Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
4. sep 2009

Petka ano viem ze aj zajtra ma prsat,snad to nebude az take hrozne,ked tak budem sediet v aute schovana...

mici11
4. sep 2009

No my sme so Saminom cely den podriemkavali, uz je okupkany, napapany a ide o chvilku spinkat.
Zajtra mi nemuselo prsat 😠 vecer moze, ale cez den by som sla rada von. Dnes sme boli lem hodku a pol.
Baby kolko moze vypit toho cajiku, alebo kolko davate cca? Peti vravela si mi, ze sa moze aj studenkavy?

petkaerdal
4. sep 2009

logi,to vsetky su take siroke, ziadny dvojkovy sa ti asi nebude pacit 😖
za sebou by som vobec nekupila,ja som videla nazivo,nieco hrozneee,dlheee..nepekne,tazko sa ovlada,ked pojdes na chodnik,co je zvyseny,vobec nenadvihnes ,tak je to dlhe,som mala pocit,ze sa zlomi v strede,neodporucam

petkaerdal
4. sep 2009

mici,aj moje cely den podriemkavaju,teraz mi uz spia,uz sme aj okupkane,vonavucke

ja davam aj studenkavy od smädu
a kolko mu davas toho cajiku ty? ja som sa najskor bala,davala som len trosku,ale potom mi bolo povedane,ze mam davat kolko si same pytaju,cize kolko ich smädi,tak davam,vypiju naraz aj 100 a v pohode vsetko,daj pokial mu chuti,aby mal dostatok vodicky

mici11
4. sep 2009

Peti dnes som mu dala za cely den 100ml, nechcela som viac, ale velmi mu chutil 😉Vypil na 2 krat. Aj ja budem davat aj studenkavy od smadu. A kolkokrat denne piju cajik?

petkaerdal
4. sep 2009

vies co,ja mam vzdy flasku pripravenu,hocikedy davam ,ako ma napadne,ani tak nesledujem kolko,ale tak nieco cez 100 denne,ale to je asi aj malo myslim 😅 a striedam aj s cistou vodou

mici11
4. sep 2009

aha jasne, dik za cenne rady 😉

petkaerdal
4. sep 2009

prave mici rozmyslam,ze ja urobim hned rano,ako vstaneme a necham vo flaske,kym vypiju ..tak rozmyslam,ci sa nepokazi,lebo ja nevylievam a nezarabam potom druhy..ja mam flasku cely den na stole..co myslis,moze s apokazit?

petkaerdal
4. sep 2009

zaujimalo by ma kolko davaju ostatne baby pit,mozno davam malo 😕

janula13
4. sep 2009

aj u nas sa uz spinka, tiez mi dost spinkali, ukaladali sa dost casto, veru tlakova niz robi svoje, cved aj ja zalahnem, este sdi suchnem vinka..mala som tu sestrenicu od obeda, pomohla , ale mali boli dost dobri, mm ju isiel zaviezt domov, tak som sama ako prst, ale ved sa mi vrati 😉

mici ja ako petka, piju aj studeny, ani mi nenapadlo ohrievat, maju to radi piju odusu, ale neviem kolko, nesledujem, niekedy im aj odtrhnem od pusy, lebo mi ho sem tam ked vela naraz vypiju vygrckaju, hlavne ked ich mm nadaja pred kupanim, ale neva, nieco v nch ostane, to nebyva casto...

logi, skus ten za sebou a uvidis to je ako tlacit pred sebou vlak, fakt ja ten moj ovladam jednou rukou ked treba, v druhej mam vacsinou telefon 😀 ale pravda je ze v dvojickovskom su babatka vzdy nejak ukratene, ked vedla seba , tak na sirku vanicky a ked za sebou, tak ten vzdau je v nepohodli, casto sa nemoze ani vystriet a nozicky mu visia do kosika pod tym...a ja som sa zatial vmestila vsade, to len tak vyzera a ine dvojickovske vedla seba su s prepacenim...siroke kravy, videla som na tej vystve co ti spominala Tvojka, okrem toho co ma ona..ten je tiez velmi fajn...a ten first wheels mi pripadal ako pre babiky, malinke vanicky a zdal sa mi cely taky na kratko, ze nevydrzi tu zataz dvoch deti...odporucam tu vystavu,,,ale mne sa naj pacil ten tvojkin a moj, z toho co som skusila..peg perego za sebou je strasne dlhy a Jane zase ma malicke tie vanicky co su zaroven aj vajicka, tam ti do 6 mes podla mna rozhodne nevydrzia a isto tam nebudu narovnom kvoli chrbatiku..ja som ho takmer kupila, kedze vyber je maly, ale ked som videla tento nas tak siom bola rada , este aj cenovo... 😀

mici11
4. sep 2009

Jani diky, budem davat aj ja aj vychladnuty. Jaaaaaaaj vinko, ako by som si dala... 😝
Peti myslim,ze sa to nemoze pokazit pocas dna.

petkaerdal
4. sep 2009

Jani vinko? idem k tebe 😀 nalej 😉

petkaerdal
4. sep 2009

tak ideme k Janke,ked ma doma ,aj ja by som si dala za poharik,no nemam 😖

mici11
4. sep 2009

Logi ja inak sice dvojicky nemam, ale rozhodne by som nechcela kocik za sebou. Jankin by som brala hned aj Petkin,tie sa mi ozaj pacia. Ale to je len moj nazor, nie skusenost 😉

mici11
4. sep 2009

ja mam vinko aj 3 flasky, ale nemozem, teda za pohar by som mohla 😉

petkaerdal
4. sep 2009

a ja co mozem nemam,zabudla som dneska kupit...

a co porabas mica?

mici11
4. sep 2009

Peti troska pracujem na PC ale uz koncim a pozeram popri tom aj mudry schybi, ty ludia su ozaj tupci, teda podaktory.Idem do sprchy a len tak pri telke budem hoviet a idem ti poslat flasku vinka, ake si prosis biele ci cervene? 😉 😀
Ozaj v akom jazyku sa prihovaras dievkam? Budete sa dvojjazycne k nim prihovarat?

petkaerdal
4. sep 2009

ja idem nakrmit draheho,potom deti a tiez k tv a spat
biele posli 😉

ja sa prihovaram v mojom materskom,erdal svojim a po nemecky sa naucia v skolke

mici11
4. sep 2009

oki posielam 🙂
Mate to dobre vymyslene, hned budu vediet 3 jazyky 😉 Aj drahy mal plany, ze sa bude s malym rozpravat po nemecky, ale nie je to jeho materinsky jazyk, tak mu to prislo divne 😅 tak sa nnauci v skole anglinu a aj nemcinu - teda dufam 😉

janula13
4. sep 2009

no tu sa ide spat...tak idem aj ja asi.... 😅

mici11
4. sep 2009

tak dobru noc a Peti tebe 🙂 na zdravie

petkaerdal
4. sep 2009

tak ja este nespim,deti ano a mne sa nechce,ale asi tu uz nikto nieje.

petkaerdal
4. sep 2009

tak dobru noc baby a pekny vikend 😉

mici11
4. sep 2009

ale je, ale uz len na pol oka 🙂 dobru noc

petkaerdal
5. sep 2009

a teraz som tu ja,pomaly drahy krmi a vyrazame,vonku je riadna kosa,esteze som kupila tie bundicky a jesenne overaly,neviem,co by som obliekla..tesim sa,ze som ani nespala dobre,pa baby 😉

loginka
5. sep 2009

nejako som nepostrehla, kde o 4.30 vyrazate? ja znova blba noc, o druhej som sa zobudila, zase nam ten vietor kvilil v dome, a potom som nemohla spat

dik za komenty ku kocikom asi mate pravdu, ze ani jeden dvojickovsky nebude ten ideal, a ten za sebou sa asi fakt musi zle ovladat, vsak ja si zvyknem, to bol len prvy dojem, kedze clovek je zvyknuty na tie "normalne" kociky 🙂
inak pospinkaju si deticky v pohode v tom bumbleride, do kedy sa tam zmestia?

mici11
5. sep 2009

Peti , tak ti prajem krasny pobut doma na Slovensku 🙂 😉 uzi si to.
Logi blba noc ☹ oddychni si cez den. Petka isla na Slovensko 😉

jvo
5. sep 2009

ahojte kocky chcela som sa opytat dali ste drobcov zaockovat proti rotavirusom? Stale neviem ci ano alebo nie a uz nemame vela casu....
Pekny vikend vsetkym

jvo
5. sep 2009

a uz mame nausky, kuknite fotecky 😵

pointka
5. sep 2009

jvo, ja urcite ano, uz mam vakcinu kupenu a v chladnicke.