Aké nezvyčajné mená ste dali svojim detičkám a prečo?

nkaps
26. jan 2012

Ja mám doma 8 t. Taniu a voláme ju Taninka, dali sme take meno, lebo nie je časté a ja som Nina a mm je Tomáš a tak vznikla Tania

1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abbey1
7. feb 2020

@1majinka Vidíš, a niektorí by sme zasa zakázali určitým individuam návštevy sociálnych sietí.
Ale vlastne, nech len píšu, aspoň si môžu ľudia o nich urobiť obraz. ;)

1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaba1
7. feb 2020

@1majinka sedlak sedlakom ostane..
Pekný deň, Slovenka😂🤦‍♀️

1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaba1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
penelope10
7. feb 2020

@1majinka prepač, no cítim strašný nacionalizmus z Teba... asi nie som jedina,
Na Slovensku predsa nežiju len Slováci, a nie všetci / aj Slováci / maju slovenske priezviska. A opakujem toto nie je tema Ake mena sa Vam pacia ? ale N etradične mena
nikto ťa za Tvoj nazor neodsudzuje. Len mi pride príliš úzkoprsí.

Na druhej strane dať k priezvisku napr. Baran meno Matheo si silna kava... 🙂 Teda suhlasim s tebou, že to si pýta vyslovene slovenske priezvisko. Ale treba rešpektovať aj rozhodnutie jeho rodičov. Každa doba ma svoje modne vychytavkove mena, alebo modne vlny ale označovať že meno na grc. ...
asi trochu toleranciu a umiernenejšie vystupovanie by to chcela, kedze mena vlastnych detí su pomerne cilivou temou kazdej mamičky 🙂

1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
penelope10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaba1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
penelope10
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
muffynka1
22. feb 2020

@mariro zdravim, ja nad tym menom momentalne uvazujem... preco ste nakoniec nedali? Co Vas odradilo? 🙂

oliverdaren
31. mar 2020

@katus1406 Zoenka

radanaaa
24. okt 2020

@mojitka333 ahoj možem sa spýtať nestalo sa ti že by ju okolie volalo Saška alebo Saša? Chcela by som dať meno Alexia skratene Lexi...ale desím sa toho že ju budú volať Saša ☹

sonnenshein
24. okt 2020

@radanaaa Ako Alexandra poradim - ako ju budete volat Vy, tak ju budu volat ostatni. Ak niekto povie Saska, opravite na Lexi. Svoje meno zboznujem, nemam problem v zahranici ani doma, a hodi sa ku kazdemu priezvisku. ☺️

andrejzbb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otilia20
24. jan 2022

@stanislavao tiez chcem dat dcerke meno Freya🙂 ti ludia co nemaju vztah k netradicnym nenam tak tak nespravia a daju zauzivane 🙂 ti co zas maju radi exotiku si zvolia to co vyhovuje im… ved tu mame plno sandokanov onurov a ine smakocinky 🙂 dokonca osobne som sa stretla aj DžejznStetem lakatoš 🙂

5veronik1
26. mar 2022

@nkaps prosím kedy ma Tania meniny?

babo_n
10. sep 2023

@koniarova aj my ❤️☺️

mipis
12. feb 2024

@danielllka asi si dali urobiť obriezku