Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

tvojka
17. apr 2009

Peti,hej ,tu majú aj 108ks balenia.
No vidíš,aká som ja strašne aktívna 😀 .Ked už budem musieť tlačiť ten mega kočík,tak sa asi do žiadneho obchodu nedostanem...Tak si musím nadbehnúť 😵

petkaerdal
17. apr 2009

tak tu asi tie velke balenia niesu 😕

petkaerdal
17. apr 2009

tak som si mici precitala ten tvoj link a musim tusim vyhladat odbornu lekarsku pomoc 😝

mici11
17. apr 2009

Peti no neviem, kamosky kupovali pampers a ze v pohode a potom aj velmi chvalili fialove tesco plieny, vraj su dobre a cena tiez. Zatial budem mat pampers a potom vyskusam asi aj tie fialove....

mici11
17. apr 2009

Ja asi tiez... 😀 tu pomoc

petkaerdal
17. apr 2009

tak som skusila zaspat pri filme a nic 😠

mici moja segra tiez pouziva uz rok tie tescove a chvali si ich velmi 😉

mici11
17. apr 2009

Tak super Peti, tak ja tie fialove tiez potom skusim 😉

tvojka
17. apr 2009

Tak trochu som si zdriemla,neprovokujem!Fakt,možno som spala 30-40min.
Do Madarska ideme až zajtra,lebo drahému sa dnes už nechce,tak zajtra ked sa vyspíme,tak utekáme.Len dúfam,že dovtedy vydržím...už to odkladáme dosť dlho 😅

petkaerdal
17. apr 2009

moja segra mala z nejakych novin dokonca nejaku statistiku,videla som ju aj ja a tesco plienky mali lepsie umiestnenie,ako pampers,co sa kvality tyka inak

tvojka,tych 40 minut si mohla mne venovat a ty nespat,ved v noci sa vyspis 😀 😀 😀
aby si neporodila niekde na ceste v aute 😀

tvojka
17. apr 2009

no ja sa teda v noci fakt vyspím,ked rátaš ten spánok medzi tým,čo sa 30x zobudím... 😝 Ale doprajem ti,aby si sa vyspala 😉
neboj,do toho tesca to mám bližšie ako na druhú stranu mesta,tak to stíhame otočiť,ak ma to chytí 😅

petkaerdal
17. apr 2009

az 30x sa budis? to mame teda noci co 😅
fakt sa ale mas,ze si uzivas este posledne dni 😉 😉

ja asi skocim dalsi tt na kontrolu( pre istotu s taskou zbalenou) aby som vedela,ci to mam ok alebo co a potom si budem zit aj ja... 😀 dufam teda

tvojka
17. apr 2009

Jasné Peti,len pekne chod pre pokoj v duši,budeš kludnejšia.A tašku nechaj doma,načo by ti bola... 😉
Pomaly sa aj s Jankou blížite do tt,ked už budete mimo najväčšieho rizika,tak si to potom už môžete užívať...teda ak budete vládať chodiť 😝

petkaerdal
17. apr 2009

ale aj tak si ju planujem zbalit,ale necham ju doma 😝 😝 😝
ja uz ani teraz nevladzem chodit 😅 ,ale aj ked pomalicky by som sla aspon na zmrzku alebo niekam do obchodu,ved to vystupim z auta priamo pred obchodom...ale aspon to..
inak mam zlozenu uz jednu postielku,ani foto som vam este neukazala 😀 musim dat

pojdem,uvidim,ako bude erdal robit a pojdeme asi dalsi tt ,lebo mam prist aj na to ctg zase

tvojka
17. apr 2009

no Peti,tak sem sa s fotkou postielky.A už ste doprerábali?

perla200
17. apr 2009

ahojte babulky...pridám sa k vám....

petkaerdal
17. apr 2009

tvojka,tak uz mame prerobene,nabytok prehodeny,stena zburana,len nieje vymalovane,to sa planuje zajtra,lebo ved drahy musi do prace,takze nestiha...som sa nudila,tak som si spravila postielku,poprala a vyzehlila..foto pridam ...

a ak sa rozhodneme,mozno do konca roka budeme uz aj na svojom 😀 😀 😀 ale stale rozmyslame,ci zobrat alebo nezobrat domcek

perla vitaj 😉

mici11
17. apr 2009

Ahoj Perla vitaj medzi nami 🙂 Ako sa mas?

Patulka tasku mam uz aj pripravenu, ale este sa do nemocky nechystam...A foto??

mauzos
17. apr 2009

ahojte babule, len som tak narychlo prebehla, co ste popisali.
Mali sa uz asi udomacnili, su velmi zlati, napapaju sa a spinkaju ako zarezani 🙂 Musim poklopat, aby im to ostalo 😉
Tvojka mne povedali asi 3 tyzdne pred porodom, ze mali maju vahy 2000 a 2100. V den porodu mi robili usg a urcili vahy 2100 a 2200, takze Tomiho trafili skoro presne, ale u Lukyho sa tiez riadne sekli.
K tym pamperskam vam mozem napisat, ze su super, tiez zatial mame tie newborn velkost 1 a objednavala som uz dva krat z MMB 43 ks balenie za 7 €. Akurat dnes mi prisiel velky balik s 10 baleniami, lebo my ich budeme pouzivat asi dlhsie, kedze su taki drobcekovia.
A z tej kozmetiky vam na zaciatok fakt vela netreba. Plienky, vlhcene obrusky, kremik na ritku - najlepsi je rybaci, 80% lieh na pupcek, framikoinovy zasyp na pupcek a radsej by som odporucala nejake mliecko a nie olejcek. V nemocnici ked nam ukazovali kupanie, tak pouzili do vody nejaku emulziu z ktorej malo babo taku super pokozku, nebolo ho uz treba natierat. Zial nepamatam ako sa to volalo, ale v lekarni alebo drogerii urcite budu vediet. Ja som malych zatial este s nicim nenatierala a maju super pokozku a su vonavucki aj bez toho. Inak kupat sa ma podla najnovsieho jeden az dvakrat tyzdenne.

mauzos
17. apr 2009

peti, takze vy uz mate za sebou aj buracku? Dufam, ze si sa nezapajala aj fyzicky 😲

petkaerdal
17. apr 2009

tak som pridala foto,len jedna je takto zlozena,zajtra sa bude malovat a potom zlozime este druhu...
mau som rada,ze sa drobci uz domka udomacnili 😉

ano,buracka uz bola minuly vikend,ja som nerobila nic,iba sa nervovala,ako to drahy robil..

tvojka
17. apr 2009

Mauzi,som fakt rada,že ti drobci tak pekne spinkajú.Aj ja chceeem!
S tou váhou sa teda u Lukyho pekne sekli...som zvedavá na tieto naše žaby,kolko budú mať.
Mau,ak máte niekde DM drogériu,tam predávajú aj tie velké 108ks balenia a jedna plienka vyjde cca 5,10 Sk(sorry za tie koruny,ale tak som si to zapamätala).A ked tam zbieraš ešte tie ich nálepky(tuším za 3€ je jedna) a nazbieraš ich 15ks,tak máš navyše 10% zlavu.

Perla vitaj.Napíš niečo o sebe,ako sa zadarilo a tak...nech sme v obraze.

Peti,ako či zobrať alebo nezobrať domček?Nerozumiem...
A fotečky už sú?

tvojka
17. apr 2009

Peťka,krásne to je !!!Páči sa mi,že je ten baldachýn priesvitný,super!

petkaerdal
17. apr 2009

tvojka,kupit alebo nekupit,mame za celkom dobru cenu dohodeny jeden vonku z Viedne,ale rozhodujeme sa,je to vazne rozhodnutie na cely zivot..drahy ho bol minule pozeraj,jemu sa velmi paci..

a dakujem za pochvalu postielky 😉 baldachyn som priesvitny chcela..

petkaerdal
17. apr 2009

tvojka a ty mas zabky v brusku? ja tie moje volam opicky 😀 😀 😀

petkaerdal
18. apr 2009

dobre rano kocky,
ja to tu zatvaram ,otvaram..tahacka mauzos mi uz vypadla 😀

krasnu slnecnu sobotu prajem 😉

tvojka a mici vy pojdete urcite niekam zit,ako stale a my s Jankou v posteli 😠
ja dneska urcite aspon na zmrzku skocim 😝

mici11
18. apr 2009

Ahojte babenky moje zlate,

Peti super, baldachyn je peckovy 😉 Ja by som domcek hned brala. O take 3 roky chceme zacat stavat nejaky ani velky ani malicky, tak 5 izieb a z obyvacky sa pojde na terasu.....Uz sa nato tesim.Dufam, ze nam do toho nic nepride. Ale zatial sme spokojni aj v trojizbaku, mame ho komplet prerobeny. Ale domcek je domcek. Bol by tam altanok , grilovali by sme si.......A keby to nahodou nevyslo, tak by sme kupili aspon nejaku chalupku na vikendy. A keby ani to nie, budeme sediet na balkone ako do teraz 😀 😀 😀 este ze ho mame velky 😀 . Ale nie, aj nasi maju chalupu, aj dnes sa tam chystame okolo obeda si grilovat a lenosit. Takze budem tu az vecer. Cize Peti mas pravdu zas tu nebudem 😉

Janulka iste poctivo lezka. Myskime na teba anjelik, dufam, ze ti je lepsie.

Baby co je s tou Marione, neozvala sa uz ...mala ist na druhu krvicku HCG, ale to uz davnejsie....

petkaerdal
18. apr 2009

mici ahoj,po tom co pises snivam aj ja,ja som vyrastla na dedine v domceku a tu ma ide porazit..na terase kavicka a cigaretka,to mi chyba,grilovacky ,vinko,partia a tak...juuuujjjj
dufam,ze nam sa to podari uz coskoro
my staviat tu v AT nemozme,lebo tu len pozemok stoji to,co v Ba byt taky 2 izbovy 😖 a ani kupit sa nedaju,stat ani nepredava pozemky takmer
takze kupime nieco hotove,starsie,ale nie az take,take max do 15 rokov chceme...

Marionka ide na uzv v pondelok,este nevie,ci su dve alebo jedno,pisala som s nou,hcg mala tusim 1800 nejako

baby,ja sa idem vyvencit von na nakup,hudam,ze to krcok prezije 😅

tvojka
18. apr 2009

čaute,
tak už som tu aj ja.My sme boli dnes v tom Madarsku,nakúpili sme všetko,čo sme potrebovali do domácnosti a plienooook.Skoro všetky,čo mali Pampers new baby 😀 .Baby ,tam vyšlo 43ks balenie asi 160SK!Neskutočný rozdiel oproti slovensku.A samozrejme aj iné veci...

Peťka,ked sa vám domček páči,tak neváhajte.Musíte brať hypotéku?Júj,hned by som išla bývať do domčeka.

Tak Marionka vyzerá na dvojky,bude dalšia do partie?! 😉

Mici,ty si teda ešte užívaj slobody,my už sme tento víkend pre istotu v BA,tak nikam večer nejdeme.Tu ani nemáme s kým.Užívame si jeden druhého,od pondelku už budem revať v nemocnici 😢

petkaerdal
18. apr 2009

tvojka,tak posli par balikov aj mne 😉

noo taku malu hypoteku by sme zobrat museli,nieco tak na 10 rokov,sme to tak zhruba vyratali,to by sa dalo este

tvojka
18. apr 2009

Peti,tak to hej.My sme zadlžení na 20rokov a byt,ktorý sme kúpili,nám ešte stále neodovzdali a už nám bude aj malý pre 4člennú rodinu 😝 .Pomaly sa schyluje k tomu,že to dáme na súd... 😠

Do Madarska nemáte ani vy daleko,nie?Ved vyšli drahého na nakup,ak si ty s ním netrúfaš.