Zle skúsenosti s nákupom vecí v bazáriku

bembulka
28. okt 2011

ahojte chcem sa spytat ci je nas tu viacej co mame zle skusenosti v nakupoch cez bazarik?Tyka sa to toho ze na fotkach vyzeraju veci super vsetky chyby niesu uvedene a ked nam pridu tak to je hroza.Uz sa mi to stalo niekolkokrat

macamac
28. okt 2011

@bembulka neviem,aké máš konkrétne skúsenosti-ja som mala zatiaľ dobré, lebo veľa sa pýtam-ak nemá predávajúca uvedené v inzeráte 😉 radšej aj na farbu-lebo sa mi raz stalo,že inzerát skreslil, ja som sa neopýtala-a prišlo inej farby 😉 a aj na stav veci-máš doklad v komunikácii a ak vedome zamlčala-alebo si nevšimne, tak potom sa ti dá ľahšie vrátiť,lebo máš komunikáciu uloženú 😉
a ak si bola nespokojná-ako to maminy riešili? vrátili peniaze? alebo vzali tovar späť? alebo nechceli riešiť?

bembulka
autor
28. okt 2011

niektore necham tak maly to po dvore ponosi ale nastastie jedna mamina mi to zobrala spat ze si nevsimla a pritom tam bolo velka diera,teraz este cakam co mi odpise jedna pretoze mi poslala prepalenu bundu. Ale pisala som hlavne preto ze mi ide o cestnost ze kazda mi mala popravde opisat stav veci ktoru predava lebo niekedy clovek nema cas ani prostriedky nato aby tie veci preposielal hore-dole aj som potom strasne sklamana a odradi ma to od nakupov