icon

Keď partner sľúbi niečo, ako dlho čakať?

avatar
micka9xo9
3. jún 2026

Ahojte baby,

mne pred mesiacom a pol zomrel psík, ktorého som mala 18 rokov, a veľmi ma to zdrvilo. človek s ktorým chodím, keď psík zomrel, povedal, že mi namaľoval / ešte maľuje obraz toho psíka... no už je to akosi dlho, a stále nič. keď to pripomeniem alebo spomeniem čo s tým je, tak mi povie že "mám čakať a bude to" alebo že som otravná / beriem to moc seriózne..

takýchto vecí sa deje viac, keď niečo povie že "má" no mesiace to mešká a trápi ma to... veľmi som tlačila na to, aby už nehovoril takéto veci že niečo "má" keď to není schopný dať najskôr čo sa vidíme... no ten sľub o tom obraze ma stále trápi.

ako to máte vy vo vašich vzťahoch? keď vám partner povie že niečo má, koľko na to čakáte? zabudnete na to? pílite vašim polovičkám uši?

ďakujem dopredu za odpovede, potrebujem s týmto pomoc 🤒

anonym_c2e45c
3. jún 2026

Vo februari si bol chlap (zalozil si diskusiu), teraz si zena. Po tak kratkom vztahu ja velmi pochybujem, ze si dal prihlasovacie udaje frajerke- ze ona teraz pise z tvojho nicku. Rozhodni sa ci si chlap, alebo zena.

anonym_3b46ed
3. jún 2026

@micka9xo9 tak vieš, nie všetky máme za partnerov veľkohubých oblbovačov. Tvoj výber partnera, uži si to.

anonym_d9bceb
3. jún 2026

@micka9xo9 nedáva mi prázdne zbytočné sľuby a na to, čo mi sľúbi čakať nemusím.

avatar
elenka.k
3. jún 2026

@micka9xo9 to fakt?
mne nič nesľubuje, ani to nepotrebujem .... mn. vie, čo mi robí radosť , proste to spraví hneď.
ak ťa to trápi, tak si vytlač fotku svojho psíka ..... aby si ho mala na očiach ....
ak ti nestačí mať ho v srdci.
podľa mňa, čím viac ho budeš s tým otravovať, tým bude znechutenejšíííí to dokončiť.

anonym_c9d385
3. jún 2026

Slubotechna 😃 takych este bude

anonym_7b9f20
3. jún 2026

Ked nieco chcem aby urobil davam mu cas podla zlozitosti. Ci potrebuje nieco kupit alebo nie. Ak ma veci doma tak mu davam hodinku a potom vytahujem naradie ja. Ak je to zlozite a musi do obchodu tak mu davam par dni.
Ak vies ze to nevie splnit tak necakaj. Vytlac si fotku a mas.

anonym_dbf7e0
3. jún 2026

@micka9xo9 no nie si sama, tiez som si vybrala zlého muža. Len sľubuje a nic nedodrží. Ani s časovým zadaním. Mozno ak to ma niekde na očiach napísané. Nebavi ma za ním chodit ako za deckom a stale pripomínať co treba urobit. Tak co chcem si urobím sama a nespolieham sa na neho. Len o čom je taký vzťah, ked sa ne druhého nemozes spoľahnúť. Ak nemate deti by som mu dala papa

avatar
marhulka13
3. jún 2026
@anonym_c2e45c

Vo februari si bol chlap (zalozil si diskusiu), teraz si zena. Po tak kratkom vztahu ja velmi pochybujem, ze si dal prihlasovacie udaje frajerke- ze ona teraz pise z tvojho nicku. Rozhodni sa ci si chlap, alebo zena.

@anonym_c2e45c toto je nejaké dieťa, ktoré sa nudí

avatar
micka9xo9
autor
3. jún 2026
@anonym_d9bceb

@micka9xo9 nedáva mi prázdne zbytočné sľuby a na to, čo mi sľúbi čakať nemusím.

@marhulka13
@anonym_d9bceb neriešte detaily, kvôli rešpektu k partnerovi dávam veľa anonymity, radšej poraďte a pomáhajte

anonym_58591f
3. jún 2026

@micka9xo9 Mám heslo: "Ak chlap povie, že niečo urobí. Tak to urobí a netreba mu to každého polroka pripomínať"

avatar
sense
3. jún 2026

Nepilim uši , ale môj nesľubuje to čo nesplní. V tvojom prípade by som mu uši nepila, zmierila by som sa s tym že nič nebude. A jemu povedala nech nesľubuje čo nevie splniť

avatar
7miriam77
3. jún 2026

Chlap čo nedrží slovo,nie je chlap. Slovo robí chlapa....Môj partner vždy dodrží všetko a môžem sa na neho spoľahnúť

anonym_1feeed
3. jún 2026

Keby slusbil, ze opravi zachod a nemal sa k tomu a ten by tiekol, tak by som otravovala casto. Ak je to vec, na ktorej az tak nezalezi nechala by som to plynut.

anonym_7b9f20
3. jún 2026
@micka9xo9

@marhulka13
@anonym_d9bceb neriešte detaily, kvôli rešpektu k partnerovi dávam veľa anonymity, radšej poraďte a pomáhajte

@micka9xo9 uz si to mohla mat vyriesene sama. Bud na obrazok zabudni alebo by som Nasla niekoho kto vie kreslit a poslala by som mu fotku psa a nech namaluje. Co viac chces aku radu na neschopneho chlapa? Teraz hladas pri tajeto malickosti radu a co neskor?

anonym_fd1d34
3. jún 2026

Ak som spravne pochopila je to obraz. Je to umenie. Je to v procese. To nie je kolac ktory vecer upecies a rano ho mozes jest ku kavicke. Toto chce cas. Ine je ze by to ozaj vobec nerobil. Neriesil. Ale nieked ozaj treba tu umelecku chut dotvorit. Nielen narychlo nacarbat.
Ine by bolo ked uz niec hotove ma ale cakas 2-3roky kym napr da ten obraz aj na stenu.

anonym_7b9f20
3. jún 2026

A este ak je to kratko a zacal kreslit tak ho nemusi mat este. Chce to tiez cas. Nie je to vymena ziarovky. Opytaj sa ako je daleko napr.

anonym_a800ef
3. jún 2026

Mesiac a pol zomrel pes
A si myslis, že za týždeň niečo človek namaluje?
Ved snáď nema termín do kedy musí... možno na to potrebuje pohodu, priestor
To nieje len tak, že hop šup
A keď to berieš seriozne,tak treba sa aj seriózne správať a nehat ho

avatar
moonlight1210
3. jún 2026

@micka9xo9 Keby slo len o obraz, tak poviem, ze cakaj.

Ak je ale takych veci vela, ze slubi a cele mesiace nesplni, tak chod od neho, toto sa bude len nabalovat.
Tu nejde len o obraz.

avatar
anjelicek26
3. jún 2026

Mozno aj namaloval a vyzera to blbo a tak ti to ani nechce ukazovat, ked vidi, ako ti na tom zalezi a dufa, ze zabudnes...tych moznosti mas vela.

anonym_3b46ed
3. jún 2026
@micka9xo9

@marhulka13
@anonym_d9bceb neriešte detaily, kvôli rešpektu k partnerovi dávam veľa anonymity, radšej poraďte a pomáhajte

@micka9xo9 vymeniť partnera!

avatar
zabka79
3. jún 2026

@micka9xo9 ked chlap povie ze to urobi tak to urobi! A nemusis mu to kazdy rok pripominat 😆

avatar
sisska96
3. jún 2026
@anonym_58591f

@micka9xo9 Mám heslo: "Ak chlap povie, že niečo urobí. Tak to urobí a netreba mu to každého polroka pripomínať"

@anonym_58591f presne tak

anonym_18e9b0
3. jún 2026

@micka9xo9 však mu to vráť! Sľub fajku a keď sa bude donahať tak povedz "že na tom pracuješ" 😂

avatar
beata_ra
3. jún 2026

zboznujem taketo slubotechny. uz by ma tam nebolo 😉 naco byt s clovekom, ktoreho spravanie mi nevyhovuje? zivot je na to prilis kratky...

anonym_427323
3. jún 2026

Ty si ten schizofrenik? Moje nervy 😏
@micka9xo9

avatar
letfenixa
3. jún 2026
@anonym_58591f

@micka9xo9 Mám heslo: "Ak chlap povie, že niečo urobí. Tak to urobí a netreba mu to každého polroka pripomínať"

@anonym_58591f môj partner je obvykle veľmi aktívny ohľadom akýchkoľvek prác a vylepšeni, ale mám kolegu, na ktorého to sedí úplne presne.