Dostávate od rodiny alebo kamarátov niečo na MDŽ?

8. mar 2024

Dostavate niečo na MDŽ od rodiny alebo kamarátov ?
Ja som nikdy nič nedostala okrem od bývalého ale kamoška sa čuduje že ona dostava od oca aj od kamarátov kvety / sladké

crazy_cat_lady
8. mar 2024

od kamaratov/znamych nie (ak neratam vedenie v praci), ale od manzela ano

unicornlady
8. mar 2024

my, ženy, sme si zašli do cukrárne na zákusok 🙂

ivangeline
8. mar 2024

Od manzela. Inac malokedy od niekoho ineho.

macekovam
8. mar 2024

od manzela a od otca..

alex49
8. mar 2024

Od kolegu som dostala tyčinku, je jediný chlap medzi 20 ženami, tak sa o nás stara🥰

simsalabim
8. mar 2024

Manzel mi dal kvety a cokoladu a syn(ovec) bonbonieru.

luciaruz
8. mar 2024

Ja som nedostala na MDŽ nikdy nič. Ale neriešim to, je mi to lautr jedno, na tomto sviatku mi naozaj nezáleží. Moj muž sa o mňa stará každý jeden deň 🫶🏼

syslik81
8. mar 2024

nie-neoslavujem ani mdz ani den matiek a ani den otcov a ak je aj den muzov tak ani ten ...

yelena159
8. mar 2024

Ja som od otca dostala čokoládu.

tykat
8. mar 2024

My s dcerou dostavame pravidelne od manzela a syna, a v robote niektori chlapi zvyknu priniest po kvietku kazdej z nas, je nas malo zien v cisto muzskom kolektive.

vroni
8. mar 2024

Nedostávam nič od nikoho a už vôbec nie od kamarátov. Toto je deň na oslavu žien, ktoré pohli svetom v prospech všetkých žien a nie pokyn na kvety a dary pre každú žijúcu ženu.

cacianka
8. mar 2024

Dnes od mladého kolegu 🫡- obliekol si bielu košeľu, uviazal červenu pioniersku šatku, pripol si odznak pioniera a rozdal nám karafiáty. Aj pusu na líce.
Od chlapa mám čoko, kvety budú keď docestujeme.

mima1608
8. mar 2024

Aj manžel a aj môj otec mi priniesli bonboniéru. Minulý rok mi aj švagor podal ružu, tento rok zatiaľ nie 🤷😅

avanka
8. mar 2024

Som si práve našla od manžela po príchode z práce, manžel má poobednú❤️

dagas
8. mar 2024

Od muža, svokra, od švagra kvety a keď je ocino doma tak čokololadu,bracho mi podá ruku alebo zavolá ☺️

samimami777
8. mar 2024

Mimo od chlapa si s maminou vždy dáku drobnosť navzájom vymeníme ako kvetinku , vonné sviečky, čokoládu atď atď. Keď som robila ešte v nemocnici sme sa väčšinou všetky zložili na koláčiky z cukrárne a sme si ich spolu užili. S kamoškami si nedávame

danieli
8. mar 2024

Dnes som zbierala kade som sla, v praci ma uz na stole cakal kvetinac, pridali sa este 3 ruze od manzela mojej kolegyne, prisiel na kavu zasobeny😂 a u synovej ortodontistky som dostala ruzu, to este manzel nie je doma😂 tento rok je stedry, tipujem, ze u mamky ma este bude cakat tulipan od stryka

lenka.25
8. mar 2024

Dnes som dostala po Ružička od 5 kolegov , od dcer som dostala kyticku a merci , od naj kamosky som dostala pozvanie na kávu , od maminy som dostala kvetinu a muž ešte neprišiel dnes domov , ale každý rok dostávam kyticu a určite pôjdeme aj niekam na večeru keďže je piatok a ja som nevarila 😂

taminka1986
8. mar 2024

Ja to nejak neprezivam,ale potesi🙂 od kazdeho kolegu v praci som dostala kvietok a cokoladovu tycinku,pusu na lice,takze mam plny suplik sladkosti a celkom slusnu kyticku,od ocka cokoladu a kvet. Doma od manzela tiez kyticu kvetov a oblubenu bonbonieru

rorino
8. mar 2024

Od ocina som vždy dostala snežienky,už na to len s láskou spomínam,ale od manžela a syna ano

marca12
8. mar 2024

Dostavam od kolegov kvety,otca,muza aj svokra.

krevet86
8. mar 2024

Od manžela,otca,brata sladké,druhý brat býva mimo tak zavolal. Šéf v robote kupoval kyticu a predchádzajúcej sme dostávali ružu od majiteľa a veterník.

henka123123
8. mar 2024

Bezdomovec mi dal dnes pred tescom ruzu

lakebabe
8. mar 2024

Od muža vždy fľašu dobrého proseca a Lindt srdce a od svokra vždy čokoládu iných chlapov momentálne okolo nemám 😄
Ale keď som pracovala vo firme vždy riaditeľ prišiel s ružami aj každý kolega s kvetom alebo merci

maryetta
8. mar 2024

Nie. Ale toto je sviatok ktory ide nejako pomimo mna/nas.
Ani valentina neoslavujeme-na lasku mame hlavne ten nas sviatok-vyrocie svadby. K tomu aj Narodeniny… meniny….

tykat
8. mar 2024

Jaaaj a teraz mi napadlo tusim v Lidli vzdy rozdavaju kvietky na MDZ 🌷 dnes som mala HO tak som cez neho neprebehla, ale pride mi to mile.

minenkak
8. mar 2024

Ty dávaš svojej mame niečo na MDŽ,alebo kamarátkam

mamamasama
8. mar 2024

Okrem manzela aj od synovcov a švagrov.

autor
8. mar 2024

@minenkak nie však majú dostávať ženy od mužov

minenkak
8. mar 2024

A to ti kto povedal