Vstavaná ruúa na pečenie - skúsenosti a údržba

luciat204
27. nov 2016

zienky viete mi poradit nasla som vela podobnych tem ale ani jednu co potrebujem 🙁 ak nejaka je poprosim si link..
prave riesime kuchynu a riesim ruru na pecenie ci ju umiestnit na ,,klasiku,, pod dosku alebo tak vyssie do linky...a zaujimalo by ma hlavne od tych co ju maju riesenu v linke vyssie,ze ci sa nemastni linka okolo rury z tych vyparov,ked sa otvori rura a ci treba nejake speci odsavanie...kedze velakrat peciem aj na pare a pod. hlavne ma zaujima udrzba linky v okoli rury 🙂 dakujem za vsetky odpovede 🙂

gir
28. nov 2016

Ja mám riešenú vstavanú rúru tak, že otváranie je vo výške mojej načiahnutej ruky a nad ňou mám vstavanú mikrovlnku. vyzerá to dobre, spotrebiče sú pokope. Nič sa nešpiní, žiadne "mastnoty". A para ktorá je pri otvorení mikrovlnke nevadí, nezarosuje sa sklo alebo pod. Ja som maximálne spokojná.

zuzicek88
28. nov 2016

ja to mam takto isto rura,mikorovlnka a vsetko v pohode

luciat204
autor
28. nov 2016

dakujem pekne 🙂

batola1
28. nov 2016

Súhlasím z babami,tiez máme rúru,nad ňou mikrovlnku vstavanú,a nieje z tým žiadny problém😊

evittam
28. nov 2016

@luciatko204 My sme to riešili nedávno - máme normálne varnú dosku a pod ňou rúru - všetko vstavané - úplná pohoda, nič sa nešpiní, tiež žiadne mastnoty a podobne. 😉

nyusika
28. nov 2016

ja mam ruru umiestnenu na urovni dosky, pod varnou doskou by som uz nechcela v ziadnom pripade.nemasti s ami nic, ani neviem, preco by sa malo.
ale zohynat sa k rure by sa mi uz nechcelo. takto je to pekne vsetko viditelne, manipulacia je super...

luciat204
autor
28. nov 2016

dakujem za odpovede 🙂mne sa paci riesenie zarovno dosky nad tym mikrovlnka len sa toho obavala lebo nemam s tym ziadne skusenosti doteraz som mala len ruru dolu a nad nou dosku ..ale ohybat k rure sa mi tiez uz nechce 🙂

katriona1
28. nov 2016

@luciat204 já mám taky troubu v úrovni pracovní desky a nad tím mikrovlnku, hned vedle mám potom varnou desku a pod ní mám v šuplíkách pomůcky na vaření, takže vše mám pěkně po ruce, je super vidět pěkně do trouby, pekáče se lépe vyndávají a navíc je to bezpečnější pro děti, nemusím dceru od trouby odhánět, protože jí neotevře a ani mi tam nemůže nic namačkat 🙂 moje mamina to tak má už víc jak 10 let, troubu používá non stop a desky v okolí trouby jsou ve stejném stavu jako zbytek linky, okolí se nijak nemastí
speciální odsávání nepotřebuješ, jedině musíš plánovat el. zásuvku někde pod troubu ne za ní

damoska
21. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

máme vstavanu ruru na pečenie, funguje paradne, máme ju asi 6 rokov a nikdy žiadny problém