• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

5. januára 2014 
je mozne sa na Zumbu prihlasit aj v PB? co stoji 1 hod cvicenia?
17. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,, chcela by som chodiť na zumbu v Rimavskej Sobote,, vie niekto o niečom ? kde ? a kedy ?? dakujem za info...
17. jún 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
Kotenko, aj mna zaujala zumba a nedarí sa mi zohnať DVD ak by si mi poslala kontakt budem rada. Vopred Dakujem Dada
19. jún 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Srdečne vás pozývam 26.6. o 15.00 na skvelú Zumba párty pod holým nebom v Trnave na Basketbalovom ihrisku Ašk Slávia Trnava. Do tanca nám okrem Dj bude hrať aj peruánsky perkusionista. Máte sa na čo tešiť.
20. jún 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana766 Ahoj Jani. :slight_smile: Cvičí sa každý pondelok a štvrtok na sidlisku Západ, v novej telocvični maďarskej školy, Vždy o 18:00. Aj vo fitku Roland - areál Ekonomickej školy, myslím, že dokonca tri krát do týždna. A najnovšie som počula, že aj v telocvični SOU Potravinárske. Ale tam neviem, kedy. Ja som bola raz na Západe, bolo to skvelé, no presunuli čas z 17:00 na 18:00 a to mi už nevyhovuje koli autobusom, nie som totiž z RS.
2. júl 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1976 AHoj, pozerám, že hľadáš aj ty Zumbu v RS. Cvičí sa vo fitku Roland (3x to dýždna, ale dni neviem, zistíš na ich stránke), v novej telocvični na Sídlisku západ (pondelok a štvrtok o 18:00) a aj v telocvični SOU Potravinárske ale tam tiež neviem dni a časy. :slight_smile:
2. júl 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milí zumba nadšenci, s radosťou Vás pozývam na DRUHÚ MALINOVSKÚ ZUMBA PÁRTY S CELOSLOVENSKOU ÚČASŤOU - bude precvicovat 7 roznych instruktorov :slight_smile: , ktorá sa uskutoční v sobotu 24.7. od 11:00 do 14:00 pred Domom Kultúry Malinovo ( ulica L. Svobodu 11), v prípade zlého počasia v kultúrnej sále.

podrobne info na facebooku v skupien ZUMBA MALINOVO alebo mojej webovej stranke - poslem cez IP :slight_smile: . Tesi sa na Vas zumba team :slight_smile:
6. júl 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,neviete mi poradiť ako si môžem stiahnúť dvd Zumba fitness?ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. júl 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisa22 najdes to na viacerych torentoch.
15. júl 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, rada by som zacala chodit na zumbu v Avione, neprida sa nejaka zaciatocnicka? :slight_smile: Nerada by som tam bola sama :grinning:
26. júl 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
viete mi poradiť, kde by som kúpila DVD Zumba fitness? vďaka..
27. júl 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak ja chodím pravidelne je super vec vyplaví zo mňa všetkú zlú náladu zatancujem si a chodieva so mnou aj moja malá má 2,5 roka a je úžasná velmi sa jej to páči ked sadne do auto hned kričí zumbu zumbu pustiť. Ja som už aaj vystupovala a to zumbu cičím od apríla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chodí niektorá z vás na zumbu aj v poprade? ste spokojné?
11. aug 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chcela by som zacat chodit na zumbu len nemam s kym.neprida sa niekto ku mne?som 25 rocna baba a byvam a pracujem v BA
12. aug 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aké je to na Zumbe v reali? Je to lepšie cvičiť doma alebo je lepšia tá atmoška priamo niekde v telocvični? Mám doma dvd ale neviem sa do toho odhodlať. Tak pomýšlam, že by som si to najprv šla zacvičiť niekam a potom poprípade doma. Hoci doma je predsa len viac súkromia.... fakt neviem, poraďte :unamused: Ďakujem
12. aug 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi, jednoznačne atmosféra v dobrom kolektíve. Treba si nájsť prostredie, kde sa budeš dobre cítiť, teda fitko, telocvičňu, kulturák... kdekoľvek sa cvičí v kolektíve. ja tiež nie som človek, ktorý by vyhľadával "zaľudnené" miesta, ale pri Zumbe je to asi najviac práve o tej atmosfére :grinning: Ja som také prostredie našla vďaka Miške (miskahryzka8) v Malinove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. aug 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak..zumba je uplne super..citim sa po nej ako znovuzrodena..len sa chcem spytat ze ci mozem zumbovat aj ked som trebars tehotna
14. aug 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky zumbistky ze Slovenska Mám obrosvskou prosbu...byla by mezi vámi nějaká dobrá duše, která by mi z vašeho zumbashopu objednala oblečky? Váš eshop je mnohem lépe zásobený než ten náš český, ale bohužel, zasílá pouze po vaší vlasti. Byla bych mooooc vděčná. Krásný večer a zumbě zdar. Romana
19. aug 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hopsendo možem prisť do Vlčkoviec na zumbu hocikedy aj bez zaregistrovania? proste len prist?
21. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodi niekto aj v Presove? kde, kedy a za kolko?
24. aug 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Možno to tu už bolo písané,ale chcela by som sa spýtať kde sa cvičí zumba v Nitre a kde je to najlepšie ak má niekto skúsenosti aj pre začiatočníkov.Ďakujem
25. aug 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nic?
26. aug 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu234 Ahojte babenky,

uz aj v Nitre sa bude cvicit ZUMBA, ked to vypukne dam echo Inak na oficialnej stranke zumba.com najdete vsetky regiony v SR, kde tuto tanecnu kreaciu precvicuju.

Dozumbenia.
9. júl 2009 o 16:36
26. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathrin6 videla osm reklamu ze v maxe kazdy stvrtok o 18tej tusim..zadarmo
26. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nejaká baba z BA, čo by so mnou chodila na zumbu? :slight_smile::slight_smile:
3. sep 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa:slight_smile:
3. sep 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcn ja sa pridam, kde?
4. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som z Ba,tiež by som rada chodila,ale neviem kde to je
4. sep 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mne skoro je to vsade, ja by som sla do petrzalky lebo som z petrzalky xixi :grinning:
5. sep 2010 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby na intráku STU na Bernolákovej, tam by som šla, býva to tam v pondelok, utorok a štvrtok o 19.00, tak ak záujem pretrváva, píšte mi na mail: leninovazeleninanelenila@gmail.com :slight_smile:
5. sep 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok