Chlap ma pobláznil a z ničoho nič sa odmlčal

14. okt 2021

Spoznala som chlapa vsetko bolo fajn narozprával mi omáčky ako mu je so mnou krasne ze to uz dlho nezazil ze si takto s niekym rozumie ,ze som nádherná zena atď, potom sme este komunikovali a z ničoho nic sa odmlčal na spravy nereaguje .. chcem len od neho vediet čo sa stalo preco sa takto zachoval neviem co mam robit,velmi ma to trápi

desore
14. okt 2021

Skus napisat viacej detailov, ale... ak ma muz zaujem, vzdy sa ozve. Viacmenej si myslim, ze za vsetkym hladaj zenu.

kilimi
14. okt 2021

Skusal to na sex nedostal to tak sa neozyva

ella_price
14. okt 2021

No čo myslíš? Niekde takéto 💩💩💩 už hovorí ďalším trom.

petamich
14. okt 2021

Ghosting sa to vola ;) novodoby vyraz pre - nezostal po nom ani smrad a preco za co a na co sa uz nedozvies - mozno to hral na viac stran, mozno je to iba taky balic namotacac, co si dviha ego, mozno si chcel vrznut a nedalo sa, zena mu na teba prisla 🤷‍♀️ kazdopadne kasli na neho a nie dovod sa nedozvies, on ti ho isto nepovie

kitycat
14. okt 2021

Nepytal od teba peniaze?

miusa00
14. okt 2021

Nic ine ti nezostava, len sa nanho vykaslat… a viem ako sa citis

autor
14. okt 2021

Zoznamili sme sa cez internet par mesiacov sme si pisali, sice nie nonstop ale dost casto. Potom sme sa stretli a bolo to krásne rande, videla som nanom ze mu je so mnou fajn nevyzeral nato aby to hral , preco potom ked to nemyslel vazne tak mal take sladke reci ? :( 2 tyzdne po stretku sme si este krasne pisali ... ale trocha si myslim ze to skusa na vela zien ..je mi z toho velmi smutno, ze niekto v niekom vyvolá lasku a nakoniec nepovie ze prepac ale hladam nieco ine ... chcem mu napísať strasne ale ani neviem čo mu napisat

kate211
14. okt 2021

Ta nechce. Nejakymi recmi si sprijemnil chvile, mozno dostal/nedostal to co potrebuje a koniec. Zjavne niesi pre neho tak dobra, aby sa ozval znovu. Pokial to bolo cez zoznamku, tam sa pise s viacerymi. Ty si myslis, ze od doby co ti prvykrat napisal, tak vsetky ostatne konverzacie zrusil? Stretol sa s jednou, druhou, tretou atd a potom si vybral. Ty si najlepsia asi nebola. Vsak to tak robia aj zeny, preco by nemohli muzi. Bud rada, ze to trvalo dva tyzdne a nie pol roka.

fleur1111
14. okt 2021

Ako po jednom stretku mohol v tebe vyvolať lásku? Nefantazirujes trochu? Maximálne v tebe mohol vyvolať záujem o jeho osobu. Možno robíš chybu v tom, ze si situácie prikraslujes a teraz keď sa neozyva čelis tvrdej realite. Malo ho poznáš, tazko povedať prečo sa neozyva. Možno očakával sex a keď ho nedostal, šiel hladat inde.

autor
14. okt 2021

@fleur1111 tak niekto sa rychlo namota na cloveka.. ked mu rozpráva rozprávky ...

kate211
14. okt 2021

Namota po jednom stretnuti? To ako? Jedno stretnutie zo zoznamky je vlastne zistenie ci si dvaja aspon sadnu, najdu rec. Neni to o tom, ze sa ma niekto namotat na niekoho, kto evidentne dal prednost inej alebo stale hlada. Citim z teba velkee zufalstvo. To nemaju chlapi radi.

dadis
14. okt 2021

Urcite mu nepis 🙄. Ty sa aspon z toho pouc, udrzuj si od chlapov odstup a zagratuluj si, ze sa tento arcichuj na teba nezavesil

fleur1111
14. okt 2021

Chlap keď chce, tak sa aj roztrhá, aby niečo podnikol. Napísať je minimum. Mysli na to.

autor
14. okt 2021

@kate211 ale my sme mali spolocne temy vo vela veciach sme si rozumeli proste sadli sme si tak nechapem

deti95060810
14. okt 2021

prestala si ho už baviť...alebo zomrel...

autor
14. okt 2021

A na soc. Siete si stale pridáva fotky polonahy po posilke 🙈

kate211
14. okt 2021

A tie temy ste preberali len na tom jednom osobnom stretnuti? Po tom stretnuti sa dialo co? Pozri, kazdy slusny clovek ked uz zorganizuje stretnutie a ma rozhlad o temach, ktore sa riesia, tak sa zapoji. Vypije kavu + nieco, normalne sa bavi, slusne podakuje. Po stretnuti kto pisal ako prvy? Pokial ty, mozno chcel slusne odpisat. Vsak vy ste mali jedno stretnutie, kde ste sa bavili, mali temy. To co ti tam slubil svadbu a dozivotne zabezpecenie, ze si tak nestastna? Mozno citil zufalatvo z tvojej strany, povedl si ze toto nechce a hlada dalej. Vsak to normalne na zoznamovani. Dvaja sa zoznamia a pokial si sadnu, tak sa stretnu znova. Ale musia byt dvaja. Ty jemu si zjavne az tak velmi nesadla. Mudrejsie zeny tiez niesu s prvym debilom, ktoreho stranu. Ale hladaju dalej...

desore
14. okt 2021

Pismenka su pismenka. Polonahe fotky??? Ved uz mas odpoved. Je to kurevnik prveho zrna a dakuj Bohu, ak ta nenakazil. S takym typom by som sa urcite nestretla. Povacsine muzi s peknymi telami, prazdnymi hlavami a vreckami. Cez tela to hraju na zeny a vyberaju si. Najkrajsiu a pravdaze musi byt sprostejsia ako on a idealne s bytom a dobrou mzdou.

fleur1111
14. okt 2021

Polonahé fotky po posilke? 😁 a tebe stále nie je jasne, prečo sa neozyva? Chlapec hľadá “dokonalú” ženu a zrejme nespĺňas jeho požiadavky.

autor
14. okt 2021

A este ked sme boli spolu tak mu cely čas pipal telefon .. lenze na pohlad to bol taky zlaty chalan co som si myslela ze vsetko mysli úprimne je mi zle z toho ako sluboval ze sa budeme dalej stretávať, ze take dievča krasne atd este nestretol ..

vler
14. okt 2021

Si naivna...alebo len neskusena. Tak ci onak, je dobre ze tato lekcia/skusenost prisla teraz, a mozes sa z nej poucit

fleur1111
14. okt 2021

To mu pipali ďalšie krásne dievčatá.

sandrika1986
14. okt 2021

Buď rada, že to takto dopadlo...

sandrika1986
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lintu
14. okt 2021

sú také typy, ktoré sa radi páčia a vedia pokecať s hocikým.... toto bol zjavne jeden z nich.... uverila si niečomu, čo zjavne nie je.... koľko máš vlastne rokov?

slovakboy
14. okt 2021

Viem že to musí bolieť. Ľahko sa to vraví zabudni a netráp sa. Nemuselo ísť o sex. Len si chcel potvrdiť svoju mužnosť že dokáže niekoho zbaliť. Robí to pre svoje ego. Ak by mu šlo o sex, bude pokračovať. Možno nechcel byt nezdvirily a povedať že rozhodil siete aj inde a iná sa mu páči viac. Ale je to znak aj toho že je neseriózny necitlivý a myslí iba na seba. A ešte je aj zbabelý. Teraz si v klude posmúť a po čase to prejde a budeš to vnímať inak potom. Všetko je tak ako má byť. Všetko bude dobré. Boli to a je ti smutno. No to nie je tragedia. Je to iba smutok ktorý prejde. A na jeho dôvody sa nepýtaj. Hocičo by povedal či už by to bola pravda alebo nie, nepomôže ti to od bolesti. Všetko bude fajn

miusa00
14. okt 2021

Pozri, zazila som podobne, ked som bola mlada…chapem ta, ze nechapes, ze by si to nanho nepovedala a ze to boli. Rada do buducna, kludne sa zoznamuj cez internet, ale nepis si s nim dlho, zvyknes si, namotas sa, ak sa s muzom stretnes do tyzdna dvoch a z niektorej strany to neklapne, nebude ta to tak mrziet 🙂

vilma7
14. okt 2021

Takého zlatého chalana som poznala, vyzeral úžasne, postava uňo ňuňo, bol to môj pacient v nemocnici...a tieź CE sociálne siete riešil xy žien naraz. Takže sa nemusíš ničomu diviď, niekoho proste baví namotávať, oblbivať, mať kopec obdivovateliek a tým si zrejme niečo dotyčný dokazuje.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
15. okt 2021

autorka budem teraz trochu uprimna - tvoj problem je niekde uplne inde a nie ze ten chlap zduchol, tvoj problem je, ze znies zufalo a mala by si popracovat na svojom sebavedomi, po jednom rande a uz laska? a evidentne on to tak necitil, ked sa prestal ozyvat - pripadne ako si reagovala po tom rande? ak si mu vypisovala, co nam tu 🤷‍♀️ chlapi nemaju radi zufale zeny a este jedna rada - snad sa nikoho nedotknem, chlap, ktory si na zoznamku dava polonahe fotky z posilky, tak ten isto hlada vazny vztah, manzelku a deti 🙈