Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

moniqe3
26. jún 2008

ja viem a kvôli nej by som si všetko aj 1000 prešla... ver mi.... toto mi v živote veľmi chýbalo - BYŤ MATKOU. Milujem svoju dcérku..a som šťastná ,že je zdravá.

malaskoricka
26. jún 2008

moni to chybe asi kazdej zienka tebe sa to uz splnilo 🙂
a planujete mat aj dalsie deti?

moniqe3
26. jún 2008

hej ešte dve... keď bude mať Viki 2roky tak by sme chceli čakať ďalšie... ale mala som cisársky takže výhľady to nie sú také isté... túžim mať 3deti...

malaskoricka
26. jún 2008

moniqe drzim palceky nech vam to vyjde...

ja sa na teraz porucam (cakaju ma prijemno neprijemne povinnosti) ale vecer som spet🙂

elise
autor
27. jún 2008

včera sme boli v bojniciach malý bol v zoo veľmi nadšený najviac z rybičiek a koníkov a detskej zoo, srniek a opíc. 😵 taký bol unavený že celou cestou spinkal 😉

martinka16
27. jún 2008

myslim ze aj mna to chyta a to som tu ani nie 24hodin prihlasena....nieje to doterajsim nezaujmom ale nemali sme pristup na net

elise
autor
27. jún 2008

martinka ved je to super stránka veľa vecí sa dozvieme poradíme je to trochu ako droga - napríklad ako kafčo. 😵

martinka16
27. jún 2008

elise zistujem ze je to super je tu mnoho teeeem ktore momentalne riesime aj my doma takze si tu najdem co potrebujem a pocit ze si vsetky rozumeju teda rozumiee je skvely

elise
autor
27. jún 2008

martinka vitaj v klube 😀 😎 😉

martinka16
27. jún 2008

elise dakujem

mata.mata
27. jún 2008

3.den non-stop tu sedím, ked nespim. 😀 ..už aj ze zkoušky jsem se musela odhlásit, lebo učení jde stranou 😝 ....holky, dá se to léčit, nebo co mám delat? 😀 😀 😀

elise
autor
27. jún 2008

mata.mata je to nová choroba 😀 😀 😀 😀 ale sme radi že exituje modrý koník bol to dobrý nápad ho založiť 😉 😉 😉

mata.mata
27. jún 2008

aaano 😉

elise
autor
27. jún 2008

závisláčim večer tak sa zatial majte krásne 😉 😉

emily333
27. jún 2008

Ahojte je tu niekto? 🙂

elise
autor
28. jún 2008

ahoj emily 😉 dnes sme mali s malým super deň krásne mám večer zabuvinkal 😵

malaskoricka
30. jún 2008

ahojte a zasa dlho dlho nikto.....

elise
autor
30. jún 2008

ahoj malaskoricka pekný dníček ti prajem 😉

malaskoricka
30. jún 2008

elise aj tebe🙂 ako sa mas?

elise
autor
30. jún 2008

prišerne ma bolí hlava, 🙄 a to som od včera u našich a malý išiel spať až o pol 11 a zobudil sa o 6 🙄
moja mama má prázdniny je učiteľka tak si vychutnáva malého 😉 mňa vyšikovala do roboty vraj oni si už poradia 😀 😉 😎

malaskoricka
30. jún 2008

elisa hlava tamoze bboliest s pocasia....adpon si na trochu oddychnes od maleho...a chcel ostat takto bez teba??

elise
autor
30. jún 2008

malaskoricka on ked sa zabaví je to v pohode ani mu na umneprídem, ale ked ma potom zbadá (ked ma celý den nevidí) tak sa na mňa nalepí je strašne podarený, vtedy vymýšlame spoločné hry, spievame si malý výska je strašne zlatučký 😉 😉 😉

malaskoricka
30. jún 2008

to mas potom fajn...lebo viem ze niektore deti su nalepene uplne na rodicoch🙂 maly musi byt rozkosny..

elise
autor
30. jún 2008

zatial sa varuje cez den na noc ešte nemám odvahu už len ked pomyslým že by sme mali spať bez seba tak mi chýba 😉 ale raz bude aj to ved predsa bude chodiť babke na prázdniny aj cez noc 😉 😀

malaskoricka
30. jún 2008

elise tak na to ma este casu😀 si ho dovtedy este uzijes🙂

elise
autor
30. jún 2008

malaskoricka to ano 😉

malaskoricka
30. jún 2008

prepac ze az teraz ale bola som si dat obed...
a cez skolsky rok ho kde davas??aelbo vtedy nepracujeS?🙂

elise
autor
30. jún 2008

malaskoricka manžel pracuje na smeny tak sa striedame 😉

malaskoricka
30. jún 2008

tak to ste potom pekne vyriesili 🙂
ale ved maly je uz dost vellky bolo by mu dobre aj u starich rodicov..

emily333
30. jún 2008

ahojte babenky kde ste? 🙂