Veríte, že náramky prinášajú šťastie?

5. jan 2022

Veríte,že také tie rôzne náramky prinášajú šťastie?Alebo kamienky

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. jan 2022

@cocolino234 ano vlastne tiež som podobného názoru,že aku moc predmetom pripišeme taku budú mať

bert22
5. jan 2022

presne to si myslim aj ja, ked niekto niecomu chce verit ze to funguje tak to tak bude 🙂

stanulienkat
5. jan 2022

Jasne, ze nie. Ale placebo efekt vie urobit vela.

pribinak
5. jan 2022

Nie. Ale sila sugescie je naozaj niekedy silná

deti95060810
5. jan 2022

ešte že čo...také bludy... tomu verí moja 15r. čo s nimi aj spáva....

jjanulienka
5. jan 2022

Nie zrovna šťastie ale vedia dopomôcť k nejakým veciam, mne raz jeden kameň naozaj pomohol, tiež som tomu neverila ale pomohol naozaj

janewithane
5. jan 2022

Nie vobec. Ale dostala som po rozchode naramok s kamenmi na pritiahnutie lásky, za par mesiacov som stretla uz manzela. Nemyslim ze to suvisi ale bol to pekny symbol, zhmotnenie, moje vnutornej sily, ze si zasluzim uzasneho muza, asi ma trosku aj hecoval vyjsť zo svojej bublinky.

elizabet173
5. jan 2022

nie, neverím, ale niekomu pomáha tá viera, je jedno, či je to viera v Boha, v to, že ho ochraňuje zosnulý člen jeho rodiny "z hora", náramok, alebo nejaký talizman

oktoberka
5. jan 2022

Ani neprinášajú šťastie,ani nechránia pred nešťastím.

merrysa
5. jan 2022

Ja si myslim, ze kazdy si je strojcom svojho stastia

h2
5. jan 2022

Nie neverím. A v tomto prípade ani na placebo efekt. Ak sa teda bavíme o náramku, ktorý sa dáva dieťaťu, aby ho ochránil. Ak si niekto berie so sebou náramok napríklad na pracovný pohovor a vďaka nemu sa správa sebavedomejšie, lebo tomu verí, tam môže mať vplyv placebo efekt.

ivkazba
5. jan 2022

Dosiahla som v živote veľa šťastia a náramky nenosím. Šťastie mi vždy prinieslo to, že žijem spôsobom, že som zodpovedná, že rozmýšľam, že ak mám cieľ tak za ním idem vytrvalo a mám disciplínu, že vo svojom živote nemám toxických ľudí. Ale verím, že sú ľudia, ktorým pomáha placebo efekt.

slovakboy
5. jan 2022

Zákon príčiny a následku: nevidím žiadnu súvislosť medzi náramkom a šťastím. Ale jedna sa dá predsa len vedecky dokázať, alebo je pozorovaná už generácie : ak niekto verí v silu predmetu a jeho mozog si tuto silu predstavuje tak tento mozog je ovplyvnený touto predstavou. A koná podľa tejto predstavy. Preto verím že ľuďom ktorí veria v silu naramkov tieto prinášajú šťastie. A aj zdravie ak tomu veria pretože predstavy ovplyvňujú aj naše zdravie.

janka1011
5. jan 2022

Žiadny kamienok ti šťastie neprinesie, sa čudujem, že tomu niekto verí 🙈

taga
5. jan 2022

Moje nervy, co mas 13?

andrea140219
5. jan 2022

Keď v to veríš,tak Ti to šťastie prinesie 🙃

zuzizu2
6. jan 2022

Naramky zrovna nie, ale napriklad mam taky talizman, co mam este po starkom a teda to je taka moja srdcovka, ked do niecoho idem a bojim sa ako to dopadne napriklad.