Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
17. apr 2009

bre ranecko... dnes som 1???

tvojka
17. apr 2009

Dobré dobré!

Babul,no si prvá 😵

Mau,nestihla som už včera reagovať na tvoje príspevky...Najhroznejšie mo pripadal ten pokles TK a potom sa postaviť na nohy...Pamätám,že ja som sa mala postaviť na další den po operácii ráno,ale tiež som sa dokázala len posadiť,všetko sa mi točilo.Tak som celé doobeda skúšala sadnúť,ľahnúť a poobede som začala s pomocou sestričky chodiť,lebo som už chcela výjsť pred dvere cez návštevné hodiny a vidieť rodinu aspon na 15min.To bola moja motivácia a detičky nou dúfam budú tiež 😉
Ešte som sa chcela spýtať,akú váhu ti odhadovali pri poslednom uzv(váhu chalanov samozrejme 😀 ) a v ktorom tt to bolo.Len ma zaujíma,aká asi môže byť odchýlka od skutočnej váhy.

Peťka,že všetko ťa bolí?Moja,ešte ťa myslím len bude...a to nechcem strašiť,ale bruško sa zmenšovať nebude.Mna asi posledné 3dni začala bolieť tá lonová oblasť,tak sa asi predsa len trochu rozťahujem,už som myslela,že ma to obíde 😝

Janulka,veru sa pomaly lúčim,a tááák sa mi tam nechce ísť ležať preventívne 😠 .Keby mi niečo bolo,tak nepoviem,ale dobre,už som 37tt,tak to tam chvílu vydržím...Tebe držím palce na stredu,nech sa pekne s pobalenými vecami vrátiš domkov.Ja sa určite ozvem ,čo je so mnou.

Mici,tak ty už máš pediatričku vybavenú,ja už pár dní stresujem,nikto nás nechce,že majú vela pacientov...Tak obvolávam doktorov.

Všetkým vám prajem krásny den,aj ked u nás tuším po dlhočiznej dobe bez slniečka.

babulka123
autor
17. apr 2009

tvojka.... zlatik... sa ti to krati..

inak co sa tyka tej vahy.. kamoske hovorili den pred porodom 2900g, a vypadlo z nej 3700g dieta... takze sa sekli a to poriadne... takze asi tak.. este aj dr. pozeral do papierov ze kto to meral ze to je aka blbost..

tvojka
17. apr 2009

Tak to si ma moc nepotešila,že sa môžu až tak seknúť...Ja sa tu vytešujem,že ako babatká pekne rastú...

babulka123
autor
17. apr 2009

sak rastu rastu.. vidis oni sa sekli ale inym smerom .. maly bol vacsi .. takze neboooj ale pokila viem tak odchylka ktoru mozu mat je plus minus 200-300g... ja viem ze pri malinkych babatkach je to dost ale nebooooj vacsinou to sedi.. ta moja kamoska bola rarita.. hehehhehe ale v tom lepsom smere...

petkaerdal
17. apr 2009

Dobre ranko
baby ma uz porazi z toho nespania...do 3 som bola hore 😠 😠 😠

baby zase nieco nove som spozorovala na sebe,hrozne mi zacala vysychat pokozka ,najviac ruky,nikde si ich nemacam,ze by kvoli tomu ,stale ich mam hrozne suche,nestacim kremovat a ked su suche ma az palia..nemate to aj vy????

tvojka zatial ma krize nebolia,kosti nie...ale kazda zmena polohy,boli to aj teba tak??? ked si potom baby najdu polohu je to uz dobre,ale niekedy mi az slzy vyhrknu,ako ma tlacia 😅

tvojka
17. apr 2009

Peti,aj ja mám také suché ruky,hlavne hánky 😝 .A tiež ked si z boku lahnem na chrbát,alebo sa inak otočím,tak kým sa tam nejak uložia,ani sa mi dýchať nedá.Ochkám ako stará žena 😝

petkaerdal
17. apr 2009

tak som rada,ze tie bolesti nemam len ja,niekedy mi je z toho ale fakt az na plac,ako to boli...a ked vystrkuju naraz chrbatiky,tak myslim,ze ma roztrha 😀

tie ruky mi zacali tak predvcerom..kazdy tt nieco nove mam,uz nemam take super tehu,ako na zaciatku 😀

aj ja ochkam inak potom a drahy kuka na mna,ako na blba 😀

tvojka
17. apr 2009

Peti,aj môj,hlavne ked sa na to v noci zobudí,tak nevie,či už nerodím 😀 😀 😀
No hovorí sa,že posledný trimester už to neni také ružové,ale aj tak som rada tomu pupku a tým malým nezbedníkom v nom.Keby bolo treba,nosila by som ich aj daľších pár mesiacov 😵

petkaerdal
17. apr 2009

tvojka,to som rada aj ja a strasneeeee moc,ale len som nevedela,ze to moze byt aj neprijemne takto,to mi nikto dovtedy nepovedal...alebo to len mi s dvomi mame take bolesti?

babulka123
autor
17. apr 2009

petka .. nemate neboooj
ja ked sa otacam na posteli tak marek uz pomaly startuje auto ze ideme na pohotovosst.. takze poohooooda..

mici11
17. apr 2009

Ahojte zlaticka,

Peti, Tvojka tie ruky mam presne ako vu uz asi 2 mesiace. Ked si ich natriem tak ma palia. Tak mi poradili exicipial a je to o nieco lepsie.
Ja som dnes rano o 5:00 vypinala telku, pozerala som kadeco, lebo som nevedela spat. Horor. No co uz. Vcera som si kupovala mast na bradavky a poradili mi, ze vyborna je bepanthen, ze je to aj na bradavky a aj na zapareniny pre babatka. Tak su ju kupila. Ale mam aj calciovu.
Som zvedava na stredu, ze kolko bude mat nas chrobacik, vzdy mal o kusocek menej, ale doky vravi, ze ta vaha je len orintacna, ze je dolezity obvod hlavicky ten sedi k mojmu tt. A mam dva terminy. Aj vy? Prvy 20.5. podla sona a pohybov a podla menzes 5.6. tak ako mi aj kon pise. Tak som zvedava, kedy to na mna pride. Ale doky sa vyjadril, ze koniec maja to isti. Tak som zvedava velmi co povie na poradni.
Babulka ahoj ty svokra moja 😀 😉

tvojka
17. apr 2009

Mici,tak to si si pospala v noci 😝

Ja mám na bradavky homeopatickú Cicadermu,uvidíme,ked vyskúšame.Najlepšie by bolo,keby sme ich nepotrebovali a samozrejme kojili.

TP mám len jeden,sem tam máme o týž viac,inokedy menej,ale ked sú tam dve ,tak mi termín asi neposúva preto.čiže ja mám len jeden podla poslednej MS.

Aj ty máš v stredu poradnu?Aj Janka ,nie?Tak vám držím palce obom.

Peti,ty kedy ideš k dokymu?

mici11
17. apr 2009

Ano myslim, ze aj Janka ma v stredu poradnu. Cicadermu pouzivala moja sesternica a veeeeeeeelmi ju chvalila.Ale pouzivala aj toto a ze tiez super a calciova tiez. Tak uvidime.
A kozmetiku aku kupujete pre deticky? Ja este neviem vela vraj toho zo zaciatku netreba.

petkaerdal
17. apr 2009

mici kamoska mam bephanten a tiez ho chvali,ze je dobry,ja mam ale cicadermu pripravenu ,ako tvojka🙂
tie ruky mam horzne,ja si to natieram vazelinou,ta mi tak rychlo nevsiakne,ako krem na ruky 😝
keby si bola tu mici,aspon by sme mohli spolu celu noc strasit,to je fakt uz ako priprava ,ked tu budu male 😝

ja mam tiez dva terniny,jeden podla menzes,co mam tu na konikovi a druhy podla velkosti,ale ten mam len o 2 dni skor,takze velky rozdiel nemam 😉

tvojka,ja som mala ist na kontrolu tento tyzden,ale som sa nejako nevytrepala,mam ist do nemocky,presny termin nemam,cize kedy sa mi bude chciet,asi na dalsi tam behnem...

mala mi stikuta medzi nohami 😀 😀 😀

petkaerdal
17. apr 2009

mici,ja mam vsetko Nivea,mam tycinky do usiek,samponik,kremik a olej po kupkani,olej zevraj nieje dobry,neviem,tak som pocula a potom mam krem na ritku a aj puder som kupila,tiez ale neviem,ci puder je dobry
co si myslite ten puder a olejcek??? co este treba???

plienky budem mat pampers a aj obrusky

mici11
17. apr 2009

Peti no veru, mohli by sme spolu ponocovat ☹ , budeme mat fakt dobru pripravu. No ten prvy termin mi vychadza na 38 tt a ten druhy na 40tt zhruba, cize obidva su v norme. Ten prvy by som brala skor 😉
Aj ja rozmyslam nad Niveou a na zadocek mam ten bepapanthen co aj na bradavky vraj je dobry. Puder na predporodnej priprave rozhodne neodporucali, vraj zapareninky su po nom ovela horsie. Olej je vraj diskutabilny, zalezi od pokozky babatka. Takze kupim telove mliecko 😉 Plienky aj ja pampers a vlhcene som tiez kupila pampers sensitive 😉

mici11
17. apr 2009

Boze ja uz mam 34 tt 😕 😅

petkaerdal
17. apr 2009

vlhcene obruzky mam tie sensitive ,pampers tie zlte cislo 1,tu stali 5 eur,len maly balicek som nasla ,kolko stali na SK???
ten olejcek vyskusam a uvidim,kazdemu babätku nieco ine pasuje...ale dobre draha je ta dorgeria pre babätka 😖

no pekne,aj ty uz ides pomaly rodit,ze 34tt..len mne to stoji nejako 😖 😀 mam taky pocit

mici,ja spim v noci hodinu a som vyspata a cula ,ako ryba...preco je ta nespavost? 😠

vykopla som manzela a idem sa nudit 😖

mici11
17. apr 2009

Ja som kupovala plienky aj obrusky v Madarsku obrusky senzitive boli 1,96 € a plienky new baby(tiez su zlte, teda zeleno zlte) 108 kusove stali 15,55€.

Neviem preco je ta nespavost, vsade som sa len docitala,ze ku koncu tehu je to normalne. Talze 😅
Ja pracujem na PC a poobede pride na navstevu moja mamina so segrou 😉 Inak dnes mam tiez taky vegetnejsi den

mici11
17. apr 2009

http://www.mamicka.sk/article-lepsi-spanok-poca... tu je nieco o nespavosti pocas tehu

petkaerdal
17. apr 2009

tak to je dobra cena,tie cislo 2 a viac su lacne uz aj tu,ale tie zlto-zelene new baby su drahsie,som zvedava kolko balickov budeme tychto potrebovat

to preto mici,lebo sme sa naspali uz dost za cely zivot,tak teraz nemusime spavat 😝

tvojka
17. apr 2009

Baby,čo sa týka spania,ja netrpím nespavosťou.Ja unavená som a spala by som ako babatko,len ma budí plný mechúr,potom som smädná,hladná,tlačia ma rebrá...

Peti,čo sa týka púdru,ten by som nepoužívala,radšej krém.A po kupkaní mám telové mlieko Sebamed,vyskúšame.Fakt neviem,len som počula,že cez olej pokožka ťažšie dýcha...

Plienky: tiež mám Pampers new born.Peti,kolko ks je v tom balíčku? A Mici,kde v Madarsku ste kupovali?My sa dnes chystáme do Mošoni,tak som zvedavá,kolko tam stoja.Ale tá tvoja cena je super.

mici11
17. apr 2009

No vraj tie new baby staci jedno velke balenie to 108ks, cize tebe zrejme 2 balenia. Ale myslim, ze zalezi od velkosti babatka, ved uvidime. Kamosky mali babatka okolo 3,70kg a aj im pekne priberali, cize potom uz kupovali pampers mini.

Peti asi tak 😅 😝 s tym spanim a kde mame ostatne partacky? Zeby spali?? Inak u nas prsi 😠

mici11
17. apr 2009

Tvojka ahoj zlatko nase 😉 tak uz si tu. My sme vsetko kupovali v tescu v Budapesti, ale tesco ako tesco, nie? No cena ma teda dostala u nas su tie iste plienky ovela drahsie

petkaerdal
17. apr 2009

tvojka,tusim ty sa mas z nas najlepsie,este aj po vonku behas kade tade,uzivas si 😝
tiez som si myslela,ze ten puder nieje dobry,ale som ho kupila,ani neviem preco,tak si s nim ja budem pudrovat ritku 😀
tvojka ,to je malicky balicek, ma len 27ks plienok a tie velke boli po 62,ale tie nemali new born,len tie väcsie uz,tieto male stali 5 eur a tie velke boli po 10 eur v Bipe

mici a to na Sk predavaju 108 ks balenia? 😕 ja som videla tu najväcie 62 kusove

petkaerdal
17. apr 2009

a tvojka,ja som rada,ked sa mi podari zaspat na hodinu v noci a to ma prebudi mechur,ide ma slak trafit 😠

tvojka
17. apr 2009

Mici,ved práve,tá cena je neporovnatelná...V Mošoni je tiež Tesco,tak uvidíme,na čo natrafíme...
Tu tiež prší a je zamračené od rána,ale svietilo nám slnko 3týždne,tak sa nesťažujme 😅 .Aj do záhrady musí trochu napršať...

Ja si idem lahnúť do postele,zapnem telku a tuším ,ako to skončí 😀
Potom nakuknem.

mici11
17. apr 2009

Ano videla som aj u nas v tescu zlto-zelene pampers a je tam napisane new baby a stali okolo 22,-€ a bolo to urcite 108 ks balenie. Tie mam aj ja z madarska.

petkaerdal
17. apr 2009

baby a su tie pampers vobec dobre? len aby sme nekupovali zbytocne a neplatili za znacku

tvojka a neprovokuj s tym spanim 😠