• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zavárame ovocie a zeleninu.

17. septembra 2016 
ahojte, ja som dnes zavarala feferony aj baranie rohy..klasika s dekom, skoda, ze som si Vas neprecitala skor, dala by som aj olej, ale som asi nic nepokazila...co myslite???
3. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam moje naj oblubene recepty
FANTASTICKA CALAMADA- 3 kg kapusty, 1 kg papriky( najlepsie 2 farby), 0.5kg cibule, 1 kg uhorky, 0,250 g praskovy cukor, 4 dcl ocot, 1 deko.
Kapustu, cibulu, papriku a uhorky pokrajame.pridame praskovy cukor, ocot a preosiate deko.
vsetko premiesame, nechame postat 3 hodiny, plnime do poharov. Sterilizujeme 10-15minut.
Kto ma rad, prida si aj feferony...Tento recept pouzivam aj na plnemu papriku..
Papriku naplnim calamadou a sterilizujem.

PAPRIKA V OLEJI- 1 a 1/2 litra vody, 1/2 l ocot, 20dkg cukor, 2 lyzice sol..cervena paprika ( kapia)
Vsetko spolu prevarime, ked vrie, dame do nalevu papriku.nechame prejst varom.Potom papriku vlozime do poharov. Nalev este raz prevarime, zalejeme papriku. Na kazdy pohar davam 1-2 lyzice olej.Sterilizume 5 minut.

PAPRIKOVA POMAZANKA- 2 kg paradajky, 2 kg cervena paprika, 1 kg cibule, 3-4 ks feferony.
Zomelieme na masovom mlynceku cez hustu riecicu a pridame 1 deko, 2 dcl olej, 15 dkg cukor, 1 horcicu a 3 dcl ocot.
Varime 2 hodiny. uvarene dame do poharov. Sterilizujeme 5 minut.

a recept nasej rodiny: je MASOVA POMAZANKA- 1kg hovadzie maso, 1 kg paradajky, 1 kg paprika, 1kg cervena paprika, 9 cibul, 6 strucikov cesnak, 6 feferonov, 1 deko, 1 mlete korenie, 3 dcl olej.
Vsetko, okrem cesnaku a deka ..pokrajame a uvarime. Potom vsetko zomelieme na masovom mlynceku, varime mierne 45 minut..5 minut pred koncom pridame pretlaceny cesnak a preosiate deko.
nalejeme do poharov a sterilizujeme..
Vsetkym odporucam, uzastna natierka na hrianky alebo len tak s pecivom, u nas sa robia vzdy 3 davky, je draha, narobi sa kopa riadu ale je fantasticka a vela toho vynde, lebo zavarame do malych poharikov...
dufam, ze som niekoho inspirovala...
3. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez vody zavaruji pulene svestky a rybiz, jen s cukrem :slight_smile:
3. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde som čítala aj o zaváraní ovocia so soľou - ovocie sa zaleje vodou a pridá sa asi na špičku noža soli. Zavrieť a klasicky vysterilizovať. Vraj to vytiahne tú prirodzenú sladkosť ovocia. Tuším to už tento rok vyskúšam, aspoň zopár fliaš
3. aug 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tou soľou som ešte nepočula no učime sa cely život-idem si orat aspo na dva pohare cernice :grinning:
3. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes robila nakladanú zeleninu,paradajka ,paprika striedavo ,na spodu zelerový list(nemusí byť) a pol lyžičky soli na 0,7 dcl flašku,dobré to je pod maso,alebo ako lečo :slight_smile: našla som to v receptoch zo života
7. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ako by som zavarila mrkvu?tak do polievok,rizota....mame maly mrazak a je fin.kriza :frowning2:
8. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som raz robila,uvarila som mrkvu nakrájanú na kocky(ako ked kupuješ do zemiakového šalátu) do polomakka ,dala do fliaš,trochu soli,doliať vodou a sterilizovať,robím tak aj hrášok(ked sa mi chce,lebo vačšinou mrazím)
8. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
citala som, ze viacere z vas zavaraju ovocie bez prevareneho nalevu z cukru, tj. len nasypu par PL cukru na ovocie vo flasi a zaleju vodou...ja som to takto skusala naposledy so slivkami, ale musim povedat, ze napriek tomu, ze sa mi slivky prevarili, cukor sa mi cely nerozpustil, ostalo ho dost navrchu...(zavarala som v rure)..netusim, kde moze byt problem...ale nabuduce si uz urobim asi nalev vopred..
8. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
graziela ja som si nálev ešte nikdy nerobila,vždy dávam cukor a vodu,aj moja mama a starká tak robia :slight_smile: mne to ušetrí kopec času :wink: ale prečo ti tam ostáva cukor netuším,mne ešte nikdy neostal,síce zaváram na sporáku
8. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
graziela,
ja po sterilizovani v rure otocim pohare hore dnom a necham do dalsieho dna, cukor sa vzdy rozpusti a nemusis varit nalev a este zalievam ovocie prevarenou horucou vodou, len na chvilu davam do rury, aby chytili viecka, ani na uhorky nevarim nalev, vsetko davam rovno do pohara a nemam problem s nalevom.
8. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este aj do plechu dam horucu vodu
8. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eva aj ja tak zaváram a mám to od mamky. :wink: Aj ked sa náhodou pri sterilizácii neroztopý všetok cukor on sa roztopí dodatočne. :wink: Moja sestra tento rok zavárala zo sirupom lebo ona nevie zavárať a jej muž to má od mamky svojej.A hned na druhý den mi sestra volala,že ako ja zaváram lebo jahody zavárala do pol noci. :grinning: :grinning: Tak som jej povedala a už chce dalej tak zavárať. :wink:
8. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj uhorky ja nevarím deko ale surová voda a sú perfektné. :wink: A nikto by nezistil,že tam nieje deko. :grinning:
8. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka ja tiež nedávam deko na uhorky,tiež dávam rovno do flaše ocot,sol ,cukor a ...atd. a sterilizujem 12 min. a vždy bol roztopený cukor :wink: :wink: nerada trávim pri zavárani pol dna :angry:
8. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moja jatrávim pol dňa.Lebo zaváram vela a naraz.Ale pri tom množstve by som aj nocovala varením sirupu a chladenie a podobne. :grinning:
8. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zaváram teraz takmer každý den,pomaly nám to dorastá v záhrade,aj dnes som robila pomazánku na hrianky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eva a akú?Daj recept. :wink:
9. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka- pozri si moje recepty na masovu natierku a paprikovu, su uzastne na hrianky..
9. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka ja som robila od oka :grinning: paprika,paradajky,cesnak,sol,chili,ani sama neviem čo tam šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je dobrá
9. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,možte mi poradiť aký urobiť nálev na slivky,po iné roky sme mali slivky biedne a tohto roku je ich až moc,idem ich robiť 1.x :sunglasses: :sunglasses: neviem,či sa dajú aj mraziť na gulky :fearful: :fearful:
10. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eva ja dávam len cukor a vodu.Cukor podla chuti sliviek. :wink: A ked ich máš vela tak urob aj lekvár. :wink:
10. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ukmima a na ktorej stránke si to písala? :wink:
10. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka dík,slivky sú celkom sladké,ked ich robíš odkostkuješ ich?
10. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No záleží kolko ich je.Ak ich bolo vela tak nie.Lebo sa mi nechcelo.A ked ich bolo menej tak hej sa dá.Ale ked neodkôstkuješ sa nič nedeje. :wink:
10. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja slivky zavaram bez kostok-nalev 4l vody kilo cukru a dzem kolko kg sliviek tolko cukru 12 hodin neham odpocivat a potom varim .slivkovy nerobim so zelirovacieho lebo nechcem zelatinu ale lekvar ,zvycajne ho varim tak 4-6h.
10. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka no sú 2 stromy,tak sa mi to zdá až vela :grinning: manžel mi teraz obral za jednu vaničku,tak na to budem mať ešte nervy odkostkovať,ale potom asi nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miriam a nezamrazuješ slivky?myslím celé,na gulky
10. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka- na tejto strane, treti prispevok...inac moja masova natierka je dobra aj s bravcoveho pliecka...nemusi byt hovadzina...
10. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ukima keby som si to dala hore isto by som to našla.Ale som blbá. :grinning: :grinning: :grinning: Dík isto urobím. :wink:
Eva ja som stále odkôstkovala len tie velké bistričky alebo tak dáko sa volajú.Také tmavé do modra ak vieš aké myslí.Ale sú aj také malé o niečo väčšie od čerešní.Tak tie nevykôstkuvávam.Ani čerešne. :wink:
10. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zamrazujem a mat tolko sliviek idu do suda :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok