Dostávate od rodiny alebo kamarátov niečo na MDŽ?

8. mar 2024

Dostavate niečo na MDŽ od rodiny alebo kamarátov ?
Ja som nikdy nič nedostala okrem od bývalého ale kamoška sa čuduje že ona dostava od oca aj od kamarátov kvety / sladké

andreakg
8. mar 2024

Od otca,od manžela,od synov

minenkak
8. mar 2024

Je to deň žien,každý má dať žene alebo ženám svojho života,nikde sa nepíše ,že iba chlapi ženám

3009
8. mar 2024

Ja od muža bonboniéru a ja jemu tiež bonboniéru akú má rád nakoľko v tento deň oslavujeme deň kedy sme sa zoznámili. A to bolo už 44 výročie.

vkatush
8. mar 2024

Ja si na to vôbec nepotrpím, ale dostala som od manžela krabicu z LaDonuterie.
Plus kúpil ružu pre moju mamu aj babku.
A ujo nám doniesol tiež každej žene po ružičke.

U nás dedko vždy kupoval babke na sviatok kvety (meniny, narodeniny, MDŽ, deň matiek, Valentín,...). Tak to robia aj ujovia.
A po dedovej smrti sa toho ujal manžel a babke nosí miesto neho.

mrs_potato
8. mar 2024

Ja som kupila malé kyticky ruží pre zeny, s ktorými som sa dnes videla (v práci, po praci) a tým ostatnym, s ktorými fyzicky nie som, som si iba napísala. 🙂

reddflowerlife
8. mar 2024

Ja od manžela vždy dostanem kyticu. Dnes sme boli aj na peknú večeru

natalka13
8. mar 2024

Ty davas kamaratom nieco na den muzov?

chodec15
8. mar 2024

Muz, co ti da sladke na MDZ, ta chce narocky vykrmit, aby si bola tucna a potom musela namahavo chudnut. Nehovoriac o uctoch u zubara za pokazene zuby. 🙂

mikadooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikadooo
8. mar 2024

Raz dostanem raz nie, ako si spomenie. Neriešim. Hlavne, nech sa stará o deti a domácnosť, to mi je dôležitejšie ako sviatky a darčeky. Nie, že ma nechá 364 dní padať na hubu a potom je jeden deň v roku veľký gavalier, aby som sa mohla vypytovať kamošiek, že čo im ten ich dal a nedal. Na tom moje hodnotenie mužov naozaj nestojí.

jana_eyre_2
8. mar 2024

Dostala som od muža kvety, myslím že som nikdy nedostala od iného chlapa na deň žien nič.. v rodine si nepotrpime na takéto veci, otca a svokra nemám takže odial tiež nie.. v práci neviem minule mdz som nemala.smenu a tento mám zas dovolenku 😅 tak možno tam by sa niekto hecol, aj keď skôr nie..

mercy13
8. mar 2024

Od manzela nie, ale od otca a brata ano 🙄

lizatko1009
9. mar 2024

Dostala som od polovičky, syna, otca

butterflyeffect
9. mar 2024

Vzdy od mojho muza kvety, tiez v praci muzsky kolgeovia aj my kolegyne obcas niecim malym ako sladkost alebo kvetpotesit a tiez si si sestrou zvykneme vymenit kvietok alebo cokoladu. Mamina je daleko, ale na babku nezabudame, je to sviatok zien a nie je pisane ze od muzov

susitko
9. mar 2024

u nas v rodine si vazia zeny...od manzela bol kvietok,aj od svagra.dcera tiez dostala.

cicinkova
9. mar 2024

@syslik81 áno je deň mužov Prvý apríl deň vtákov.🙂

kika572
9. mar 2024

My sme v práci dostali každá po ruži od šéfa a kolegovia doniesli nejaké čokolády.. doma od priateľa tiež ruža a sladkosti

domkakvet
9. mar 2024

Dostala som od kolegov.

tatisna
9. mar 2024

Tak ja od manžela ružu, od synatora otvaracie blahoželanie, od dcéry papierove srdce a od kolegov v práci 4 kvietky a asi 5 sladkých veci...

nataly420
9. mar 2024

Samozrejme že dostávam od 18 rokov každý rok kvety od brata a od otca a priatela.