ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

madulka
15. apr 2009

Ahojte,
chcem sa spýtať, či máte skúsenosti so Zumbou? Minulý týždeň som sa o nej dozvedela, vraj je to super tanečný fitness štýl. Neviete, kde sa predcvičuje v Bratislave? A ak chodíte na Zumbu, aké máte pocity a skúsenosti? Ďakujem 😎

majula
27. apr 2009

babulka zumbu určite zvládne aj "netanečnica" nerobia vôbec ťažké choreografie...len pár prvkov spájajú a to sa dá...inak práve som prišla a mne sa teda Juraj páči oveľa viac ako Daniela 😕 ...v stredu idem určite a moooc sa teším 😵

pegas174
28. apr 2009

babulka, je to hlavne o tom ze sa hybes a mas z toho radost, nevadi ze na zaciatok sa nebudes presne chytat, casom sa naucis, ja uz viem teraz takmer vsetky zostavy naspamat

anulique
1. máj 2009

Ahojte🙂 ja chodim na zumbu cca 2 mesiace ale strašne ma to chytilo takže zumbujem asi 5x do týždňa. 2x do týždňa chodim k Daniele do Bernoláku, 2x k Miške v nedeľu do Fitka Astra, v stredu do Relaxu a v sobotu do NTC K Jurimu a môžem ju naozaj len odporučiť🙂 zo začiatku možno prvé dve hodiny sa treba poriadne zoznámiť s krokmi ale je to veľmi chytľavé a rýchlo a ľahko sa to uči🙂

sisidl
4. máj 2009

anulique..a pozorujes nejake zmeny na svojej postave? 🙂

anulique
4. máj 2009

pre sisidl....tak ja som sa hýbala aj predtym som chodila na hip hop, ale urcite ano....hlavne brucho sa mi začína formovať....🙂určite to na zlepšenie a vyformovanie postavy zabera 😉

renqa
4. máj 2009

Ahojte mamky aj nemamky, neviete náhodou či sa niekde v Košiicach cvičí ZUMBA???
Dakujem

verulka
6. máj 2009

babyyy, prave som sa vratila zo zumby 😵 bola som tram s majulou tuto z MK 😎 ako brutaaalne perfis..najprv sok, par minut mimo, potom asi 15min pichanie v boku a potom uz len cista rozkos z pohybu 😵 😵 jaaaj, mam novu lasku...len skoda, ze mam tak malo casu na seba 😝

mima1
6. máj 2009

no ja sa dam nato asi az na zimu ked bude cas. teraz nemam ani minutu naviac. a to som si myslela ze ako pojdem a zacnem chodit 😀

majula
6. máj 2009

Verulka, strašne sa teším, že sa ti páčilo 😵 , išlo ti to super, ty tam pôjdeš zo 3 krát a budeš "zumbovať" jedna radosť 😵 😵 😵

verulka
6. máj 2009

maji diiik 😀 citila som sa ako trdielko zo zaciatku, ale staci vypnut hlavu a jedeees..inak ten chlapik bol uzasny, taky nadseny lego panacik 😅 fakt supeeer

babulka
7. máj 2009

Veruli, majula - a kde ste boli? Ja mam z toho stale volako strach, ze sa tam budem motat, a odidem s hanbou 😀 😖

sisidl
7. máj 2009

ahoj babulka 🙂
my sa tiez chystame a chystame s kamoskou..ale uz by sme to mohli aj vyskusat,stale nam do toho volaco pride..my chceme ist do avionu.

majula
7. máj 2009

babulka nieeee, neodídeš, však verulka ti napíše viac, ona bola prvý krát...ale keby ti to zrovna nešlo, čo si nemyslím, tak čo na tom? Ja som bola pred cca 2 týždňami na High Low (asi som to nenapísala správne 😒 ) a ja som tam komplet celú hodinu prestála, vôbec som sa nechytala... ☹ Na zumbe sa ti to určite nemôže stať 😉 takže treba íííísť, šup, šup!
veruli, že lego panáčik 😀 presne toto je ten správny výraz 😀 😀 😀 ale zlatý je, jak vrtí s tou riťkou 😅

angelik
7. máj 2009

renqua, skus v Metropole, v ponuke to maju, ale nebola som tam, tak neviem

babulka
7. máj 2009

Siska, tak ked sa dohodnete, zavolaj mi, ak nebude muz v robote, pridam sa aj ja..nech tam nejdem sama.

sisidl
7. máj 2009

dobre babulka..jasne,zavolam..ja uz by som chcela zacat coskoro,len ked ten moj muz je stale v robote.. 😝
ale tak dufam ze coskoro to nejak zladime..
😉
musime tam asi zavolat dopredu,ci tam bude volne,alebo tak.. ved uvidime 🙂

loginka
13. máj 2009

dnes som bola po case na zumbe - nevladzem sa hnut ale inak super, super! 🙂

pegas174
14. máj 2009

tak zumbe zdar 🙂

zuzka1.
14. máj 2009

zumba uz aj v leviciach, uz je blozko, ja som zo zm a cakam, upenlivo cakam, nech pride aj k nam a hor sa na nu!
ja som z toho hotova, perfektna vec 😀

verulka
14. máj 2009

babuli, neblazni, ked som tam ja nestala, nebude nikto..mne to na videu prislo zlozite ale live je to uplna sranda...proste nevies kroky? nevadi, aj tak sa tam nejako neucia...len sa snazis a chytis sa..
ja som vcera nemohla ist, lebo muz dosiel o 8 vecera nestihla som 😢 babuli, myslim na teba a nabuduvce cinknem, ze ideme
ja som ani nejako extra svalovicu nemala, ale vybila som si kopu energie, nabila sa endorfinmi...cize lahodaaaa

prihlasena
15. máj 2009

Ahojte,mam prosbicku o pomoc..
Na zumbu som chodlila do Ba ku Jurkovi Fantasticke nieco!!!Kto miluje hudbu a tanec,nema nad cim vahat.Chodia tam vacsinou baby same. Kazdy je tam sam za seba. Kazdy maka za seba,pri tom hurikane co sa tam tancuje nemate cas sledovat niekoho vedla seba.Oci mate nonstop na Jurkovi, ten je pred vami a tancuje. Na prvy krat to bola katastrofa,nemala som sancu sa chytit!Tak na 3som sa chytila,ale je to nieco uzasne a to potom ked sa vyberiete tancovat niekam,uvidite ako vsetkych strcite do vrecka,pretoze tie pohyby su stale s vami.
Mam prosbu ci mate niektora kontakt,kde sa da zohnat dvd ZUMBA. Dakujem,ste zlate.

loginka
15. máj 2009

dnes som chcela ist na zumbu k jurimu ale som chora, nemozem ☹
prihlasena, neopytas sa juriho?
ja by som chcela zumbu music, na ktoru tancujeme... 🙂

zuzka1.
15. máj 2009

zumba music sa da aj zadarmo stiahnut na nete, ja som nasla par stranok normlane zadarmo, tak zumbujem zatial smaa doma s malym

majula
15. máj 2009

Ja už sa neviem dočkať pondelka...úplne som na to "namotaná" 😅 Dúfam, že aj nejaké to kilečko pôjde dolu, len to by som asi musela prestať "žrať" však?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renca3
16. máj 2009

hrozne sa na tu zumbu tesim, len budem moct az od jula. chodim na nejake ine tanecky a to by mi uz doma nepreslo, 2 x do tyzdna mimo domu. teda dufam, ze to bude fungovat tu v BA niekde aj cez prazdniny.

pipi1211
16. máj 2009

ahojte baby chodite niektora na tu vazovovu? ja tam idem zasa v pondelok tak ze ci sa tam nahodou s dakou vas nestretnem 😀

verulka
17. máj 2009

maji, ides aj v pondelok? ja mam slubenu tu tsredu, ale rada by som skusila aj nejaku cvicitelku...
i ked mne sa teda nezda, ze by ma to ucilo "tancovat" 😉

majula
17. máj 2009

Verulka jasné, že idem, ja si už neviem predstaviť pondelky a stredy bez zumby...tak potom napíš do IP ak pôjdeš 😉

verulka
17. máj 2009

jasneeee...no aj ja by som to tak chcela 🤐 len ked ten moj muz nevyspytatelny...ale minimalne streda je istaaa