Výživné poslané druhú triedou

jankastraskova
30. jan 2019

Ahojte,nedávno som sem písala príspevok, ze mi majú prísť peniazky sekom 1.triedou, ze to bolo posielané v sobotu. Ale medzitým som sa dozvedela, ze to bolo posielané obyčajne teda druhou triedou, modrym sekom na moju adresu, v sobotu. Dnes je streda a sek neprišiel, myslíte ze to malo prísť dnes alebo az zajtra? Nezdá sa mi to a mám pocit ze môj ex ma ťahá za nos a výživné zase neposlal. Neviem, či je to poštou alebo ex si zase robí zo mňa dobrý deň. Ďakujem za názory.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiwi3
30. jan 2019

malo to prist vcera.

dzulli1980
30. jan 2019

Pokiaľ to posielal v sobotu, spracované to bolo až najbližší pracovný deň - pondelok. Peniaze by mali prísť dnes, najneskôr zajtra.

duun
30. jan 2019

Niekedy sa môže stať, že to mešká - u nás poštárka ochorela a tá nová nestíhala tak rýchlo poroznášať, lebo sa na sídlisku strácala. Stať sa môže všeličo. Mám podobné problémy a podobnú (ne)dôveru k sľubom môjho ex, takže ťa chápem. Je to ťažké, skús ale vydržať a riešiť to vecne. Ak ho budeš urgovať - písomne, sms, aby bol doklad a nemohol vymýšľať.

fridi96
30. jan 2019

1.tride do 10min cca a 2.trieda do 2 dni 🙂 ale keď to fakt poslal nech Vám dá podacie znaky podľa toho Vám pozrú nA poste kde to nachadza a či to bolo poslane

sofia1
1. feb 2019

Prečo ti to neposiela na účet?

malinovka333
3. feb 2019

@sofia1 mozno nema ucet