Muž nechce, aby 7 ročný syn išiel do detského tábora

hedan
9. júl 2021

Ahojte, uvažovala som, že dám syna 7r do letného tábora na týždeň. Syn by aj chcel. Aj muž nebol proti, ale včera vraj počul diskusiu v radiu, kde nejaký psychológ tvrdil, že on by do tábora svohe dieťa nikdy nedal. Obával by sa zneužívania, aj sexuálneho, vraj každý rok rieši X prípadov práve z taborov. Čo sa ma stat sa stane, ale takto podla muža sa to nestane v tábore nášmu synovi, ak tam nepôjde. Nuž, som sa tešila na synove zážitky, lebo ja som skôr taký človek, čo sa teší na nové veci.

zuzubb007
30. máj 2022

Podla mna na tyzdenny tabor je syn este mali, do tyzdenneho by som dala mozno tak od 10 rokov, vsak dajte denny tam bude mat tiez stovky zazitkov ci potrebujete mat klud od neho tyzden? Ja by som tiez 7 rocneho neposlala sameho

saxana000
30. máj 2022

V prvom tabore som bola po skonceni prveho rocnika na zakladnej v doteraz sa na to pametam.bolo to super..ak by mala sama chcela urcite by mohla ist..

alazala
30. máj 2022

@hedan moja dcéra má 11 rokov a chodí len do denných táborov. Inak by som ju ani nedala.

kendova_anna
30. máj 2022

A tak to je podla mna aj o dietati, ci na taky tabor je alebo nie. Ci sa mu tam paci spat alebo nie. Takze v tomto treba volit taky by som povedala individualny pristup. No tych 7 rokov je podla mna akurat tak na taky ten denny tabor

makova333
30. máj 2022

@hedan Aj tvoj syn je taky clovek co sa tesi na nove zazitky? Nema problem kdekolvek prespat? Rychlo si zvyka na nove prostredie? Ak ano, a vy ako rodicia ste s tym ok a navyse starostlivo vyberiete tabor, ktory nebude az tak daleko od bydliska, tak by to mohlo byt ok. Ja som v takom veku ako tvoj syn bola tiez v tyzdnovom tabore a bola to pre mna nocna mora (rodicia zle odhadli svoje dieta). A ano, aj ja som sa tesila, lebo som si nevedela predstavit co to vobec tyzdnovy tabor je. Este som hned po prichode dostala nejaku hnusnu crevnu virozu s horuckou a v podstate prelezala v tom tabore takmer tyzden na posteli.