Bola to práva laska

tomaskovamamka
25. apr 2022

Ahojte, idem sa len vyrozprávať. S priateľom sme sa rozišli, teda ja som sa rozišla s ním, veľmi ma to bolelo, no musela som. Naša láska bola laska na prvý pohľad, nikdy predtým som niečo tak silné nezažila a to už nemám 20. On bol mladší o pár rokov. Nikdy som nič také silné nezažila, prežili sme si toho veľa, no obaja nevieme zabudnut na toho druhého, myslím, že toto je ozajstná laska, zažiť maximálnu intimitu poznať na maximum toho druhého. Velmi tuzim zabudnúť, vymazať ho zo srdca, no nejde to, a keď si už poviem, že je mi už lepšie, že už to ide do rým smerom, tak v tom sa mi ozve a som tam kde som bola. Obaja sa bojime, nech si ten druhy niekoho nenájde. Ja si myslím, že je to už miestami posadnutosť oboch strán.

janicadracica
25. apr 2022

@panelacikova láska až za ....😂

janicadracica
25. apr 2022

@ckocka len či to ten farár rozdýcha

mimi2018
25. apr 2022

@tomaskovamamka všetko je iba v tvojej mysli a hlave, keď sa budeš s nim aj naďalej stretávať, tak nikdy nezabudneš. Ten pravý určite nebol. Keď ste sa rozišli už to nerieš vo svojej hlave co bolo pekne. Uvedom si, že chce to len čas a neskôr príde niekto lepší a budeš znovu šťastná. Zamestnavaj svoju hlavu koníčkami, priateľmi, vyletmi. Bud trpezlivá.

ckocka
25. apr 2022

@mimi2018 Análne rozkoše štrikovaním nenahradíš.

srdeenko19
25. apr 2022

Mňa by zaujímalo, ci sa ešte stále uberá "zlým" smerom a nedalo by sa to z jeho strany zmeniť, napraviť, aby ste mohli byť opäť spolu. Podľa mňa si to v starobe budete obaja vyčítať, že ste spolu ten život neprežili, keď podla teba patríte k sebe. 😊

mimi2018
25. apr 2022

@ckocka no Ty si nedávas veru servítku pred ústa 😁

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@tomaskovamamka deti v skolke si takéto srandy robia z iných nie dospelé ženy..zábavka ha ha ha..ťažko sa komentuje, kým to človek nezažije..ale super, som rada, že sa bavíte tu poniekoré..

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@srdeenko19 ja si myslím to isté..viem, aj mi to povedal, že nikdy k nikomu necítil ani nebude toto cítiť co ku mne a ja to isté..náprava..skúšala som to, no bolo to len na chvíľu a potom zas staré koľaje..ja som bola tiež dosť hystericka v niektorých situáciách a to si priznávam..nedá sa to už nejak obnoviť to proste viem..musím si to len sama v sebe povedať, že to dám ze to dokážem a úplne sa od neho odstrihnúť, inak to nevidím

ckocka
25. apr 2022

@tomaskovamamka Zas nebuď na seba taká tvrdá, análne puto je jedno z najsilnejších.

kittykat22
25. apr 2022

@janicadracica ... za anal??? 😅

kittykat22
25. apr 2022

@tomaskovamamka nemozem spat, a mozem ti uprimne napisat, ze som tu prisla aby som precitala nove komenty a nemozem sa prestat smiat 🙈😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vsauce_
26. apr 2022

Análny sex závidíš, ale ducha svätého nevidíš 🙏🏻👆🏻👆🏻

miadi
26. apr 2022

Svaty anal 🤦‍♀️ zase ty. Najprv si pisala ze ti ide na nervy Len sex bol super . Nic okrem sexu v tom vztahu Nebolo dobre . A neboj ziadna ti ho teraz neukradne z jeho detskej izby, ani nejak moc nepracoval ach pamatam si tvoje predosle prispevky Takze tento o velkej laske ti vobec neverim. Ty si Bud troll alebo si delusional.. blokni jeho cislo kup si analny vybrator venuj sa synovi a uzivaj si zivot .

jaskolka
26. apr 2022

Nehnevaj sa, ale píšeš už neviem akú tému s tým istým výsledkom.
Pochop, že toto nie je a nebola láska. Ty si bola aj si posadnutá mladým zajscom, ktorý ti urobil par nových veci v posteli, ale rozhodne ta nemiloval.
Bud chod za psychológom a rieš to, alebo sa v tom plackaj celé roky a život prezi s tým, že dospelá žena a matka reve ako blázon za jedným idiotom, aký na ňu kašle už dávno.
Je to ma tebe

solange7
26. apr 2022

@tomaskovamamka zaujimave aku trosku dokazu zo zeny urobit dva prsty v zadku....

dadis
26. apr 2022

Baby ja sa na vas smejem 😂😂😂
@tomaskovamamka Nic ako osudova laska neexistuje. Je len spravny partner a nespravny partner. Nespravny partner s dobrym sexom a chemiou je stale nespravny partner. Hladaj dalej, nie je posledny, co ta posulozi do zadku a s kym bude chemia fungovat. Blokni ho, odstrihni a novy partner pride.

moonlight1210
26. apr 2022

@tomaskovamamka osudova ta vasa laska nie je. Len si ukoncila nieco, co si ani ukoncit zatial nechcela.
Ibaze druha moznost bola ostat spolu a nechat to vyhnit do trpkeho konca, kym nebudes lutovat, ze si ho stretla a stracala s nim cas.
Takto ale zas zijes v iluzii, ake to bolo nevyhnutelne, ze ste sa zrovna vy dvaja stretli.

Aj ked sa chces posunut, vnutorne naopak priam zijes v tom, aby ti zavolal. Chces to, tuzis po tom, chces vediet, ze stale si jeho jedina. Chces ubezpecenie.
Ale do kedy to chces tahat? Kym ti nebude tahat na 40tku?

Caka ta akurat dvojity rozchod. Prvy, ked si to “ukoncila” ty a druha faza, ked zistis, ze niekoho uz ma. Ked budes druhy raz konfrontovana so svojim rozhodnutim.
To, ze na tebe este visi - no zatial este visi, lebo si odisla ty. Nebolo to jeho rozhodnutie. Ze sa uistuje, ci kohosi mas - no uistuje, lebo to k tomu bezne patri, ze sa nechce zmierit s tym, ze ho uz fakt nechces a nahradis. To su len fazy.

U neho vsak takto postupne prebehnu vsetky fazy rozchodu, otrasie sa z teba a otvori sa novym moznostiam. Ty sa cementujes v aktualnom stave a utesujes sa tym, ze to vlastne neskoncilo, lebo sa ti ozyva, uistuje sa, ze este nikoho nemas.
A to je pre teba potvrdenie vasej osudovosti.
Pritom v realite mu len robis emocny vankus. Chodi sa do teba vyplakat vzdy, ked este potrebuje. A ty si z toho cela blazena, ze osudovost.

Pokial za nim takto o chvilu nepobezis, ze ten rozchod beries spat a prosis ho o sancu, tak o par mesiacov budes svedkom toho, ze ma inu. Lebo vsak, co ine si chcela.

Zablokuj ho konecne vsade (i ked to neurobis, potrebujes tu klucovu dierku, kadial by si nazerala na neho a uistovala sa, ze ta este nenahradil, ze si stale ta jedina, vynimocna), vyrev sa z neho a zacni zit svoj zivot.
Lebo sa jedneho dna zobudis skopnuta z piedestalu, obrata o vynimocnost, jedinecnost, nenahraditelnost a vsetko to, coho sa teraz zubami-nechtami podvedome drzis, ze pre neho znamenas. A bude tam uz ina.
A ty sa pozries do zrkadla, spocitas si nastupujuce vrasky a budes sa citit ako trapna starena, co chcela mladou byt, ibaze ju ten jej mlady zajko nakoniec predsa len okaslal.

katkati
26. apr 2022

A farár ti nepovedal, že sex môžeš mať až po svadbe? 🙂 Po análnom sexe sa kvalitne pomodliť, to je život.

karolinakr
26. apr 2022

To neni osudova laska, ale eroticke puto a pobluznenie, orgazmy, kt.sa ti honia hlavou nemôžeš na extazu zabudnut..Zrejme si mala predtym drevá v posteli, tak to jepochopitelne, ze sa nevies odputať, zalubila si sa do sexu s nim..aj to sa stava..ked ti prehrni v hlave, potom budes vediet triezvo uvažovať, uz chapem preco dumaš nad nim dnom i nocou..A ked k tebe zaludnym sposobom na vikend pride, vzdy nahodou v posteli skončite...tak z tohto vylezieš, len ked sa toho sexu preješ a sa ti zunuje, potom možno s rozvahou si daš na važky vĺavo i vpravo vyhody- nevyhody a budes vediet ukončiť to .

laska86
26. apr 2022

@tomaskovamamka to akoby ste sa ani nerozisli..ked ma chut on alebo ty tak ste spolu..zvlastne ked sa dvaja rozidu tak bodka konec..vy ste asi len prestali spolu byvat😂ale stale mate jeden druheho po ruke😁takto to nikdy neskonci

kamlicek
26. apr 2022

Niekedy je lepsie, ked to skonci akoby to mal byt nezdravy vztah v ktorom by si mala trpiet, ono niektore veci, ze boli dobre to na to prides az casom. Az casom budes vidiet co vdaka tomu si zazila kam si sa posunula. Treba zotrvat, vyhladat psychologa.

kvietok2891
27. apr 2022

@tomaskovamamka no to mi príde ako z nejakej
telenovely

veronikaszabova
27. apr 2022

@tomaskovamamka no uz nas opustila 🙂