže s=u dve možnosti , ona nebola normálna alebo tvoj nádejný partner nebol dobrým partnerom .

0silvia0
31. mar 2019

@barbora221994 prosím ťa, ešte spolu nič nemáte, len ste si niečo napísali a už riešite svoje dieťa? Pre mňa je kontrolka toto, takéto veci sa ešte pred chodením neriešia, veď sa vôbec partnersky nepoznáte. Vekový rozdiel by som riešila až na druhom mieste.

barbora221994
autor
31. mar 2019

@maminuska no tak od môjho bratranca odišla priateľka po 5 tich rokoch len preto že si našla bohatého co mi hovoril a teraz sa k nemu vrátila lebo sa na ňu vykaslal no a bratranec je tak dobrý že ju zobral naspäť ale každopádne neviem čo sa v ich vzťahu stalo

barbora221994
autor
31. mar 2019

@0silvia0 tak my sme boli kolegovia tak trochu sa poznáme ale je pravda že také veci by sa ešte nemali riešiť

aduskalac
31. mar 2019

@oli18 a co tym chces akoze povedat?ze to nemoze vo vztahu fungovat?ako som pisala sme spolu uz skoro 20 rokov deti maju 16 a 15rokov a nemenila by som,moj muzovi tipuju max.50r ,pozrite sa okolo seba ani maly vekovy rozdiel nezaruci stastny vztah vidim to okolo seba kolko parov je rozvedenych a to su obaja mlady

maminuska
31. mar 2019

@barbora221994 no však som napísala ....buď nebola normálna priateľka alebo on nebol dobrý partner. A má 38 rokov , je bez partnerky ...to sú už zväčša dobrí muži rozchytaní , ale ak by aj bol super , ty si mentálne úplne niekde inde ako on .

maminuska
31. mar 2019

@aduskalac nie chcela ti len povedať že ťa ešte len ťažké obdobie čaká . A ono príde ,nevyhneš sa mu. Hoc teraz vyzerá ako 50 tnik , stále je to 62 ročný muž tesne pred dôchodkom .

aduskalac
31. mar 2019

@maminuska uz ma dochodok a aj pracuje kazdeho v zivote nieco caka a nikdo nevie co a kedy sa stane,zajtra sa moze aj mne nieco stat a bude sa musiet on starat ,nikdy nevies,aj mlade baby sa staraju svojich mladych muzov a naopak pride vazna choroba,uraz a zivot sa otoci naruby,ja som stastna za krasnych 20 rokov a ako ma byt tak bude

maminuska
31. mar 2019

@aduskalac to je super že si šťastná , ja ti to prajem , ale tie ostatné čo majú mladších mužov žiju len s rizikom , ty žiješ s istotou, že raz to príde a nebude úniku.

kristina2412
31. mar 2019

@barbora221994 držím palce😉výhodou je že tvoja dcérka je ešte malá,uvidí ju vyrastať ,majú možnosť si vytvoriť pekný vzťah,zvyknúť si na seba. Bude to ľahšie, ako keby si mala staršie dieťa. Keď ju má rád teraz,potom sa to nezmeni.

oli18
1. apr 2019

@aduskalac nič, len napíš, keď ty budeš mať 50 🙂

radacak
1. apr 2019

@barbora221994 moj manzel je starsi o takmer 17 rokou.Sme spolu uz 11 -ty rok .4 ako manzelia.Mame dceru a rozumieme si ,rozdiel necitime .Je to aj o povahe ,ako si rozumiete.

aduskalac
1. apr 2019

@oli18 ak sa dozijem napisem🙂

0silvia0
1. apr 2019

@oli18 ale ved ludske osudy su roznorode, jeden si najde rovesnika, druhy starsieho, treti mladsieho...
Kazdy ide vo vztahu do nejakeho rizika. Jeden kvoli veku, druhy kvoli partnerovej povahe, treti kvoli partnerovmu zamestnaniu a kazdy ide do vztahu dobrovolne a hadam so zdravym usudkom.
Tak ta, ktora ma starsieho chlapa pocita s tym, ze mozno si spolocny dochodok ani neuziju a napriek tomu do toho ide, laska je uz raz taka, neda sa vzdy brat len racionalne...

eva112014
1. apr 2019

@barbora221994 A kedy sa to stalo? Nie je to vôbec jedno. Myslím, že nie je jedno kedy odišla jeho priateľka. Pred mesiacom, alebo pred rokom ...? Samozrejme, že spomenul už dieťa, má 38. A tvoj strach je na mieste, lebo ho viac menej nepoznáš. Spoznaj ho lepšie a plán ohľadne spoločného dieťaťa, daj ďaleko do budúcnosti. Ty musíš toto malé dieťa chrániť, čo máš. Aby potom sa nestalo (po krátkej známosti s ním), že ti vykríkne, že cudzie dieťa živiť nebude. Spoznaj ho, to je moja rada. Ty si mladá, ty máš čas na druhé bábätko. Spoznaj ho lepšie, tu ide aj o tvoje dieťatko, ktoré už máš, nielen o teba.

amot
1. apr 2019

Ja mam manžela o 10 rokov staršieho sme spolu 16 rokov ale už nikdy viac za mňa ale veľa záleží od povahy

evinaz
17. júl 2019

Môj manžel je odo mňa starší o 14 rokov (ja 34 r., on 48 r)
Sme spolu 12 rokov, mame tri deti a v živote by som no za nikoho iného nevymenila.
Mame x spoločných záujmov, sme nielen manzelia, ale aj najlepší priatelia, zdielame spolu svoje názory, radosti, starosti. Veľa sa spolu smejeme a ešte viac sa spolu rozprávame. O všetkom. Lebo chceme. Lebo si to proste užívame.
Vzťah nie je o veku. Vzťah je o porozumení, tolerancii a láske 💞

zuzka6542
8. sep 2019

@barbora221994 ako sa to vyvíja?

barbora221994
autor
10. sep 2019

@zuzka6542 je to také zaujímavé lebo v poslednej dobe sa ozýva tak raz za dva týždne, príde, zahrá sa s malou porozprávame sa, povie mi že by sme sa mali viac stretávať a potom sa zase neozýva dva týždne tak sama neviem co si mam o tom myslieť🤷‍♀️

nelly360
23. sep 2022

@barbora221994 určite to treba skúsiť, teraz sa trapite

liusa82
23. sep 2022

ja mám takýchto rodičov.Síce nie o 14 rokov rozdiel ale 12 a tam je staršia dokonca mamina🙂 ale nikdy by im toto nikto netipoval lebo mamina vždy vyzerala mladšie.Aj teraz rozdiel nevidno