Poraďte moderné mená pre bábätká ❤️

ditta33
20. máj 2019

Ahojte 🙂 prosím poradte mi pekné dievčenské i chlapčenské mená 🙏🏻 Nepoznám velmi tie novšie :/ Dakujem 😘

tinuska31
20. máj 2019

Marína,Dorota,Simeon,Aurel

sanika226
20. máj 2019

Moje prvé tehotenstvo som chcela Sebastian,Amira a dali sme Vivien.Druhe tehotenstvo Sebastién a Alexis.Teraz máme dve dievčatá Sebastian ani Sebastién sa nepodarili 😊

monikamama
20. máj 2019

@blackcat8885 my tiez plus Branko😊

nika3136
20. máj 2019

Emily, Teo

frndza
20. máj 2019

Môj syn sa volá Sebastiano a dcéry Saniya a Stella

ivana149
20. máj 2019

u nas je manzel Marcel tak aj starsi syn je Marcel, druhy mal byt dievca tak sme chceli Hana , no narodil sa nezbednik Ivan ja som iVana

chanaaa
20. máj 2019

@iwesska My máme Cyrila, hovoríme mu Cyrko a keď sa tak predstaví, hoci to aj krásne vysloví, tak všetci na nás pozerajú ako keby meno Cyril nikdy v živote nepočuli.

tesari
20. máj 2019

Ja mam Slavomira a volame ho Slavi. Mne sa pacia stare slovanske mena ktore su dnes raritou ako napr Rodan, Zoran, Veleslav, Slavena, Milica, Lesia.... mam doma taky kalendar s tymito menami.

fridi96
20. máj 2019

My budeme mat Ditu 🙂

queen_mary
20. máj 2019

@tesari noo. Rodan je prisera, nieco ako godzilla. Z japonsk tusim. Zoran je podla mna viac balkanske a myslim, ze aj v madarsku sa dost pouziva, no a ti maju od slovanov daleko. Celkovo aj milica je dost rozsirena v srbsku, rumunsku a v tychto balkanskych štátoch. Ale inak milica a lesia su pekne mena 🙂

anka3012
20. máj 2019

Júlia krásne meno Sestra dala svojej dcérke.Je to moja neterka Julinka

marcella6
20. máj 2019

Kde chodite na tie mena 😂 vela na TV pozerate...

marcella6
20. máj 2019

@snehulienka8 😂😂😂👌👌👌

bialica
20. máj 2019

@tesari krasne 😉

marybell
20. máj 2019

Arya alebo Anabela

sazumak
20. máj 2019

Eliana, Elisa 🙂 Z chlapčenských sa mi páči Teodor, Viliam a Eliáš 🙂

dianka318
20. máj 2019

Preboha 😮 ked citam tie mena tak neviem ci sa smiat do popuku , alebo lutovat tie deti co sa budu volat ako psy... ved to je strasne...to je in tak par rokov a potom sa im bude kazdy smiat...Sandokan a Rambo nebudu? ..

andrejka1974
20. máj 2019

Ja mam Sindy a Riana a chalanov klasiku ti su už dospelí Juraj Šimon Matúš

marcella6
20. máj 2019

@dianka318 aj Onur uz vysiel z mody 😂😂😂

zafir01
20. máj 2019

ja mam Marek ( ale to je klasika ) a Simeon

mariejenka
20. máj 2019

@chanaaa Cyril je krasne slovanské meno, poznam dvoch su to uz dospelí muzi. Mama jedneho je starsia pani a syna vola,cyrko,cyrilko anjelik moj🙂

nataliaseidlova
20. máj 2019

Noemi ❤

wandallka
20. máj 2019

@kacero007 máme jednu v škôlke ale jej tato je Francúz Takže je to Amelie

983
20. máj 2019

O chvíľu bude dieťa s menom, ktoré sa v tejto krajine bežne používa, rarita. Nechápem tomu. Ja si neviem predstaviť, že by som svoje dieťa volala nejakým americkým meno a ešte k tomu priezvisko prislachajuce tejto krajine. Dnes som videla v jednej skupinke na FB naomi ariany balogová. Niekedy bolo tomu tak, že dieťa s cudzím menom nezapadalo. Teraz to bude tak, že zapadať nebude dieťa s bežným menom. My máme Ondreja. Skôr sú na túto dobu už tieto mená menej obvyklé hlavne u mladých rodičov (rozumej do 25 rokov).

nataliaseidlova
20. máj 2019

@983 mame 25 rokov a syn sa vola Róbert Rudolf a tiež vela nepochopenia sme mali.

nerya
20. máj 2019

Ja tak chodím stalkovat novorodencov na stránku našej pôrodnice 😂 dakedy sa nájdu pekne skvosty

Ináč sa mi páčia Sofia, Stella ...ale doma máme Juraja 🙂

mariejenka
20. máj 2019

Pre mna su zo zahraničných mien pekne Vivien, Noemi, Amelie/a, Lilien/Liliana, z takych tradicnych ale malo používaných uz Lenka, Milota,
Z chlapčenských mien sa mi pacia Leo,a potom uz len tradicne Tibor, Juraj, Jan, Marek..a menej pouzivane Svetozar, neviem prečo ☺

wandallka
20. máj 2019

@mariejenka môj muž túžil po mene Vincent ...narodili sa nám dve baby ..🤗

brigitte93
20. máj 2019

@queen_mary tak sorry že som si to vôbec dovolila sem napísať.

arcanne2
20. máj 2019

@983 my mame Jozefa, tiež sme mladí a tiež som sa kvôli tomu menu napocuvala dristov :/!