Chlap ma pobláznil a z ničoho nič sa odmlčal

14. okt 2021

Spoznala som chlapa vsetko bolo fajn narozprával mi omáčky ako mu je so mnou krasne ze to uz dlho nezazil ze si takto s niekym rozumie ,ze som nádherná zena atď, potom sme este komunikovali a z ničoho nic sa odmlčal na spravy nereaguje .. chcem len od neho vediet čo sa stalo preco sa takto zachoval neviem co mam robit,velmi ma to trápi

konikkon
15. okt 2021

Ved píšeš, že ti rozprával rozprávky, namotal a odkopol. Tak o co ti ide? Co ti nie je jasné?

esmet
15. okt 2021

Vykašli sa naňho, zrejme chcel len sex a to nedostal...tiež sa mi stalo toto isté nedávno, omačky, omáčky, ako chce so mnou začať nový život a bla, bla...nakoniec chcel len sex :D a už je ticho. Ale viem ako to bolí, začneš si nahovarať, že ťa fakt chce a on ťa potom týmto dorazí...niektorí chlapi sú takí, čo už...

dadis
15. okt 2021

Ze fotky z posilky 😆😆...to je mile...mna len zaujima, ci takyto Macho ma ozaj tolko sexualnych partneriek. To ozaj sa zeny nechaju pomilovat cudzim chlapom (aj ked s ochranou), len preto ze dobre vyzera a hovori im o laske na zaklade vymenenych sprav a jedneho stretnutia? Ja nechapem 😄

janetinka27
15. okt 2021

vas vztah sa vyvijal iba virtualne. vtedy nedokazeme cloveka vnimat skutocne. on sa mohol s tebou citit tiez dobre, mal sa s kym porozpravat a rozpravalo sa mu s tebou dobre. na stretku to bolo fajn, ale mozno hladal nieco ine, alebo ani sam nevie co hlada. ine by bolo, keby ta namotaval niekolko mesiacov osobne a zrazu by sa odmlcal. takto ho vlastne nic k tebe neputalo, stacilo nereagovat na spravy a nemusel sa ti ani divat do oci a ani nic zdovodnovat. takych chlapcov na nete stretnes vela.
ja som si raz pisala 5 mesiacov s jednym chalanom na pokeci, bolo to fajn, potom bolo aj osobne stretko. viac som opisala do fora tu na modrom koniku: "vase najhorsie rande" a napisala som tam cely pribeh, ktory bol nakoniec vtipny 🙂 na tohto chlapca uz zabudni, este nedozrel na skutocny vztah, bavi ho pisanie, pipanie sprav. hovori sa to lahko, ale prejde to. ja som po tom vyssie spominanom rande natrafila onedlho na svojho teraz uz manzela. chvalabohu, ze som to netahala dlhsie s tym pokecovym chalanom, lebo by som premeskala zoznamenie s muzom 🙂

stanulienkat
15. okt 2021

Mozno sa mu vratila zena z liecenia...

liljana
15. okt 2021

Asi sa zoznamoval s viacerymi a uz si vybral. Inu. Naco ti je vypatlany radoby "maco" davajuci na siete polonahe fotky. Mozno je teraz na Love Island a nema tam signal. 😂

karolinakr
15. okt 2021

No ked si niekto s niekym dlho píše, a potom sa po prvom stretnutí už viac neozve, je to jasne nepačila si sa mu fyzicky -chémia. Píšete si fajn, všetko ok, mala si dobre fotky a ked ta videl naživo, tak iskra nepreskočila, to sa stáva, jedine čo ti možem poradiť, že davaj si realne fotky, žiadne filtre ani prikrášľovanie. To, že ti to nevysvetlil, nebolo fer od neho, ghosting to je dobry vyraz, bol zbabelý, tak zmizol ako smrad, ani sa neunuval niečo vysvetlovat. Ono keby ľudia sa riadli, nerob druhým, čo nechceš, aby robili tebe, polovica veci by sa v živote nestala.Alebo ti mal povedať, že ta chce len za kamaratku

jana_eyre_2
15. okt 2021

Ber to ako ponaučenie, že tak rýchlo sa namotat nemôžeš.. ja som napríklad veľmi vďačná za moju povahu ktorá mi nikdy nedovolila sa namotat na sladké reči, skôr ma to odpudilo... Reči sú LEN reči..

ysseba
15. okt 2021

@jana_eyre_2 Presne... Sladké reči aj mňa viac odpudia. Neexistuje aby mi chlap na prvom rande hovoril hentaké cukrové reči. To by mi blikala taká červená kontrolka, že až. Reči sa hovoria, chlieb sa je...
Autorka: ser na neho a buď rada, že ťa nevodil za nos dlhšie. Určite mu nepíš, nerob zo seba chuderu.

interneta
15. okt 2021

@janetinka27 nedavno som pribehy o najhorsom rande citala. Nebol to pripad chalana, za ktoreho cetovala jeho mama? :D

acrobaleno
15. okt 2021

Pises tak ako keby ste mali normalny vztah a nie, ze ste si pisali dva tyzdne a videli sa raz. Nebud zufalka.

sono2
15. okt 2021

A načo.
Hlavne sa mu netlač.
Keby o teba stál, ozval by sa

jana_eyre_2
16. okt 2021

@ysseba presne to príslovie som chcela napísať, len som si nespomenula na ten chlieb 😅

mabenn
16. okt 2021

Vies, to je vec pristupu. On ti vlastne ukazal, co ti chyba, kde mas slabiny. Na mna keby zacal chlap take pekne reci hned na zaciatku, este ma poriadne nepozna, okamzite by mi zasvietila kontrolka a zacal mi byt neprijemne podozrivy. Moja uroven sebaistoty je taka, ze nepotrebujem z okolia ju dvihat. Ked chcem, dvihnem si sama. Chcem porozumenie a prepojenie a to chce cas. Preto si uvedom, ze si pre take namotavacie typy lahka korist, ak budes o svojej uzasnosti sama presvedcena, nikto ta takto nebude vediet namotat.

kassandra25
16. okt 2021

Mal vas dve. A s tou druhou to je vaznejsie nez s tebou. Nepiplala by som sa v tom. On vie, preco sa neozyva. Ak by ta chcel, rozum by ti snad tolko dal, ze by aj celu horu prerubal za tebou.

renata1405
16. okt 2021

To znamena ze si sa mu nepacila v skutocnosti preto sa neozval.Dnes si kazdy moc upravuje fotky kt. s realitou nemaju nic spolocne takze ak si to robila aj ty tak sa mu ani necudujem.

janetinka27
16. okt 2021

@interneta to bol zas iny😂 teda aspon v mojom pripade ona bola pri nom,ked sme si pisali😂😂😂 uz od zaciatku, od prvej spravy😀

interneta
16. okt 2021

@janetinka27 to je skoro to iste :D

janetinka27
16. okt 2021

@interneta ano 😀 mal 26 rokov vtedy 😀

lily14
17. okt 2021

Aký máte vek?

bennn
17. okt 2021

Prepáč, ale hneď viem, že to nemyslel vážne. Si naozaj naivná a to nemyslím v zlom, ale uverila si mu a on presne také baby hľadal. ... Skús si nájsť niekoho kto nedáva polonahé narcistické fotky na sociálne siete, a nepriťahuje na seba pozornosť. Týchto nechaj nech sa zábavajú v nočných kluboch. ...

A vôbec si neber k srdcu čo ti tu píšu ostatní, ktorí nevedia aké to je, keď niekoho začneš mať rád rýchlo. Takých neodpisovačov je veľa, ale asi skôr neodpisovačiek(čo teda sú moje skúsenosti). A oni argumentujú tým, že majú veľa roboty, sú zaneprázdnení a nie sú stále online a podobne... Ale vieš to je také, že keby chcel niekto, tak ti napíše.

Ale dúfam, že to nie je tak, že komunikácia skončila nejakým záverom, a iba ti zatiaľ druhý deň nenapísal sám od seba... lebo aj z toho dokážu baby robiť katastrofu a výčitku.
Toto tiež som niekoľkokrát urobil a budem to robiť vždy, keď prirodzene nejaká komunikácia o niečom skončí, alebo proste je človek zaneprázdnený niečím, a potom čaká, či ten druhý napíše, či má naozaj záujem a podobne.

Väčšinou vypisuje iba chlap prvý a keď nenapíše prvý raz, tak komunikácia skončila a už sa dvaja nikdy nebavili. ... Toto je úplne absurdné :D

Dúfam že to nie je tento prípad.

fleur1111
17. okt 2021

@bennn Čiže podľa teba je ok, keď po prvom rande a vypisovackach začne mat niekto hneď rad? 🤦🏽‍♀️ A áno, my ženy čakáme, pokial muži vývinu záujem, bolo to tak x rokov pred nami a vždy to fungovalo, len v tejto chorej dobe majú chlapi pocit, že ženy nebudú robiť nič iné, len skákať okolo nich a ešte ich aj dobíjať…. 🤦🏽‍♀️

janka_23
23. okt 2021

Ghosting.. Novodobý fenomen