Veštenie : skúsenosti s vešticou Gertou?

bettynak
20. mar 2019

Ahojte, prosím vás, poradíte mi? Máte niektorá skúsenosť s jasnovidkou GERTOU? Vyšli vám od nej predpovede alebo nie? Ďakujem moc za odpovede.

mirkazdenko
13. apr 2019

Ma este niekto skusenost s touto vesticou Gertik? Je ozaj taka dobra baby??!😁 na ake dlhe casove obdobie predpoveda?

lili2207
13. apr 2019

@mirkazdenko je nas strasne moc,ktorym vestila ale staci si aj toto pozriet😉 mimibazar.sk/geri77 tu staci kuk recenzie popripade si vybrat hociktoru kocku co jej vestila a s kontaktovat sa s nou😉

mirkazdenko
13. apr 2019

Dakujem, uz som pozrela 😊 no skor ma to odradilo 😑

mirkazdenko
13. apr 2019

Pani vesti a ma tam aj recenzie, ale aj recenzie z predaja roznych veci, plus ponuka info na chudnutie, plus zauca na kurzy...to cele mi skor pride, ako ze si potrebuje privyrobit, nez ako "ze ma dar vidiet" ale dakujem 😊

lili2207
13. apr 2019

@mirkazdenko ale ved na tom nie je nič zlé,že ponúka aj takéto veci nie je to herbalife ani nič také,je to normálna kočka,ktorá má svoju rodinu a funguje jak my ostatni smrtelnici😉 ja som myslela,ze tam ma aj recenzie ohladne vestenia ako su ludia spokojni😉😊

agata78
13. apr 2019

@bettynak Musim sa aj ja pripojiť tiež som bola neveriaci Tomas ale uplne zmenila moj pohlad na tieto veci medzi nebom.a zemou, bola som zúfalá a nevedela som čo robiť ,tak som to vyskúšala tiež som o nej počula veľa dobrého aj od našej šéfky a poviem vam baby,že s toho čo mi vyložila som mala zimomriavky ma tele niektore veci som vedela len a len ja vedela o ludoch v mohom okoli a tym výkladom ma tak nadopovala energiou a radosťou a veľmi mi pomohla ona vie ako😉začo som jej nesmierne vďačná❤

mirkazdenko
13. apr 2019

Ja viem ze na tom nieje nic zle, ved ja Ju nespochybnujem 😊 len v mojich ociach to ubera na hodnote.. len to ze treba zauca na tie kurzy- vyklad kariet...to mi treba nesedi..ved clovek by to mal v prvom rade citit a nie sa len slepo naucit, alebo naucit niekoho ineho..neviem no...este to tam skusim precitat podrobnejsie a uvidim 😊 mozno vyskusam alebo budem hladat dalej 😊 vam sa teda poplnilo od nej ze?

stanulienkat
13. apr 2019

@mirkazdenko jasne,ved zaraba na blbosti inych. Tito ludia su dobri psychologovia a mentalne labilni ludia im lahko uveria.

lili2207
13. apr 2019

@mirkazdenko ano a velmi mi pomohla 😊 preto sa jej musim zastat😉😊

lili2207
13. apr 2019

@stanulienkat to je vec nazoru ,kto nezazije tazko uveri😉

katka2505
15. apr 2019

@lili2207
Prave som jej pisala email.Nevies za aku dlhu dobu asi odpisuje?

soldi
15. apr 2019

@stanulienkat haha, uplne s Tebou suhlasim. az na ten detail, ze nejakym zazrakom to fakt sadlo, co mi pisala. a to som jej teda neverila ani slovo, este som si z toho s muzom robila srandu.
napisala mi dlhocizny mail s predpovedou na mnoho rokov dopredu len na zaklade jednej fotky. nic som jej o sebe nepisala, nehovorila som s nou, len som jej poslala svoju fotku.
ten mail mam odlozeny a fakt sa to vsetko postupne naplna.
ja som pragmatik, neverim ani v boha. ale fakt je, ze co napisala, to sa deje. ja sa na to neviazem, neberiem to smerodatne, len ma to vzdy prekvapi ako to mohla vediet.

katka2505
15. apr 2019

@soldi
A to ti vestila z gule?Ja som jej prave pisala.

zuzka102
15. apr 2019

@soldi A ty si to veštenie nechala úplne na ňu (resp.na guľu), že čo ti vyvesti alebo si mala aj nejake konkretne otázky?

lili2207
15. apr 2019

@katka2505 hned ako bude moct😉 ona od rana vesti a potom navecer ide na mail ale niekedy aj skorej😉

lili2207
15. apr 2019

@soldi ja to iste😂😂😂tiez si ho stale citam😉

stanulienkat
15. apr 2019

@soldi len či to nie je predpoveď ktorá sa hodí na polovicu ľudí

soldi
15. apr 2019

@katka2505 hej z gule

@zuzka102 ja som len chcela vediet, ci budem mat dalsie deti. zvysok som nechala na nu. mne to bolo jedno, ja som jej fakt pisala len z nudy, ze co sa dozviem 🙂



@stanulienkat praveze nie. napisala mi uplne konkretne veci a aj casovu os.
len na ukazku:
napisala mi, ze v oktobri otehotniem (pisala mi to v juli) a ze to bude chlapec. oboje sa splnilo.
napisala mi, ze budem mat 4deti, troch chlapcov a po nich este jedno dievca. neverila som tomu, lebo styri deti som nikdy nechcela. ked sa narodil treti chlapec, tak uz som viac deti nechcela. stvrte tehotenstvo bolo neplanovane. a horko oplakane. mam o tom aj popisane pribehy u mna v blogu. pohlavie som si povedat nedala, bola som presvedcena, ze to bude dalsi chlapec. a je to dievca. este teraz obcas neverim 😃
pisala aj dalsie veci. velmi konkretne. ale ja som skeptik, aj ked sa uz tolko veci splnilo, tak stale uplne neverim, ze sa splnia aj dalsie 😃

a este na margo deti mi napisala, ze posledny chlapec a dievcatko sa budu podobat na mna. prvi dvaja chlapci su take mixy, ale tito posledni dvaja su uplne do nasej rodiny. to mi uz sestricky v porodnici hovorili 🙂 takze aj v tom mala pravdu.

zuzka102
15. apr 2019

@soldi A písala ti niečo aj o minulosti a prítomnosti? Či "len" o budúcnosti? A napríklad aj o pracovnej oblasti ti niečo vestila? - a splnilo sa? Pýtam sa zo zvedavosti, záujmu, lebo to o tých deťoch je fakt až neuveriteľné ako to vyšlo. 🙂

soldi
15. apr 2019

@zuzka102 aj o minulosti, aj o buducnosti, aj o vztahoch, aj o pracovnej oblasti, aj o zdravi.
napr napisala, ze muz bude mat problemy so zubami (co je unho nezvycajne, takze som tomu tiez neverila) a skutocne si asi pol roka nato zlomil zub a musel tam mat vlozku a cele sa to tahalo asi tri mesiace.
o mojej pracovnej oblasti mi pisala nejake veci, ale to zatial neviem posudit, ci je pravda, to sa este stat moze, ale napisala mi, ze budem v praci uspesna, co zatial som 🙂

a vela vela dalsich veci, ale to uz sa moc rozpisovat nechcem.
niektore pisala viac vseobecne, niektorym som moc neporozumela, ale vela pisala konkretne aj na konkretne casove obdobie a to vsetko sadlo zatial.

katka2505
16. apr 2019

@soldi
A platila si jej normalne cez interbet banking?Neboli tam ziadne problemy?

soldi
16. apr 2019

@katka2505 ano, cez IB. ake problemy by mali byt?

lili2207
16. apr 2019

Dakujem za ❤ aj ked neviem od ktorej z vas je ale velmi potesilo🤩😊😉

adrika25
16. apr 2019

@soldi ja som si na margo teba dala u nej veštiť(písala si o nej v blogu) tak som ti napísala či nevieš kontakt a napísala som jej 🙈🙈🙈ty mi prídeš ako racionálna žena, vravím však keď mohla ona môžem aj ja😊cca pól roka dozadu som si u nej dala veštiť a zatiaľ sedi no uvidíme 😘

katka2505
16. apr 2019

@adrika25
Ja som sa s nou prave dnes dohodla,tak som zvedava,co mi je sudene.

soldi
16. apr 2019

@adrika25 ano, som racionalna, beriem jej vestby s rezervou, urcite sa k tomu neupinam 🙂 ale tesi ma, ze si aj Ty spokojna 🙂

silvianm
16. apr 2019

@soldi ahoj, hodis mi na nu kontakt?dakujem

soldi
16. apr 2019

@silvianm prejdi si temu, je to tu niekolkokrat

stuplicek33
16. apr 2019

Ja som jej tiež teraz napísala, zaujala ma tato tema, aj zvedavost a strach zaroven. Uvidim, ci sa mi ozve

thekacicaa
16. apr 2019

@lili2207 @agata78 @soldi @frenchie
By ma zaujimalo, ci vam vyvestila aj nieco negativne? Ako ste reagovali po precitani vestby?
Snazili ste sa robit opatrenia, aby ste sa vestbe vyhli, alebo naopak, ked to bola pozitivna vestba, tak ste hladali sposob, ako vestbu naplnit? Alebo ako to bolo?