Veríte na urieknutie?

pamela_9
13. okt 2021

Ahojte, veríte že existuje niečo ako urieknutie ? .. alebo že ťa niekto prekľaje.. prosto že ti posiela len zlu energiu …
Či môže byt z toho že človek sa cíti deprimovany, nepokojný, vnútorne nervy, nespavosť, bolesti hlavy, prosto všetko vidí čierne …

Ak áno, čo na to pomôže? Vyčistenie domu, sviečky, nejaká vestica?

jarkan09
13. okt 2021

@pamela_9 ja na to verím keď existuje dobro tak určite aj zlo som sa aj stretla z viacerých takýmito prípadmi

pribinak
13. okt 2021

Nie neverim. Ak som z niečoho unavená a deprimovana, tak ten problém jednoducho riešim a netáram ho ruskom urieknuti
Žiadne sviečky ani počurane plienky, ale jednoducho sa postavím konštruktívne k problému a vyriešim ho

maminkadeticiek
13. okt 2021

Raz som to zazila.Bol to masaker,takze ja uz verim.

linda117
13. okt 2021

Ja verim tomu, ze ked niekto niekomu chce zle, nenavidi ho nedopraje mu, zavidi mu atd dokaze smerom k nemu vysielat "zlu energiu" a dotycny z toho moze byt smutny, unaveny atd. Ale nenazvala by som to urieknutie a rovnako si nemyslim ze na take veci pomoze cervena stuzka alebo pretieranie tvare ocikanou plienkou a podobne

akbara77
13. okt 2021

@pamela_9 pomôže ti : zabudnúť na tieto kraviny...

madeline1
13. okt 2021

@pamela_9 nie, dovody hladaj inde

janinah
13. okt 2021

Verím.ale zďaleka nie všetko čo tak vyzerá aj urieknutie ozaj je.

zivotgombicka
13. okt 2021

Neverím a vnútorne vždy gúľam očami, keď mi niekto hovorí o urieknutiach, vešticiach a podobných nezmysloch

slovakboy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinka2290
14. okt 2021

@pamela_9 ano,verim.
V dedine kde som byvala a dochadzala autobusom tak mi kolko krat prislo z nicoho nic zle .pomahal mi cistecovy caj.ako som sa prestahovala do mesta kde ma ludia nepoznaju tak mi to prestalo.

pininka1
14. okt 2021

Verim na zlu energiu, ked niekto zle mysli na daneho cloveka ze mu ozaj moze nieco privodit. Pred rokmi mala muzova teta rakovinu, islo to rychlo, jej synovia sa chytali kazdej slamky, isli aj za bylinkarkou a vesticou a ta im presne opisala zenu, ktora roky na nu mysli len v zlom, obaja ostali v soku, lebo to bola ich babka, tetina svokra. Nikdy ju nemala rada ale az rokmi vyslo najavo co vsetko robila preto aby jej strpcila zivot.

elizabet173
14. okt 2021

@pamela_9 nie, neverím

konikkon
14. okt 2021

@pamela_9 nie. Nič také neexistuje. Dôvody smoly hľadaj vo svojej hlave.

stanulienkat
14. okt 2021

Nie neverím. Mám to v hlave v poriadku.

elizabet173
14. okt 2021

@konikkon ale je jednoduchšie a príjemnejšie to zvaliť na urieknutie, ako si priznať, že toto som pohnojila, že to, ako bude, život prežívať je len a len na mne, nie?

oli18
14. okt 2021

@pamela_9 sama si napisala, ze "clovek sa citi deprimovany". Takze posli toho cloveka za psychiatrom.

pamela_9
autor
14. okt 2021

Super, dakujem za toľko odpovedi… Lebo neverila som ani ja na urieknutie alebo čári-mári … až jeden známi mi toľko rozpráva príhod/nehôd že mu začínam veriť že ozaj je to reálne koli tomu… no nechcem sa nechať zblbnúť “vyššími silami” .. ja som dosť realista .. a stojím nohami na zemi, a aj ďalej budem 🙂 vďaka

oktoberka
14. okt 2021

Áno,verím.
Ale nie všetko je urieknutie.
Niekedy sa problémy nakopia a človek je unavený,nemá dobre obdobie,aj je chorý,atď. To je všetko normálna realita života.
No zlo sa do života dostáva a pretrváva,či prejavuje podstatne horšie.

aneska82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
30. apr 2023

@pamela_9 ja to vidim tak, ze je jednoduchsie nezdar zvalit na akoze urieknutie, ako zistovat skutocnu pricinu ci si, nedajboze, priznat, ze som nieco pokazila ja. Takze nie, neverim.
Mne je az trapne, ked to niekto dospely predo mnou vytiahne.

laurikalalinka
30. apr 2023

@pamela_9 pozor urieknutie,či porobenie sa dá na diaľku len zastaviť ale ocistit musí osobne do bytu,či domu,pozor na podvodníkov...

milanemila
30. apr 2023

@pamela_9 verim tomu, ze su medzi nami zli, zakerni a neprajni ludia, kt sa takymto sposobom snazia ublizit, lebo su nespokojni sami so sebou, ale neverim ze taketo veci “funguju”. Ak sa clovek citi tak ako opisujes, tak treba hladat pricinu niekde inde nie v urieknuti atd.

laurikalalinka
30. apr 2023

@milanemila ľudia ktorí závidia aj maličkosť aj úsmev na tvári....a len stačí ak pôjde ku vestici a ta urobí také peklo,že človek ani v zlom sne tomu nemôže uverit

aneska82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aneska82
14. máj 2023

@pamela_9 @milanemila @laurikalalinka ak by ste chceli bylinku čistec proti urieknutiu tak mi kludne napíšte