• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

5. januára 2014 
jasne, ze je Zumba aj v Trnave.
www.zumbatrnava.sk
19. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: Kde sa prosim Vas daju zohnat DVDcka Zumby? mozu byt aj napalene ? :slight_smile:dakujeeem
19. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, prosim poradte kde zozeniem DVD zumby? mozte pisat do IP. vdaka
20. máj 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj rivatha :slight_smile: , podla mna je to velmi individualne, ja som napriklad pred otehu precvicovala zumu 7 krat do tyzdna a teraz ju este stale precvicujem 3 krat do tyzdna, aj ked na rychle pesnicky my to odskacu kocky :slight_smile: a tak je to aj s kojenim, ku mne chodi cvicit dost kojacich mamiciek a zakladom je dve hodky po cviceni nekojit, inak by nemal byt problem :wink: , drzim palce :slight_smile:
20. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskahryzka, dakujem za odpoved :slight_smile: Pojdem to veru vyskusat, zatial radsej po vecernom kupkani a papani. Tebe drzim palceky so zvyskom tehotenstva a aj s malym zumbacikom potom :dizzy_face:
20. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rivatha aj ja tak planujem :slight_smile:, ked sa bude dat, mam hodiny o pol osmej u nas v malinove cez dve ulice, tak ulozit drobceka pred tym, naucit ho tak aby som po porode mohla pokracovat :slight_smile: , tak daj potom vediet ako to funguje ;)
21. máj 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskahryzka, presne, aj ja by som rada stihla na 19.30, pred kupkanim nechcem stresovat :slight_smile: Zvycajne kupeme o 19, ale skusali sme aj skor a pekne spinkal, tak hadam stihnem aj uspinkat ho pri papkani, aj pozumbovat trosku. Chcela som pockat aspon do 3 mesiacikov, keby nahodou cosi s mlieckom, predsa len. Sestonedelie sa treba setrit a to som aj citila, bolela ma strasne panvova kost. Takze postupne prechadzky dlhsie a dlhsie, uvidime, ako zvladnem toto teraz. Planujem ist buduci tyzden, ak drobcek dovoli :dizzy_face: Jasne, ozvem sa, ked naberiem, aku taku skusenost. Mozno nebudem uz vladat ani dychat :sweat_smile: Ale aspon sa zabavim a rozhybem lepsie :sunglasses:
21. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa k vam pridam aj ja som prepadla zumbe :dizzy_face: priznam sa ze po porode a to uz su 2 roky a 6 mesiacov sa mi nepodarilo schudnut a u nas v mc zacali baby cvicit zumbu a je to super :slight_smile: tiez som bola zo zaciatku ako drevo a bola som zatial par krat ale myslim ze z hodiny na hodinu sa lepsime a asi vsetky :grinning: tak nam drzim vsetkym palce :wink:
22. máj 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rivatha a kam sa chystas zumbovat :slight_smile:? Ked v BA, poznam instruktorov viacerych, maju aj pomalsie aj rychlejsie zumby :wink:
25. máj 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miskahryzka, mozes poradit kde v BA je najlepsie ist? niekde v oblasti dolnych honov. asi na zaciatok by som uprednostnila skor pomalsie tempo. dakujem
26. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu aj niekto z BB? kde sa tu cvičí zumba????
26. máj 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoeno.1
zoeno ako sa to da stahovat z tej stranky ? ja som debo z toho :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskahryzka, ja som zo Ziliny :slight_smile: Trosku mam este prehlad o precvicujucich z predtehotenskych cias :sweat_smile: A pripadne novoty budu snad pozitivne :slight_smile:
26. máj 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monni :slight_smile:, presne dolne hony neviem, ale odtial nemas daleko do astry, tam je zumba v nedelu vecer, prebrala moje hodiny kocka, kt. ja ale osobne nepoznam a ta je vraj taka rychlejsia a stredy ma zdenka, tiez take hiphopovejsie, ale v astre je super telocvicna na cvicenie. No a inak si mozes vyhladat aj instruktorov na www.zumba.com a zadas krajinu a mesto a vyhodi ti to vsetkych certifikovanych instruktorov a kde cvicia :slight_smile: a inak z dolnych honov to nemas daleko ani ku mne do malinova, ja mam taku stredne rychlu zumbu a hlavne tanecnejsiu :slight_smile:

a inak instruktori, co osobne poznam a mozem odporucit su juri - on ma asi 12 hodin do tyzdna a chces poslem na neho webovu adresu na ip, tu mi to asi zmazu a danka, ona priniesla zumbu na SK :slight_smile:

a rivatha inak danka je zhodou okolnosti tiez zo ziliny :slight_smile: , len zije v ba teraz :slight_smile:
27. máj 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskahryzka, ano, viem, mavala tu hodiny kedysi, teraz tak obcasne uz len :slight_smile:
27. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miskahryzka, dakujem za info. skoda ze nemam auto, inak by som zasla do Malinova, pocula som dobre ohlasy. a pri dvoch malickych detoch toho casu na cestovanie moc nie je, tak preto hladam co najblizsie. este som rozmyslala ze by som si zohnala DVD zumby a zacala cvicit doma, kym deti trosku nepodrastu. myslis ze je dobre cvicit doma iba na zaklade DVD? aby som sa to nenaucila zle. vdaka
27. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rivatha jj a aj jej mamina je taka akcna, neviem ci neprecvicuje tiez :slight_smile:

monni, tak to som rada ze su dobre ohlasy na malinovo :slight_smile:, ja sa inak, ked sa narodi drobcek chystam robit aj zumbathomic pre deticky, uz sa na to tesim :slight_smile: . Urcite nic nepokazis, ked sa naucis nejake choreografie aj z dvd, ale rozhodne sa to neda porovnat s atmosferou na hodinach :slight_smile: , skus pozriet ten zumba com :wink: , mozno najdes zumbu uplne v tvojej blizkosti, drzim palce :slight_smile:
27. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočky,
mám pre vás dobrý tip na zumbovanie: 10.júna na Nevädzovej ulici v telocvični pri Obchodnej akadémii rozširujem svoje hodiny Zumby a práve preto, že to bude prvá hodina, je výnimočne zadarmo! takže ak ste ešte nenabrali odvahu skúsiť to, teraz za to fakt nič nedáte :slight_smile: podrobnejšie informácie nájdete na www.zumba-party.sk Tešííííím sa strašne na vás! :sunglasses:
3. jún 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som zacat chodit na zumbu len neviem kde to presne v Trnave je , ze ci by ste mi nemohli povedat kde sa to nachadza a kedy sa ta zumba vyucuje . Dakujem
4. jún 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Srdečne vás pozývam na skvelé hodiny zumby vo Vlčkovciach a v Brestovanoch. Tak isto bude veľká párty pod holým nebom v TT na basketbalovom ihrisku Ašk Slávia Trnava. Bližšie informácie na FB Zumba Trnava
4. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj v Trnave mám hodiny v Pohode každý piatok o 18.00 a v nedeľu o 19.00 hod. Len je treba sa zaregistrovať týždeň vopred. Teším sa. Alebo chodia aj baby trnaváčky za mnou do Vlčkoviec a Brestovian.
4. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak niekto Zvolen a okolie .. vynikajuca Zumba original s certifikatom www.zuzanadance.sk !!!! skvela na chudnutie :slight_smile: odporucom :slight_smile: mila trenerka ...velka ucast...
4. jún 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vedel by mi, prosim vas, niekto poradit, kde v BA alebo v BB, prípadne v LV by som si mohla zakupit nejake dobre DVD so ZUMBOU?

Dakujem
9. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumbalucka,prosim ta kde konkretne je nevadzova,lebo ruzinov je pre mna spanielska dedina a urcite sa tam chystam dnes,lebo laka to,ze zumba bude vonku :slight_smile:
10. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemá nahodov niekto záujem o DVDcko Zumby?? Cena je 6 e aj s poštovným :wink: Pre ukážku aby ste videli čo sa na nom nachádza http://www.youtube.com/watch?v=qsSrq3HBa7A :sweat_smile: Bližsie info na mojom maili engrossing@azet.sk
11. jún 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zumbacky, v mlinove uz tiez zumbujeme vonku :slight_smile: a v auguste 13.8. - 15.8. sa uskutocni uz treti zumba party vikend v poradi :dizzy_face: , info na FB skupina ZUMBA MALINONO :slight_smile: a aj o dalsich skvelych akciach, tesime sa na Vas :slight_smile: :slight_smile:
13. jún 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Pantha Rei som videla knižku Zumba aj s dvd. samostatne sa však nepredáva.
14. jún 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahoj...neviete niekto ci aj v Martine sa da najst niekde kurz zumby?nic take som nenasla iba v za a v bb...
14. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi22 Ahoj, ja som tiež z RS a zatiaľ som nezistila kde sa dá chodiť na Zumbu...nevieš prosím Ťa poradiť, ďakujem Jana
16. jún 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mozne sa na Zumbu prihlasit aj v PB?
17. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok