Ste spokojné s rastúcou stoličkou Hauck Alpha?

kamilka3
19. sep 2012

Rozhodujeme sa kupit tuto stolicku, ak mate skusenost ako ste spokojne? Dakujem za nazor...

zfidorka
19. sep 2012

my ju mame doma, kupili sme ju ked mala dcera necely rok... my sme s nou velmi spokojni, malej sa v nej sedi dobre, od roka vie do nej sama vyliezt 🙂 da sa pekne zasunut k stolu, takze nezabera vela miesta...

elienka
19. sep 2012

Ja mám z KIK, vyzará podobne, som veľmi spokojná nemenila by som. A naozaj nezaberá veľa miesta

anjelicek26
19. sep 2012

Je to na sposob tripp trapp stolicky, takze dobra stolicka. Ale urcite az pre dieta od 1 roka, nie skor. Dieta, co ti stabilne nesedi urcite nevydrzi pol hodinu sediet rovno a otvarat pusinku na prve prikrmy 😉 Ale investicia je to dobra, Saska na nej sedi do dnes... takze je fakt na dlho.

mirka285
19. sep 2012

tiez mame tuto stolicku,pouzivame ju odkedy vie mala sediet cize cca od 8.mesiaca som spokojna,mala ma teraz dva roky tri mesiace a sama si do nej vlezie aj zlezie,no u nas ozaj spokojnost,kupila bu som ju zase,navyse zabera miesto ako normalna stolicka 🙂

ichbinich
20. sep 2012

Doma mame zdedenu original Tripp Trapp, tuto Hauk Alpha mame u starych rodicov z oboch stran a svagrina ich ma aj doma pre jej dvojicky. Takze u svokrovcov stoja tri Hauck Alpha 😉

Je to super stolicka, zvlast za tu cenu, co sme my dali, v akcii za 50€ aj s potahom 😉 Tu cenu mal obchod Baby1One, je aj v Shopping City Süd pri Viedni.

Je velmi stabilna, umyvatelna, da sa zasunut ku stolu. Neskor sa da ten pultik odmontovat, a moze v nej sediet aj vacsie dieta. Urcite dobra investicia na niekolko rokov. Rozne farebne prevedenia, rozne potahy. Ale nie vsetky kombinacie v akcii... To je asi jedina nevyhoda, haha

romino
6. okt 2013

mohla by mi niektora majitelka napisat, presne v akej vyske je to madlo ? ak by ste niektora zmerali a napisali mi ... riesim problem co je na tejto fotke, mame aj podobny stol: http://thumbs1.ebaystatic.com/d/l225/m/mg_UY2qG... .... ci bude mat dieta kde dat kolena, nohy. (t.j. ci mu nebudu zavadzat tie "dosky" co su pod hlavnou vrchnou "doskou" stola .. a podla tohto udaju by som to vedel odhadnut). dik !!

sisi7781
7. okt 2017

@elienka mozem sa opytat, kde ste kupili tu vasu rastucu stolicku? i ked je to uz nejaky ten rok co ste dali odpoved k rastucej stolicke z KIK (Podobna od Hauck).

dakujem🙂