Chce sa stretnúť bez fotky

5. feb 2024

Ahojte,
zoznámila som sa cez internet s jedným mužom. Po 10 dní písania sme sa chceli stretnúť. Pre mňa nezáväzne, nič som od toho neočakávala. Bol už vybraný dátum, aj miesto stretnutia. Bola to kaviareň v obchodnom centre. Na čo som povedala, že keď sa teda máme stretnúť, nech si vymeníme foto. Že chcem vedieť s kým sa mám stretnúť. (hoci len na rozprávanie). S čím zásadne nesúhlasil, že on má zlú skúsenosť s poslaním foto cez net. Na čo som mu odpovedala, že zo stretnutím bez foto zásadne nesúhlasím. Zasypal ma kopou výčitiek, a reakcou, že ho mrzí môj prístup. Troška taká psychická manipulácia. Už som ďalej neodpovedala, prerušila komunikáciu.
Čo si vy myslíte o takom človeku ?

domkakvet
5. feb 2024

Bud je zadany, zenaty, alebo skaredy.

oslo1
5. feb 2024

Ked som Isla na prve rande s manzelom tak sme si fotky nevymenili. Bola som manzelom velmi Milo prekvapena

crazy_cat_lady
5. feb 2024

ja by som na rande na slepo nesla, tiez by som chcela vidiet, ako ten druhy vyzera. ked mu robi problem poslat fotku, tak jeho smola :D nie je jediny na svete..

tanyan
5. feb 2024

Možno je opatrný, lebo má negatívne skúsenosti... Predpokladám, že sa idete stretnúť na verejnom mieste a nie v hotelovej izbe, takže budeš môcť kedykoľvek ujsť... 😉

lienka9
5. feb 2024

Ja osobne som megaaa nefotogenicka.takze tomu rozumiem,ale ten psychicky natlak by som skor nerozdychala ako to,ze ho predtym neuvidis..ved odist vies hocikedy

grof_monte_christo
5. feb 2024

Ak bola fotka pre teba taká dôležitá, nechápem, prečo si ju nepýtala oveľa skôr, až keď ste sa dohodli na rande.

stanulienkat
5. feb 2024

Možno je šeredný. Chod na rande, zato nič nedáš. Možno ti bude veľmi sympatický svojím prejavom. Prinajhorsom mu podakujes za straveny cas.🙂

autor
5. feb 2024

@grof_monte_christo Nepredpokladala som, žeby sa z toho mohlo vyvŕbiť stretnutie. Ja som tam chcela zväčša si iba popísať.

vroni
5. feb 2024

Som zúfalo nefotogenicka a fotku dám z rúk len pod ťažkým nátlakom. Na fotkách vyzerám alebo ako depresívna panda alebo ako niekto úplne iný. Takže chalanovi plne rozumiem. Okrem toho je fotka riziko. Ak je na nej sympos a v skutočnosti nie je, si sklamaná. Ak je na fotke horor, rande zrušis. Kľudne by som šla na rande bez fotky. Zvrtnut na opätku sa môžem kedykoľvek.

aeruginosa
5. feb 2024

Tazko povedat. Moze to byt cela skala dovodov od banalnych - ze nechce posielat foto cez net (poznam ludi, ktori neposielaju fotky a ani ich nikde nezdielaju, seba a ani deti, …), po to, ze ziadne poriadne nema (ano, aj taki su😃), hanbi sa za svoj vzhlad, nepride si dost atraktivny a obava sa, ze by nedostal sancu na stretnutie, ak by ta niecim odpudil a pokojne to moze byt aj zadany clovek. To uz by bolo na tebe, ci by si prijala stretko „naslepo”, ak by to bolo obojstranne prijatelne.
ALE!! Co uz je cez je to, ako zacal reagovat, ked si chcela vidiet foto. To uz je daleko za hranou normalnej reakcie pre mna. V zasade, dobre si urobila, ze si sa nanho vykaslala - ale nie kvoli tomu, ze neposlal foto, ale kvoli tej reakcii, za mna velmi detinske.🙂

betulinka1
5. feb 2024

To, ze by vtipne reagoval, ze fotky si neposlime a bude prekvapenie by som akceptovala. Alebo ak by napisal, OK tak sa nestretneme, to by som tiez akceptovala. Ale reakcia výčitiek a neviem coho, by vo mne vzbudila az strach z takeho cloveka. Cize za mna je urcite dobre, ze si stopla komunikaciu. Lebo este ani kde nic a tu nic, uz nátlak a vycitky, to neeeee.

autor
5. feb 2024

@betulinka1 Veď práve. Ten nátlak

lindous
5. feb 2024

Povedala by som si, že ja mám svoje zásady, on má svoje zásady, naše zásady spolu nezásadujú, niet čo viac riešiť… po pár dňoch písania asi nie je čo vo veľkom prežívať 😅 myslim, že pre muža je stretnut sa so ženou bez foto jednoduchšie ako naopak, ale teda kopou výčitiek sa vyfarbil veľmi rýchlo, zareagovala si správne

juliacenc
5. feb 2024

Tak si si ho mala z dialky ceknut na mieste cinu ak nechcel poslat dopredu fotku abud by ostala alebo odisla 😄

grof_monte_christo
5. feb 2024

@autor Uved zopár výčitiek, čo ti napísal. Útočil na tvoju osobu?

liusa82
5. feb 2024

neviem či to tu už baby písali ale ja by som spravila tak, že by som mu navrhovala aby ťa počkal dakde vonku pred tou kaviarňou a nech ti povie čo bude mať oblečené a ty spoza rohu nakukneš a uvidíš či sa približiť alebo radšej utekat😀 ako možno detinské a sprosté odomňa ale ja by som tak urobila už ked sa takto vykrúca

autor
5. feb 2024

@grof_monte_christo netvrdím, že to boli urážky. Ale tak skrátka, že vymýšľam, sťažujem sa. Že on kompromisy s fotkou robiť nebude. On má svoje zásady, z ktorých upustiť nemieni kvôli nikomu. On má skrátka takú zásadu a ja vymýšlam

autor
5. feb 2024

@grof_monte_christo skrátka, že ho mrzí jeho prístup, aký mám. a ak sa to rande neuskutoční tak je to iba kvôline lebo ja vymýšľam s fotkou

chodec15
5. feb 2024

Zalezi, ci ste si mali o com pisat. Ak ano a zaujal ta, tak chod aj bez fotky. Ak bol nemastny, neslany, kasli na neho. Je to divne robit take ofuky. Fotku neposle a tam pride v karnevalovej maske, ze neuvidis, ako vypada?

walentina7
5. feb 2024

Po 10 dňoch písania by som sa ani stretnúť nešla.
Ani keby mal sto fotiek.

autor
5. feb 2024

@chodec15 Ja mám skôr obavy z toho, žeby to bol celkovo nekompromisný človek. Podľa toho, ako mi to písal.

iwesska
5. feb 2024

S takym debilom,co trva na svojich zasadach a po 10 dnoch nie je ochotny robit "kvoli niekomu" kompromisy, by som nesla na rande ani keby vyzeral ako Brad Pitt.

aeruginosa
5. feb 2024

Autorka, vobec nemusis mat obavy, vycitky a ani nic. Urobila si najlepsie, ako si mohla. Neda mi sa nespytat, nakolko mi niekoho pripomina, odkial bol? Pokojne mozes do spravy.

autor
5. feb 2024

@iwesska presne na toto som chcela poukázať.

autor
5. feb 2024

@aeruginosa Písal, že je z BA

grof_monte_christo
5. feb 2024

@autor Začali ste si písať na zoznamke? Ak áno, tak nechápem, čo takýto človek na zoznamke vôbec robí 🤔. Bez fotky sa väčšinou nerozvinie ani písanie, nie to ešte rande.

autor
5. feb 2024

@grof_monte_christo Áno, na zoznamke.

sheila121
5. feb 2024

Ja by som išla. Fotka nič neznamená. Na zoznamkach su aj tak fotky staré, prikraslene, v horšom prípade cudzie. A keď si si chcela len pokecať tak nechápem prečo si nešla.

lintu
5. feb 2024

Ty si mu svoju fotku poslala?

chodec15
5. feb 2024

Na zoznamke su pre mna divne dva typy ludi. Prvy, co si tam ide iba pokecat ako ty. Ale plusovy bod, ze si sa k niecomu dokopala. Druhy, co tam chodia bez fotky. :D