Venčenie psa covid pozitívnym majiteľom

18. sep 2022

Myslite,ze sa da nakazit ak pes zije v domacnosti s covid nakazenymi a vy ho vencite? Moze byt covid na srsti?

fineta
18. sep 2022

Pre istotu by som sa dala do bieleho overalu a dva respirátory cez tvár. Treba to poistiť.

autor
18. sep 2022

@fineta ,,ha ha ha,,

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inga93
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzulli1980
18. sep 2022

Samozrejme, predpokladám, že držíš vôdzku, ktorú predtým držal pozitívny ... ja nechápem, ako môže niekto riešiť takéto c.o.c.o.t.i.n.y ... veď je to všade, stačí ísť vo výťahu, v ktorom sa niekto pozitívny pred Tebou parádne vykašľal, chytiť sa zábradlia, chytiť sa košíka v obchode a potom si utrieť nos atď. ... už som myslela, že tá počiatočná hystéria okolo toho skončila, no vidím, že nie ... dobre sa Ti v takomto strese žije?

autor
18. sep 2022

@dzulli1980 Budes sa aj ty tiez nieco pytat!

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
18. sep 2022

Keby hlúposť kvitla tak niektorí ľudia sú ako botanická záhrada 🙈

fineta
18. sep 2022

@matullienka 😂😂

autor
18. sep 2022

@matullienka Vlastna skusenost?

autor
18. sep 2022

@mamula20 Tvoj syn ma stastie. Nie kazdy ma lahky priebeh.

marsmykkok
18. sep 2022

@mamula20 no ja dozadu 2 týždne, vysoké teploty, strašná bolesť hrdla, hnačka, sople, sťažené dýchanie, migréna. Od soplika to malo ďaleko, v jedno doobedie som nevládala ani si ísť naliať vodu. Nič horšie som nezažila za život a to ako dieťa som mala časté a silné angíny a chrípky.
Dodám ešte že som zdravá, pravidelne som na vzduchu a cvičím, mám normálnu hmotnosť, nie nadváhu. A aj tak ma to riadne položilo.

matullienka
18. sep 2022

Vieš čo bohužiaľ tvoja otázka to potvrdila, ale ja pevne verím, ze si len hlúpy trol, lebo takúto otázku sa po 2,5 roku covidu nikto kto má aspoň náznak minimálneho IQ nespyta

autor
18. sep 2022

@marsmykkok Presne tak. Preto sa snazim predchadzat ako sa len da. No teraz ten pes.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
18. sep 2022

@dominika1988 tak si ujasnime zadanie. Bud toho psa venci jeho pozitívny majitel alebo ho venci niekto iný ako majiteľ?

doriiis
18. sep 2022

🤣🤣🤣

diwotworna
18. sep 2022

Venčenie psa ja čítam väčšie prsia omg 😉

mikadooo
18. sep 2022

Ahoj, myslím si, že ak použiješ dezinfekciu na ruky, a nejak extra nevykecávaš s majiteľmi, tak tá pravdepodobnosť je dosť nízka... Držím palce a super že im venčíš psíka, je to od teba milé.

autor
18. sep 2022

@diwotworna Kazdy o tom co mu chyba. Vies aj odpovedat?

autor
18. sep 2022

@mikadooo dakujem

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marsmykkok
18. sep 2022

Ak chceš pomôcť kúp si nové voditko čo budeš chytať len ty a bude u teba doma, nie u nich v byte. A psa zbytočne nechytaj viac ako treba na pripnutie voditka a tak. Nedotýkaj sa rukami oči, nosa, úst, keď prídeš domov z venčenia dôkladne si umy ruky hneď.

autor
18. sep 2022

@marsmykkok dakujem

diwotworna
18. sep 2022

Aj ti odpoviem no podľa mňa ani nevieš kde ten covid dostaneš, ale podľa mňa ak nemáš hodinový rozhovor z majiteľom psíka tak nie... Ja som bola priamo v kontakte denne 8-hodin s ľuďmi ktorý mali covid a ja nič tak už neviem ako to s tým covidom vôbec je 😉

ankare
18. sep 2022

Daj si rukavice a s majiteľmi sa nekontaktuj. Keď Ti odovzdajú psíka, nech majú respirator. Držím palce!

autor
18. sep 2022

@ankare dakujem

danica2711
19. sep 2022

v obchode stretneš "nebezpečnejších" ľudí než je prenášač pes a ani o tom nevieš... ale v prípade veľkých obáv použi rúško a rukavice, v prípade ešte väčších atómbordel

lilope
19. sep 2022

@autorka s manželom sme minulý rok venčili švagrovcom 2 ročné zdravé dieťa, ktoré nevedelo doma 10 dní obsedieť a nenakazili sme sa.