Viete s dámskou veľkosťou nohy 34 kúpiť topánky?

trogir
29. mar 2011

Mam velkost nohy 34 a problem po celom Slovensku kupit seriozne topanky. Nakupujem asi takym sposobom, ze sa hned predavacky opytam, ci uvedenu velkost maju, samozrejme ze nemaju a mam nakupene za 2 minuty. Samozrejme ze pri takejto velkosti nie som velmi vysoka a preto mam rada vysoke opatky, ale zozeniem tak botasky, alebo nejake detske snurovacky. Je to otrasne. Este ked som nebola na MD a cestovala s manzelom, vedela som obcas natrafit, alebo kupit v zahranici. Fakt ma sokuje, ze tento trh absolutne nemysli na zeny s mensou nohou. Bohuzia, keby som mala nejake plutvy, aj sa zaobujem. Su tu nejake mamicky s rovnakym problemom? Rada by som vedela, ako to riesite a kde nakupujete. Dakujem

ikke
29. mar 2011

@trogir z prievidze to nemas daleko do banoviec, tam je predajna Gabor s damskymi topankami ak si dobre pamatam od velkosti 33. bola som tam pred rokmi s kolegynou s podobnym problemom ako mas ty a dokonca nakupovala o cislo vacsie, lebo to jej cislo jej tam bolo male 😅
a nemysli si, ze keby si mala "plutvy", tak sa obujes 😉 baby s nohami nad 42 si nemozu kupit k sukni ani len detske balerinky...

klementina
29. mar 2011

34.ky neviem, ale 35ky maju gaborky-predajna lubica, neviem, ci su aj v prievidzi, v ba maju viac predajni a tusim tam maju aj 34ky len slabsi vyber.

trogir
autor
29. mar 2011

ikke, klementina, dakujem velmi pekne za radu, uz aj zahajim patranie a idem nakupovat. Netusila som, ze Gabor predava male cisla.

klementina
29. mar 2011

ale kazdopadne je to diskriminacia, ja by som si kolkokrat rada kupila lodicky od batu, lebo sa mi vzdy velmi lubia a su ovela lacnejsie ako gaborky, ale ich nemaju 35ky, vzdy mi predavacka vitazoslavne povie, ze maju aj 36ky 😠
a celkovo sa mi design gaboriek az tak nelubi, co sa tyka lodiciek, tak ak viete, kto este robi mensie cisla, budem rada ak napisete

trogir
autor
30. mar 2011

klementina, je to skutocne diskriminacia, ja som nutena nosit, co horko tazko zozeniem a nie, co sa mi paci. Z mojich skusenosti v Madarsku a Rakusku som vzdy kupila a velmi pekne. Ale nebudem teraz na materskej behat do cudziny na nakupy. Este za totality komunisti sili kvalitne kozene topanky aj v malych cislach, myslim od 2,5 podla starsieho cislovania a za prijatelne ceny. Co si pamatam, kazda predajna obuvi pekne vonala kozou, teraz som to nikde nezazila. Este prechodne a zimne cizmy kupim, ked je aj 36 tka, napcham adekvatnu ponozku a nic nevidno. Ale lodicky a letne topanky nemam ako vypchavat, najhorsie su lodicky, ked su velke, tak sa Ti vyzuju, no a v letnej topanke mam mam cislo rezervu, kaslem na to, nebudem chodit bosa.
Vela stastia pri nakupovani. Pokial v mojom patrani natrafim na nieco zaujimave, podam informaciu.

eevee
4. apr 2011

Ja som tiez obetou diskriminacie nas s malou nohou... mam nejaku 35 ako kedy a podla tvaru topanky... prave riesim dilemu kde si kupit topanky na teplejsie obdobie, nakolko do prace nemozem nosit tenisky a na cizmy je uz teplo... bola som v malackach aj v stupave lietam aj v bratislave a neviem kam mam ist... ked niekde maju moje cislo tak su to topanky pre dochodkynu... Poradte aj mne dobre zienky....

trogir
autor
5. apr 2011

eevee, ja stale patram a patram, ale zatial som nic seriozne nevypatrala. Ako pises, ako pre dochodkynu, alebo skolopovinne deti . Ked nieco zistim, urcite podam informaciu. Vela trpezlivosti prajem.

ivonach
27. sep 2011

Ahoj. Neviem presne aky tym hladas. Neviem co sa ti paci ale ja mam rovnaky problem a meriam 151 cm... Tak si vies predstavit.. Ak ti mozem poradit omrkni stranku kde maju aj 34.. adkashop Daj mi vediet, ako si dopadla ;)

olexa
28. jan 2012

baby pozrite si hujo.sk, alebo malabotka.sk 😉 a v obuve Frank má predajne po SR majú 34, niekedy aj 33 a pekné nie ako pre 50ničky 😀

lucys25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terrs
17. feb 2012

Kamarátka má takú "veľkú" nohu a nakupuje v Gabore..

sissy27
18. feb 2012

ja mám 35 a objednávam si zo zahraničných e-shopov, u nás som si nekúpila už veľmi dlho a ani sa nechystám 😎 čo som aj našla ponuky súkromných predajcov na nete, tak také ceny, že za to mám aj troje... hlavne keď vidím, že to objednávajú vo veľkom napr. z číny a predávajú ako neviemaký luxus 🤐

lucys25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucys25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucys25
19. feb 2012

@sissy27 mozem povedat ze ja nakupujem zo spanielska a nie su to cinske taponacky za par eur ..... ale ak by si mohla napisat kde konkretne nakupujes ty topannocky bola by som ti vdacna ...ja som velmi dlho hladala a nic som nenasla ....ja sama si musim kupovat take drahe lodicky ..... aj ked mi je to luto vyhodit tak vela penazi za jedny lodicky no nemam na vyber nakolko mam taku malu nohu ....

ingaa
20. feb 2012

na andypola.cz majú tiež malé čísla, posielajú aj na slovensko. nepoznáte niektorá?

dada1212
20. feb 2012

@ingaa andypola posiela aj na Slovensko

ingaa
21. feb 2012
trogir
autor
22. feb 2012

Dlho som tu nebola, dakujem pekne za tipy a inspiracie.

ichbinich
22. feb 2012

Deichmann predajne, ktore maju male a velke cisla v ponuke, su oznacene samolepkou pri vchode, ze maju XXS velkosti a/alebo XXL velkosti.
My sme hladali s tetou, ktora ma opacny problem (nohu 41-42) topanky, a potom sme si na tej predajni Deichmann, kde nakoniec nieco nasla, vsimli tuto nalepku.
Inak, na stranke Deichmann si mozte podla kraja dat zobrazit zoznam predajni, kde je este ako dodatocna informacia aj to, ci predavaju aj male a/alebo velke velkosti:
http://www.deichmann.com/SK/sk/corp/prehlad_pre...

lucys25
22. mar 2012

@ikke a nemaju tam v tych banovciach drahe topanky a aj taake moderne ci len nejake pre 50 rocne lebo j SOM nasla stranky s malymi velkostami ale vsetko to boli ako pre stare zeny 😔

lucys25
22. mar 2012

@trogir mozem sa opytat kde si v madarsku nakupoala male topanky?

ikke
23. mar 2012

@lucys25 daj si vyhladat "gabor topanky" alebo pozri na gabor.de 😉

juliagregor
24. mar 2012

mam velkost 35 a aj tie bývaju velke a chodim do Banoviec pravidelne cez 10 rokov, som spokojna...mam vysoke, nizke, farebne...moderne a aj "pohodlne"
cenovo su drahsie, vzdy si vsak nakupim po sezone 😎

este je obchod v Zline, kusocek od namestia...na poschodi...ale uz si nepamatam nazov,

anetka20
16. sep 2012

Dobrý deň ,
obiedla som si lodičky s číslom 34 .Krásne vínové s platformou(14cm opatok) ale bohužial mi sú velké ..Ak by niektorá z vás mala záujem ,možem neskor poslať foto ..
Želám vela štastia v hľadaní malých ,krásnych lodičiek🙂
moj email: anetka72@azet.sk

dafnea
18. jan 2013

Ja mám tiež nenormálne malú nohu. Raz mi kamoška doniesla topánky 32 z Anglicka štekle a bola som šťastná ako blcha a mám len tie, inak botasky :( a to mam tiež len 156 cm čiže žiadna sláva.

zuzanag1
6. feb 2013

ahojte mam tiež problem mam 32 nohu ☹ neviete niečo poradiť dobru obuv na naše male nohy? viem, že sa da aj v Lozorne objednať. teraz som si objednala cez andylopa.cz cenovo, ked si to preratate na eura, su lacne.dajte vedieť či ste niečo našli vdaka na adresu : zuzanag1@azet.sk
nikde nemožem zohnať ☹

ianitka
6. feb 2013

@zuzanag1 tu stranku mi nenaslo ☹

amienne
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ianitka
6. feb 2013

@amienne
asi tak..
Ja mam nejake zo Sebastiano, prip. v Deichmanne sa obcas postasti, vela topanok som kupila v obchode Altero / len je to polska obuv, kvalitou ako ktora znacka, az tak nevydrzi, ale cenovo je velmi pristupna (takze ma nemrzi, ked cizmy vydrzia jednu, max dve zimy) - ale v BA predajnu nemaju
A teraz som nasla nejake 35 (dokonca take mensie ) v CCC obuvi / len tam tiez maloktore kozene.

Ja nemam nic proti vysokym podpatkom - milujem ich, ale ked na lodicky č. 35 daju 13 cm podpatok tak to vlastne stojim kolmo na spickach... a najma, ked ten podpatok zle vyvazia, tak je to na figu...

btw. Gabor 35 mi na nohach plavali a tusim aj 34 boli velke, tak fakt neviem ako to cisluju