Poraďte letný tábor pre 3,5 ročné dieťa v Ružinove alebo v okolí

nikolajka2
7. jún 2020

ahojte

Chcela by som sa spytat ci by ste vedeli poradit tabor pre dieta na jun/jul/august pre 3,5 rocne dieta v Ruzinove a okoli. Som sa pristahovala do Ruzinova a velmi to tu este nepoznam. Bohuzial, dieta mi do skolky nevzali a tak sa zabavame doma. Potrebovala by som trocha odlahcit,lebo samozrejme musim stihat este pracu . Dakujem za kazdy napad.

pribinak
7. jún 2020

Nechcem byt negatívna, ale take malé dieťa ti do tábora asi nikto nezoberie

ajka0207
7. jún 2020

@nikolajka2 prilis male na tabor.

mogaa
7. jún 2020

@nikolajka2 skús cez leto súkromnú škôlku, zväčša berú aj deti ktoré tam počas roka nechodia aby doplnili stav, lebo mamičky čo majú aj školákov im zabezpečujú "prízdniny"či už je s nimi doma rodič alebo starí rodičia...

ivangeline
7. jún 2020

Niečo na doobedie určite alebo ms cez leto? Tábor nie.

sissy27
7. jún 2020

@nikolajka2 do táborov berú najmladšie 5 ročné, aj to nie do každého. Ani denné tábory pre tak malé deti nie sú. Jedine sa poobzerať po súkromnej škôlke, ktorá bude mať cez leto otvorené, ale tam zas uprednostnia dlhodobý záujem, nie len týždeň - dva. Alebo hľadať opatrovateľku, ktorá ti pomôže s dieťaťom.

kuki13
7. jún 2020

kids paradise v ruzinove robia cele leto pre 2 az 6 rocne deti.

kristina2412
7. jún 2020

Pozri Plavecku akadémiu, ak nema odpor k vode mozno by to bolo riesenie.

pimpa12
7. jún 2020

@nikolajka2 Ak nemá dieťa skúsenosti s kolektívom napr. v škôlke mohol by byť preň tabor dosť šok. Skôr tu súkromnú škôlku aj to nie na celý deň.

horalka1986
7. jún 2020

Moji chalani chodia od 3 rokov do denneho taboru v plaveckej akademii. Odporucam urcite.

nikolajka2
autor
7. jún 2020

hej, nasla som aj Rafaelo, denny tabor pre deti od 3r. a vyskusam aj ty plavecku akademiu. Chcela by som nieco s tancom,lebo to ma mala strasne rada a uz aj chodila na podobny kruzok.

nikolajka2
autor
7. jún 2020

@kuki13 -vyskusam mmrknem,znie to dobre.

kristina2412
7. jún 2020

@nikolajka2 este ma napadlo Ponikovo ma tusim od 4. rokov.