Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
2. júl 2009

4-5 dni,aj som mnou bola jedna na izbe a tiez bola 5 dni,prvy den jej to tusim nerobili,az na dalsi a potom 3 dni na ifuziach..ale neviem uz isto,kolko bola poi,ale 3 dni isto

peggyyy
2. júl 2009

no uvidím zajtra čo mi doki povie
inak ďakujem vám baby

peggyyy
2. júl 2009

a ešte jedna otázočka robí sa to v nejakej lokálnej narkoze alebo ako?

petkaerdal
2. júl 2009

co ja viem,tak poi a ta baba so mnou,bola od pol pasa umrtvena a vybera sa to ambulantne,pokial sa porod skor nezacne

petkaerdal
2. júl 2009

mici aj ja som malej teraz davala teplomer do ritky po dlhej dobe sa nemohla vykakat,ale uz je ok a spinkaju mi obe,konecne po celom dni

mici11
2. júl 2009

Peti aj ten nas spinka, za cely den spal len 2,5 hodiny. Ja teraz peacujem za PC a idem este zehlit ☹

veam
2. júl 2009

Ahojte baby...dakujem vam za palceky...

Uz som doma,vsetko je ok,sme zdravi a pekne rastieme...male zase ukazovalo co dokaze,to je ine sidlo...

Pegg drzim palce na zajtra 😀

petkaerdal
2. júl 2009

aj moje tak mici,ale to mam teraz tazke,ty mas jedneho,to ti zavidim 😀 stale mam jednu na rukach,cely den sa nepohnem od nich,sa mi to zda,ze malo ale spia na to,ze su taky malicky este,ci nie?

petkaerdal
2. júl 2009

veam super,som rada,ze ste ok 😉
uzi si,ked male este tak vidis,potom uz nebudes,ked bude velke sa nevmesti do obrazovky 😀

veam
2. júl 2009

No ved si uzivam,aj tak uz sa mi zda dost velke...

Konecne viem aka som krvna skupina,doteraz som to nevedela...vzdy mam v moci bielkovinu na jeden krizik,ale vraj to nic neni,ked nemam ziadne tazkosti

petkaerdal
2. júl 2009

a aka si skupina?

a co to je ta bielkovina z coho?

veam
2. júl 2009

Som Bpozitiv,neviem co je to ta bielkovina,sestricka povedala ze to moze byt tym,ze nemam vysterilizovanu nadobu do ktorej ten moc davam...moja mama zase povedala ze bielkovina je v moci ked je v tele nejaky zapal

babulka123
autor
2. júl 2009

veam ja ju mam tiez.. aj hnis..
a neriesim to , kedze to neriesia ani oni..

petkaerdal
2. júl 2009

no preto sa pytam,lebo co ja viem,bielkovina v moci je vzdy nejaky zapal

veam
2. júl 2009

babulka a neni to nebezpecne?nechapem to,ani u mna to neriesia

petkaerdal
2. júl 2009

ale hadam nic vazne,ked to neriesia

veam
2. júl 2009

Petka to aj ja dufam...idem si uz lahnut,som unavena...dobru a kludnu nocku vsetkym

tvojka
2. júl 2009

Peti,krááásne sú!A tolko vlasov!Nám pomaly začínajú rásť,ale sponky nám bude stačiť kúpiť až o rok-snáď 😀
Teraz som ich douspávala,som zvedavá,dokedy to bude bez plaču...idem aj ja zalahnúť,dobrú!

petkaerdal
2. júl 2009

vy vsetky,ako skoro chodite spat,ja sice padam dole nosom,ale vecer spat neviem..ja pockam este krmenie jedno
dik tvojka,no my budeme mat sponky skor,tvoje neskor,ja som bola inak prekvapena,ze boli take vlasateee 😀

petkaerdal
2. júl 2009

dobru noc teda,dufam,ze bude u nas konecne dobra

babulka123
autor
2. júl 2009

janulka.. videla si toto??

Ahojte, tu je MM Tak uz sme styria, tu su linky na fotky nase pampusiky...

http://www.lobyca.eu/supernova/deti/Agatka.jpg

http://www.lobyca.eu/supernova/deti/Filipko.jpg

Narodili sa 1.7.2009 o 00:15 (zhruba), velmi sa tesime.

babulka123
autor
2. júl 2009

janulka.. to je od Chantale77

petkaerdal
3. júl 2009

dobre ranko
u nas to dneska v noci vyzeralo celkom spavo,ale od 2 pre zmenu so Selin sme hore 😖

tvojka,mici ,Janka aka bola noc?

mauzos
3. júl 2009

ahojte 🙂

peti, mna sa nespytas aka bola noc? 😀

vierka
3. júl 2009

dobre ranko 😀

petka - no aj som si tvoje malinke nestihla pozriet 😒 ale pozriem ci nemas nejake nove foto aj na pokeci 😵

veam - tak to sa tesim ze kontrola dopadla super 😀 len tak pekne dalej, nech mala princezna rastie ako z vody 😀

peggy - na dneska drzim straaaaaaasne moc palce 😉

baby a uzivali ste aj vitaminy calibrum baby plan??? lebo ja ich uzivam a som si az dnes vsimla, ze tie calibrum baby plan su len do konca tretieho mesiaca a to som si uz kupila novu krabicku... a je este nerzobalena, tak neviem co s nou... lebo od stvrteho by sa malo potom uzivat tocalibrum mamina, ci ako sa to vola... alebo myslite, ze mozem pokracovat v baby plane??? 😨

tvojka
3. júl 2009

Ahojte,

Babul,to je kto?Niekto z koníka?Alebo je to tebe nejaká známa?Včera mi to hovorila teta,že sa narodili,ona ich pozná osobne 😀 .Aká sranda...

Naša noc...no nebola najhoršia,ale boli aj lepšie.Sári bola od 3h vyspatá(predtým jedla o polnoci,potom Eliška o 2h a o 3h zas Sári),otvorené oči a mrmlala a tlačila aj ked spala a od 6h majú budíček obe.Elišku som teraz uspala na rukách,už je v posteli a zatiaľ ticho,ale už pestujem Sárinku,lebo sa trepala,ešte chcela grgnúť 😝

Mau,aká bola noc? 😀 😀 😀

Pegy,držím palce!

Vierka,ja som užívala Femibion,ale ak ti to v lekárni nevymenia,tak ho kludne využívaj.Hlavne,že dostaneš do tela nejaké vitamíny.

Zdravím zvyšok klubu 😉

mauzos
3. júl 2009

vierka ja som uzivala Calibrum, presne ako pises do 3. mesiaca baby plan a potom mami. Nemas od nich blocek? Urcite by ti vymenili v lekarni. Inak ovela vyhodnejsie je to vacsie balenie, zhruba na 3 mesiace 😉

veam
3. júl 2009

Dobre ranecko...

Pegg drzim strasne palce a daj hned vediet co a ako.

Vierka ja som uzivala calibrum baby plan tiez dlhsie ako sa maju,myslim ze to je uplne jedno,hlavne ze papas nejake vitaminky.

vierka
3. júl 2009

diky baby, pozerala som do penazenky a blocik mam - este dobre ze ich hned nevyhadzujem a az vtedy ked mam plnu penazenku blokov 😀 len skoda, ze som ich nezobrala zo sebou, mohla som sa ist tam hned opytat, dnes idem do mesta, tak si tam vybehnem buduci tyzden a spytam sa a ked nie, tak nie, kupim nove 😀

mauzos
3. júl 2009

vierka urcite ti vymenia, ked mas blocek, ved dnes je taka konkurencia, ze su radi, ze ides ku nim nakupit 🙂 Ale tiez myslim, ze aj keby si brala dlhsie baby plan, nic sa nestane. Mas na mesiac ci na dlhsie?