Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
28. okt 2009

Tvojka oki, uz varim das si presso ci latte?

mauzos
28. okt 2009

Petka, Tvojka gratulujem babam k vymesaciu 😵 Ale to leti ... my mame za chvilu 7 😕

Mici, Tvojka ja teraz kavickujem. Este vas stiham? Mici ja si objednavam latte, ak mozem 😀

Ja som podprdy tiez kupovala az ku koncu tehu a nosila som ich asi 3 tyzdne 😀 Ale pokial budes kojit, tak aspon do nemocky a na doma sa urcite zidu, je to prakticke. Potom som ich dala mame, jej sadli ako uliate 😀 😀 😝

mici11
28. okt 2009

Mau jasne takze jedno latte pre teba 😉

Inak rada by som s vami aj naozaj kavickovala....

janula13
28. okt 2009

juuj, tak to Blahozelam aj malym Tvojciatkam🙂))

no my sme mali veselo, Kubko si spravil rano o 4, hral sa do 5.30 a potom este zaspal na hodku a vstal aj s matuskom naraz o 6.30 a teraz mi spali od 8.30 a prave sa zobudili, takze skoro 2 hodky 😀 tak uz mam 2x poprate prach utrety, ja som uz namaskovana, nech mozem medzi ludi a idem skladat pradlo a varit ak sa zadari 😀

Mici ja im davam len tolko lebo sa mi to zda dost na to ze sa mi este aj tak zobudi vcera zase o 23 uz, ale stacil len podat dudel, ale uz o 00.30 som musela krmit 1x a o 4 zase, takze papa a papa potvora jedna vypasena a Matuska len raz o 4..zeby som skusila viac?no uvidim...

no idem zarobit mliecko, zvatlu si v kociari 😀

mici11
28. okt 2009

Jani no Samko papa medzi 19:00 az 19:30 a potom az rano o 5:00, ako aj mne sa to zdalo vela lebo nutrilonu popapa menej 150 a 120 ml na striedacku....ale 150ml kase mu uz bolo malo, lebo mi vstal v nedelu o 2:30 a bol hladny ako vlk....ale zda sa ze 200 ml mu vyhovuje...

vierka
28. okt 2009

no kavu si dam aj ja, ja mam dnes krizu 😀 vyhybam sa robeniu prudkych pohybov aby ma to nahou v praci nezobudilo 😀 😀 😀

boze baby, ze 5 a 6 mesiacov, si pamatam akoby to bolo vcera ked ste este len oznamili ze ste tehu, potom ako ste sa obavali aby ste vydrzali co najdlsie pri konci a uz tolko mesiacov za vami.... ale to letiiiiiiiiiiiiiiii 😀

no tak ja si tu podprsku kupim neskor, este uvidim ako moje "pampusiky" porastu 😀 😀 😀 teda skor pampuchy 😀 😝 lebo do mojich starych sa uz viacmenej do vacsiny nemestim... taku vacsiu som kupila len jednu zatial a nemam ani take co by mali odopinatelne ramienka, tak urcite do nejakych investujem...
aj ste si kupovali take tie gatky do porodnice???? tusim su to take tie sietkove - ci to sa mi len zda 😅

mauzos
28. okt 2009

mici aj moji papaju 200 kase, aj ked mliecko tiez tolko 😀 Ale my sme uz starsi. Kasa je asi menej zasycujuca ako mliecko, ked sa ti zobudil hladny, tak mu kludne daj. Ved ak by mu to bolo vela, tak nespapa, alebo by ti vygrckal.

mauzos
28. okt 2009

vierka tie sietovane gatky som si kupila v lekarni 3, daju sa v pohode preprat, tak ti staci. Urcite si kup, je to super hlavne po sekcii, ak by nahodou a stoji to par centov.

janula13
28. okt 2009

jezis Vierka ty ma vzdy rozosmejes, ze aby si sa nahodou v praci nezobudila 😀 😀 😀 a ze pampusiky 😀 ja tak volam mojich malych, tak asi prestanem ked je to vyraz aj na nieco ine 😀 😀 😀 ale nie, ostanem pri tom 😀
no idem podavat spenat so zemiakom, to som zvedava, boli sme spolu na nakupe, boze ako nam ti ludia ustupovali v tom obchode 😀

vierka
28. okt 2009

no ja si myslim, ze sa to zide aj pri normalnom porode, clovek to lahko preperie aj v ruke a je to rychlo suche 🙂

janula13
28. okt 2009

vierka tiez som ich mala a boli fajn, fakt chodit s vlozkou pricviknutou medzi stehnami, nic moc predstava 😝

no spenatik chutil, az na to ze uz ho ma kubik v gatoch, tak som zvedava kedy nalozi matus, vam sa tiez niekedy hned pokakaju... a samozrejme aj napriek vsetkym bezpecnostnym opatreniam je spenat na bodynu 😀 mne to nejde vyprat tie veci uz nepredam 😝 dala som tie od mrkvy do kybla s vanishom a nic a este vyprala na 60C...

petkaerdal
28. okt 2009

Jani,aj my sme papali spenatik a chutil 😀
tiez mam uz dost veci spinavych a nejde to vyprat,co im je male uz vyhadzujem,lebo to nevyperiem 😖

baby,ja som ako lopatov tresknuta,ja spim po stojacky,mne sa zda,ze je uz ale 8 hodin 😅

veam
28. okt 2009

Caute babule a babulcatka...

Gratulujem vsetkym oslavencom a prajem hlavne vela zdravicka a vela posluchania.... 😀

Som spat z poradne,zase vsetko ok,uzatvorene...vzdy mi nameraju vysoky tlak,ale sa necudujem ked mi ho idu merat vtedy ked sa oblecem,takze som zadychana jak slon...pytala som sa primara ci mam prist o tyzden zase na kontrolu,povedal ze ci uz nechcem prist,ci uz by som isla najradsej rodit,som mu povedala ze ano...povedal mi na to ze jasne ze ked budem mat uz nahodou porodene,ze uz nemusim prist,ako keby som to nevedela aj bez neho...boze ja ho tak nemusim,je mi taky nesympaticky pan dokonaly... 😠

veam
28. okt 2009

Som si myslela,ze mi dnes povie ze ked do 3.11 neporodim,tak mam prist uz do nemocky a porod mi vyvolaju,oni si asi 😖 myslia ze ma to bavi sa gulat

mauzos
28. okt 2009

baby aj my sme mali mat dnes spenat, len som zabudla vcera kupit 😀 Ale dnes som kupila, takze zajtra sa tomu nevyhnu, budu ho papat prvy krat. Ako ste ho robili? Ja sa chystam ho podusit na masle a do toho popucit zemiacik a bielok z vajka.

veam, takze este nerodis? 😀 A nezabudni, ze ak by si nahodou porodila, ze uz nemusis o tyzden chodit do poradne 😀 😀 😝

janula13
28. okt 2009

Mau hanba mi, ale my sme mali tem od Hami, tak ho robim ja 😅

mauzos
28. okt 2009

Jani ved to je najjednoduchsie riesenie 😉 Uvidim, ci ten moj vobec zjedia 😖

tvojka
28. okt 2009

čafte,

dakujeme za gratulácie 😉

mau,z vajca nie žltok?určite bielok?

Mne dokyna povedala,že uvarit a pomixovať.no len pekne varte,nie kupované...kto mi bude recepty dávať?!My začneme od pondelka s prikrmami,som zvedavá 😕

Veam,tak držím palce,aby si už o týžden primára navštíviť nemusela 😝

mici11
28. okt 2009

Ahojte,

Tak ako je to s tym vajcom? Bielok ci zltok?
Tvojka aj mne dokyna povedala, ze varit, ze kupovane mam davat ked niekam ideme, alebo nestiham.....Zatial stiham, ale nevravim,ze nekupim, aj take bude urcite...Aj ja si prosim nejake receptiky...

Inak baby Samko od poobedia stonal, jojkal, neskutocne slitna, je nekludny a ani nechcel papat ☹ ...ani kasu na veceru vobec nezjedol.Som zvedava kedy vstane, ze je hladny... Vsetko si pcha do pusy...tie nestastne zubky...gel zaberie len na chvilku...

dobru nocku...

mauzos
28. okt 2009

baby jasne ze zltok, poplietla som to 😀 😀

tu mate nejake receptiky, ja som tam nasla zaujimavy co so zajtrajsim spenatom 😉 http://www.apidi.cz/clanky/jidelnicek-pro-kojence/

jvo
28. okt 2009

mau prosim ta vy uz ste presli na mlieko 2 to pokracujuce co je od 6 mesiacov? a ak ano tak ako dako postupne ci proste zo dna na den ked sa minulo jednotkove tak ste kupili rovno dvojkove?

mauzos
28. okt 2009

jvo ano presli a zo dna na den. Chalani nejako ani nepostrehli, ze papaju nieco ine

vierka
29. okt 2009

dobre ranko kocky 😀 😀 😀

no dneska to so mnou vyzera lepsie, rano som nikoho nebudila 😀 😀 😀
vcera sme mali poslednu prednasku na tehu kurze a trochu som meskala (ved zapchy v TT) a nasa prednasajuca si so sebou priniesla svojho dvojmesacneho synceka... som hned zacala hovorit babam "mali ste mi povedat, ze si mame zo sebou priniest aj vlastnu pomocku" 😀 sa zacali smiat 😀

janulka - kludne mozes svojim chlapakom hovorit ze pampusiky - ved su to tvoji cecusikovia 😀 takze sa to presne hodi 😀 😀 😀

veam - tak ty si este uzatvorena ako Alcatraz 😀 😀 😀 no ale nezabudaj na to, ze sa to moze zo dna na den zmenit, takze ja pocitam, ze mala bude vonku najneskor toho 5-teho 😀 a ako hovorili baby, keby si nahodou medzitym porodila, uz na poradnu nechod 😀 😀 😀

baby spenat??? no ja ho vobec nejedavam a ako tak vidim, pri malom budem musiet vela veci varit a kostovat co nemusim 😅 😀

mauzos
29. okt 2009

Ahojte 🙂

Vierka takze dnes uz lepsie? 😀 No ved ani ja som v zivote nevarila spenat, tak preto sa pytam ako na neho 😉 A ani nehovor co vsetko som uz musela ochutnat ... kolkokrat som myslela, ze to mali ani do pusy nevezmu, take to bolo hnusne a pekne popapali 😀 😀 😝

mici11
29. okt 2009

Ahojte,

No noc napriek vsetkemu v pohode. Samko vstal az o 3:30 a napapal sa. Celkom dlho vydrzal na to ze neveceral, naposledy jedol o 16:30. Teraz papal znova a natrela som mu dasienka tym gelom a celkom v pohode, uvidime co bude...vcera to zacalo az na vecer. Boze ako dlho sa prerezava taky zubok?Tiez vam deticky menej papali?

Spenat som nejedla od svojich 6 rokov a ani vtedy mi vraj nechutil....

Vierka ty pamapusik 😀
Veam neboj tipujem, ze porodis 4.11....hadaj preco??? 😀 😀 😀

mici11
29. okt 2009

Vierka a ty musis porodit 14.1.!!!! 😀 🙂

veam
29. okt 2009

Ahojte...

Mici no lebo sa Samko narodil 4.?A aj moj otec ma 4.11meniny,tak by bola dvojita oslava 😀

mici11
29. okt 2009

Ano Veam presne tak 😉 , a este aj tvoj tato ma meniny?no super, takze musis vtedy porodit 😀 😀

mauzos
29. okt 2009

tak spenat nemal uspech, ledva som do nich natlacila po dve lyzicky a rev. Ved sa ani nedivim, ani ja by som to nejedla. Ale moja finta, ktoru v takychto pripadoch pouzivam, zabrala. Pomixovala som im do toho jablko a nestihala som im davat 😀 😀 😝

Mici aj Tomimu idu zubky, ma aj opuchnute dasienka a tiez zabera gel. Na flasi mi nervaci, ale lyzickou papa pekne, tak neviem ci to ma s tym suvis. Podla mna uz nechce papat z flase, ked sa uz naucil lyzickou 😠 Lukimu sa tlacili vyse mesiaca, ale to je urcite individualne, takze nezufaj 😉 Jemu som musela pred kazdym mlieckom natriet dasienka, inak sa flase ani nedotkol ☹ Ale potom popapal vsetko.

mici11
29. okt 2009

Mau diky za radu, skusim natierat dasienka pred jedlom. Aj Samko vcera nervacil na flasi a vecer normalne stonal a ked som mu natierala dasienka vykrikoval od bolesti ☹ Ani kasu nezjedol, spal bez vecere ☹ A teraz je celkom ok, som zvedava vecer.
Idem k mame potom sa ozvem, zatial pa