Zlá skúsenosť s internetovým obchodom Danea

didi1603
1. feb 2015

Ahojte 🙂 ! Nedá mi nepodeliť sa o moju zlú skúsenosť s týmto internetovým obchodom. /No rada by som tiež vedela, či nie som sama 😖 /. Kúpila som si od nich v septembri dvoje topánky, čižmy. Jedny som hned vrátila,pretože mi dobre nesedeli. Doteraz som od nich peniaze naspäť nedostala, aj napriek tomu, že som im už poslala 4 emaily, aj som im volala, no odbili ma, že musia vybavovať reklamácie podľa poradovníka a ja ešte nie som na rade.Vraj sa nemám báť, že peniaze spať dostanem, ale kedy to som sa nedozvedela. Tak som veľmi zvedavá. No a tie druhé topánky, inak veľmi pekné sa mi celé rozpadajú, vo švíkoch sa trhajú. Takže takáto je moja skúsenosť. ☹

sophieeee
20. mar 2017

@mia37
@mimi161
ahojte ja som sa s nimi natahovala asi 3 mesiace minulu zimu. Neodpovedali mi na emaily, na spravy ani telefonaty. Nakoniec som v zapale rozhorcenia napisala spravu cez facebook ze okradli slobodnu mamicku a ze zajtra volam do Jojky a vtedy sa zlakli a o 2 dni na to mi prisli peniaze.. Je vsak zaujimave ze obchodnej inspekcie sa neboja.. na obchodnu inspekciu som napisala podnet a ani sa mi neozvali takze na to by som sa vykaslala.. drzim palce ⚘