• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

5. januára 2014 
nie ze by sa mi to akoze nechcelo pisat do ip ale nie vzdy som tu. a obcas chodim aj do prace :slight_smile:
17. apr 2009 o 08:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak som objednana na pondelok na tu zumbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom vam napisem ako bolo :grinning:
17. apr 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky aj ja by som sla-tiez bratislava.-) :grinning:
17. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja chodím cvičiť do Relaxxu, na zumbu som sa zatiaľ nedostala, ale po prečítaní tejto témy sa tam pôjdem pozrieť v pondelok...ak budete chcieť, môžte sa pridať. V detskom kútiku detičky postrážia, len o 20.15 už asi bude strážiť tatino doma :wink:
17. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji a kde je ten relax? :slight_smile:
17. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni relaxx je tá veliká presklená budova oproti auparku :wink: je tam super...no ty to máš ďaleko, takže ani ťa nejdem presviedčať, aby si išla :grinning:
17. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tam je aj ta zumba?
17. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, je tam v pondelok a v stredu, pozri si link:
17. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a ta zumba sa cvici aj v Kosiciach?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nejako to neviem nikde najst :angry:
17. apr 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matima neviem ci ti to pomoze ale skus. v utorok tam nieco pisu o zumbe. ale nepoznam to u vas tak neviem kde sa to nachadza snad ti to nieco povie :wink:
17. apr 2009 o 14:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som ti hodit link :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 14:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumba je naj, co sa tyka aerobickovych aktivit, aspon pre mna
super zabava, nikdy som sa na nicom tak nevypotila, ale bavi ma to
chodila som na Vazovovu, ale teraz chodim do Golemu (avion) ku Jurimu
17. apr 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si stiahla z yutube je ich tam plllno,zmenila a pozrela som si 20 minut v telke-priznavam.tatial len pozrela:slight_smile: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby!vcera vecer som sem kukla,ze o com to pisete a tak ste ma navnadili na zumba fitness,ze mi tie dvd muzicek musel kupit cez ebey este pred tym ako siel spat :grinning: :grinning: :grinning:
....tak uz sa chvejem,ze kedy mi pride balik :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej zumba, to som uz velmi davno skumala a dobre ze ste mi to pripomenuli, cas rozhybat sa, tak som odhodlana ist, bratislava - kto sa prida? a kam pojdeme? :slight_smile: najlepsie nejaka petrzalka asi. mozno ten golem alebo ten relaxx. aj ked neviem co to stoji. tanec ma vzdy bavil, cvicenie ani nie, tak toto by mohlo byt pre mna :slight_smile:
18. apr 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
18. apr 2009 o 21:22 • janaj15
http://buuda.blogspot.com/2008/11/zumba-fitness-2008.html
tu by sa to malo dat stiahnut,skoda ze som to nevedela skor :unamused:
18. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoeno preco neskoro. ved staci neprebrat balik :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: a stiahnes to tam
18. apr 2009 o 22:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,neviete ci sa uz zumba cvici aj v Nitre? :confused:
18. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
loginka .Ake je to v avione?chodi tam vela bab,musim sa objednat?aj mna to velmi oslovilo,mam aj dvd,som si stiahla,ale asi to neni ono doma cvicit..
a Avion mam najblizsie..dakujem
19. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej co ste to objavili to musim vyskusat :sunglasses:

majula kukni ako to vyzera v relaxxe.
inac nevies ako funguje ako dance aerobic tam? ja som chodila niekedy na nike dance do inpulzu ale relaxx mam blizsie. tak hladam nieco podobneho.
19. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi, budeme chodit spolu? :slight_smile:
19. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyy to je ina pecka co ste tu davali videa ja uz hodinu tancujem v obyvacke a neviem prestat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pokracovat a zajtra sa v posilke ani nepohnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima1 ked ja som to uz zaplatila cez net :sweat_smile: :unamused:
19. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj no to uz tazko no. :sweat_smile: keby sa dalo urobit storno aspon.
19. apr 2009 o 22:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neda,uz ked som to teda vyhrala na aukcii,nebolo by to fer.vsak mozno to posuniem dalej :wink:
19. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcete niekdo kupit 4dvd zumba fitness :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak. no tak predas mozno. ja som skusala trosku krepcit podla videjka ale poviem vam ina makacka premna. :zipper_mouth: :grinning:
19. apr 2009 o 22:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo,ze dufam ze je to vhodne pre kojace maminy....ale snad hej :sweat_smile: :confused:
19. apr 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok