• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

5. januára 2014 
ahojte baby :slight_smile: ja na umbu tiež chodím už asi mesiac, je to úplne super, my to mávame v stredu a v piatok, ale rozmýšlam, že by som začal chodiť aj v pondelok niekde do NR, lebo od piatku čakať do stredy je to veľa :grinning: ..... chcela by som sa vás opýtať, či máte názvy pesničiek, na ktoré tancujete?!.....a ešte by som chcela, či poznáte pesničku, na ktoru tancujú baby na tomot videu: http://www.youtube.com/watch?v=Vy4vI5tc2t4 ..... ďakujeeeem :sunglasses:
13. nov 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idem prvy krat! ja som ale strasne drevo, tak sa mi tam snad nebudu smiat :confounded:
24. nov 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy aj nemaminy,
no, po dlhom dlhom čase idem aj ja dnes na zumbu, tak uvidíme, či to rozdýcham :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto by mi vedel poradiť, nie som expert na pc a pri mojej váhe a výške by som už chcela robiť niečo s mojou váhou, chodila som na zumbu ale tam kde bola ju už nerobia a tak by som ju chcela cvičiť doma,
prosím vie mi dať niekto link kde sa dá zumba stiahnuť alebo je video aby som mala tak hodinu cvičenia???
´dakujem ...
2. dec 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď som pred tehu chodila na zumbu bolo ok, bavilo ma to a potom keď som bola tehotná tak nie, po potrate som asi za 3 týždne išla a dosť ma to bolelo to skackanie nebolo dobre,
ked má niekto rizikové tehotenstvo hlavne v 1 trimestri asi zumba nieje vhodná, ja budem mať znovu rizikové tehotenstvo
2. dec 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandra48 ta pesnicka sa vola ceila cruz salsa carnival :wink:
6. dec 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...najde sa niekto z presova najlepsie sidl. II alebo III na zumbu?
14. dec 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa opýtat či má niekto doma zumbu na dvd....velmi by som ju chcela.....Dakujem
23. dec 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj neviete niekto o cviceni v BA v doobednych hodinach? najlepsie vrakuna-biskupice-ruzinov...al. nove mesto-krasnany-zaciatok race

vsetko, co som nasla doteraz su same vecerne hodiny, co mi pri 2 malych detoch nevyhovuje, vecer byvam uz dost vyflusnuta...a na doobedie by som si vedela vybavit mamu na strazenie, bud u nich alebo u nas doma, preto tie 2 lokality...
29. dec 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
neviete nahodou poradit,kde sa cvici v Piestanoch zumba? Chcela by som to tiez skusit.
10. jan 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby nevie te mi niktora poradiť kde by som si mohla stiahnuť zadarmo zumbu chcela by som to skusiť doma cvičiť . :slight_smile:
14. jan 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je ZUMBA aj v Bernolakove ? neviete?
14. jan 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa opytat ci neviete nahodou kde sa cviči zumba na Dlhych Dieloch v Bratislave
14. jan 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja som blázon do zumby :slight_smile: super, že je niečo také, kde sa spája príjemné s užitočným. Aj ja mam doma DVD, ale chcela by som ZUMBA flats abs (na posilňovanie brušných svalov)...nemá niekto?
16. jan 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pegas174

Ahoj prosim ta, kedy je ta zumba v senci a o kolkej> Rada by som tam chodila :slight_smile: a kolko este stoji vstupne ? Daj mi prosim vediet, dakujem velmi pekne.
17. jan 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no ja v senci uz necvicim, ale kamaratka ma hodiny na seneckom gymnaziu na pesej zone stredy a piatky o 19,30.
cenu bohuzial neviem, viac info najdes na facebooku v skupine zumba s katkou kralova pri senci.
urcite sa u nej zabavis. pa
18. jan 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa hodila som to do googlu a bernolakova sa zrejme zumba necvici, skus niekde na okoli, viem ze sacvici vo velkom biely
18. jan 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky ja mám ,ale to je len jedno cvičenie 20minútové, neviem či ty chceš celé dvd flats abs alebo ako :confused:
18. jan 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika_123 ahojcek prosim ta a na co konkretne je zamerane to cvicenie co mas na tom DVD, ci to je take roznorode? nerozumiem sa moc do toho ale chcela by som s tym zacat, som 4 mesiac po porode a uz by bolo na case s niecim zacat :slight_smile: dakujem krasne
19. jan 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 ahoj, no na tom dvd je asi zo 8 cvicení sa mi zda...kazde ma asi tak 20minut, a je to rozne, jedno napr na nohy, druhe na brucho,na posilovanie a taak :wink:
19. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika_123 ahoj a keby sme sa nejako dohodli ze ti zaplatim cenu dvd a postovne vedela by si mi ho napalit a poslat postou? dakujem
19. jan 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika_123 tak ako lulu, aj ja by som chcela, koľko by stálo dvd + poštovné?
19. jan 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4, @smarti no jasné môžeme sa tak dohodnúť. ja kúpim dvd napálim to a môžem Vám to poslať. A aká bude cena?? :grinning: do 2€ sa zmestíme určite :sweat_smile: dohodneme sa cez IP, ja zajtra kupim dvd a ozvem sa vám
19. jan 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to beriem
19. jan 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika_123 tak to beriem
19. jan 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika_123 ahoj, chcem sa opýtať, ci máš už to dvd, ci by sme sa mohli nejak dohodnúť, zatial totiž tancujem podla youtube a dvd by sa mi zišlo:slight_smile:
24. jan 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, dievčatá, prosím, strašne by som potrebovala DVD zumby, takisto cvičím zatiaľ podľa youtube.... vieme sa nejako dohodnúť? please.... :slight_smile:
25. jan 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivonka13 ahoj, napálim ti ak chceš
25. jan 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,aj ja by som chcela dvd :slight_smile:
25. jan 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorothy77 och, tak to by som ti bola veľmi vďačná.... ako by sme sa dohodli? mohla by si mi to poslať?
26. jan 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok