Manžel ma už 2 roky podvádza s 27 ročnou

misko66
16. aug 2020

Veľmi pekne prosím o radu:
mám vyše 50 rokov a manžel ma už dva roky podvádza s 27 ročnou.
Nepomohli ani výčitky, ultimáta, prosby, dopadlo to tak, že ju nedávno dotiahol aj do našej firmy, aby ju mal čo najbližšie.
Zatiaľ čo ja sa starám o domácnosť, podnikanie, o neho, plním si všetky povinnosti vernej a oddanej manželky, on sa s ňou zabáva a odmieta sa jej vzdať.
Nevládzem už ďalej, som na pokraji síl a začínam vážne uvažovať, že ukončím svoj život, aby bol konečne pokoj.
Ďakujem vopred za každé slovo...... Nany

simsalabim
16. aug 2020

@misko66 nestaci ukoncit manzelstvo? Preco hned zivot? Zivot je dar, preco sa ho vzdat, ked mas este toho tolko pred sebou?

syslik81
16. aug 2020

co tak radsej ukoncit vztah a zacat si uzivat slobodu? daj sa dokopy spa vikend dovolenka luxusna s naj kamoskou -kamosom .. uzivaj zivot bez coveka co si to nezasluzi

huxy
16. aug 2020

neblázni kvôli nejakému hulvátovi ukončovať svoj život. spamätaj sa. viem, nemáš už 20 či 30. to neznamená, že po 50 sa musíš trápiť s takým, prepáč, debilom. odíď od neho, nech sa o všetko stará tá jeho mladá. a začni žiť svoj život, začni si vážiť samu seba. lebo si nevážiš, ak si to dovolila zájsť tak ďaleko.

nikuska744
16. aug 2020

@misko66 prestaň mu variť, prať, upratovať po ňom...a ty choď na masáž, ku kaderníčke, na dovolenku a kúp si niečo pekné na seba

giuli
16. aug 2020

Pobal mu spinave veci a daj mladej na stol ,nech operie ,plus pripoj jedalny listok na tyzden....a podakuj jej,ze ta odbreneni od stareho nadrzaneho capa......bud nad vecou a prestan sa vycerpavat otazkami o skonceni zivota....ten tvoj mozno len teraz zacina.....

krisbar
16. aug 2020

@nikuska744 suhlas. Alebo nech sa odstahuje a majte len spolocny biznis. A postupne aj z toho nech ts vyplati a neh mu vsetko robi jeho nova. Zivot nekonci neverou. On sa zacina. Pre oboch.

anja27
16. aug 2020

Ja inak nechapem ci tymto chlapom v starsom veku zacina prepinat ci co? Mam 27 ale akoze aby som nieco riesila s o tolko starsim chlapom a este ked ma manzelku? Obaja su na hlavu. Posli chlapa do vies kam hlavu hore a zacni konecne zit prosim ta. Zivot s vyssim vekom nekonci a zistis ze to bolo tvoje najlepsie rozhodnutie 🙂 vela stastia

pribinak
16. aug 2020

Ak spáchaš samovraždu tak mu všetko zostane, cely majetok. Nebude sa musieť deliť s tebou

Podaj si o rozvod, ošklb ho všetko o čo sa dá. Šla by som na mega drahú dovolenku. Kúpila si nove auto, najala si trénera, kúpila si šperk
Najala drahého rozvodového právnika a šla do boja o každý jeden cent

Opradené gate, špinavé ponožky by som poslala 27 ročnej.

Kto vlastni firmu? Keď ty sa staráš o podnikanie?

katty2012
16. aug 2020

@anja27 prepinat chlapom? mne sa zda, ze zenam, podla toho co pise tato konkretna pani

pribinak
16. aug 2020

Snáď s ním nespavas 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

nikuska744
16. aug 2020

@misko66 ju ten tvoj starý cap omrzí....ona chce iba jeho prachy

katty2012
16. aug 2020

@misko66 fakt nechcem byt za necitlivu, ale najradsej by som ta teraz prefackala, zenaa, booze, spamataj sa. ukoncit zivot kvoli chlapovi, ktory o teba ani za to nestoji? presne ako pise pribiniak, nech ti tato skusennost sluzi k tomu, ze ta nakopne a zacnes konecne zit svoj krasny zivot bez utrpenia, a zacnes si ho uzivat plnym duskom

jumama
16. aug 2020

Ak si v krizovom stave, prosim ta, hladaj co najskor pre seba pomoc psychologa, psychiatra. Je to stresujuca a smutna situacia, ale prosim, mysli teraz co njaviac na seba, hyckaj sa, a na muza sa poriadne vyhnevaj a hoc aj doma do vankusa mu poriadne vynadaj. Hnev ti moze pomoct prejst cez tu situaciu. Hnev je velka energia, ktoru ked dobre usmernis, pohnes horami. Nepotlacaj hnev, objav ho v sebe trosku. Ty ho este lubis a prijala by si spat, alebo iba nevies urobit razny krok, lebo vas vela spolocneho viaze? Zrejme to ze mate spolocnu firmu je velmi tazke, okrem istoty spolocneho domova mozno by si prisla i o istotu zamestnania. Ziadaj vysporiadanie a bud ty odid, alebo on. Ziadaj spravodlivost, ludskost. Bud aj ty ludska, ale zaroven neustup zo svojich poziadaviek. Zabezpec sa financne, nejaku istotu na nejkay cas a chod sama na dovcu, vyvetrat sa niekam, utriedit myslienky, rozmysliet korky, co dalej. Neda sa takto zrejme zit dlhodobo, je to velky stres a tvoj muz je hulvat, ze to riesi az takto, ze slecnu i do prace dovedie. Tvoj zivot je najvzacnejsia vec, co mas. Tvoja slobodna vola, tvoje schonosti, pocity, smutky aj radosti. Prosim, nehazarduj, hladaj Pre seba podporu a pomoc. Vzdy ma problem riesenie, ked ho clovek hlada, tak pomaly postupne aj najde, tak sa stava silnejsim a bohatsim.

sante81
16. aug 2020

@misko66 aby som si život brala kvôli dementovi??? Rozvod, prestať robiť rohožku a začať znovu. A mať rada samu seba, muž si ku nám dovolí iba potiaľ, pokiaľ mu to dovolíme my samy. Ja som tým prešla, ten pocit slobody, nadýchnuť sa a byť voľná, naučiť sa ľúbiť samu seba..dá sa to, vsetko, len treba chcieť, a žiaden chlap nestojí za to brať si život!!!

tosomja
16. aug 2020

Veď nech si užíva, užívaj aj ty, neblázni, že by si si vzala život kvôli niekomu, kto si ťa nevazi.
Naozaj mu už nerob slúžku a buď pre neho vzduchom. Staraj sa o seba, podaj o rozvod a aj keď ti bude časom plakať pri nohách, ty zostaň so vztýčenou hlavou 🤗
Buď silná. Ta jeho žabka sa o neho na starobu starať nebude 🙂

anjelik2019
16. aug 2020

Registrácia august 2020, vymyslené alebo 50 ročná je fakt tak sprostá 🤷‍♀️🤦‍♀️

sunny8
16. aug 2020

Takto .. stojí ti takýto chlap za to aby si ukončila svoj život ? Chlapi vždy boli aj budú. Ale život máš len jeden

misko66
autor
16. aug 2020

Nesmierna vďaka za všetky rady a odpovede. Ten, kto ma nazýva blbou sa v živote asi nestretol s tak obrovskou bolesťou a trápením, a nech si užíva život pokiaľ to ide......
Som asi z inej galaxie, lebo nemám žiadne kamošky, rameno, na ktorom by som sa mohla vyrevať, niekoho, kto by mi poradil. Vždy som v živote musela riešiť všetko sama.
Paradoxom je aj to, že som iba ja vlastníkom majetkov, automobilov, dokonca aj firmy, do ktorej tú štetku dotiahol, počas spoločného života som vyštudovala dve vysoké školy, vychovala úžasného syna a finančne sa zaistila.
Moje myslenie sa stále za tie roky točilo len okolo rodiny a hlavne jeho. Kupovali sa mu luxusné dary, platili dovolenky, na ktoré chodil s kamošmi, výlety, zatiaľ čo som ja len sedela doma a o všetko sa starala sama.........áno, manipuloval a manipuluje so mnou.
Tak mi utiekol celý život a viem, môžem si za to sama...........a preto som teraz tak zdeptaná, lebo som toľko poníženia a zrady za moju úprimnú lásku a oddanosť nečakala...............preto už nevládzem a aj keď mám všetko, nemám už vlastne nič.
Ideály, na ktorých som si zakladala boli pošliapané.
Ak ste o takej tupej chudere ako som ja doposiaľ nepočuli - tak som tu.

misko66
autor
16. aug 2020

Dokonca toto je prvýkrát, čo som sa odvážila na verejnosť napísať nejaké moje pocity, vždy som držala všetko v sebe a pre seba.......

janette321
16. aug 2020

@misko66 vy ste vsetko vybudovala . a teraz to chcete nechat jemu a jeho stetke s prepacenim ? viete ako vam moze byt este dalsich 50 rokov dobre ? staci VSTAT ...

mondolina
16. aug 2020

@misko66
Prestaň sa ľutovať. Čo ti to pomôže. Je čas začať sa starať sama o seba a svoje šťastie.

lauriema
16. aug 2020

@misko66 Ahoj, ty si si život nedala, tak nemáš právo si ho vziať! Čo ti manžel vyvadza je hrozne, je mi ľúto co prežívaš.

simsalabim
16. aug 2020

@misko66 tak to je jednoduche. Vypoved z firmy dat mladej aj manzelovi. Manzela pobalit. Podat ziadost o rozvod. Zapisat sa na jogu, keramiku, turistiku, kupit si psa ci sa pridat k cirkevnemu zboru. Zoznamis sa s ludmi. Prides na ine myslienky, ziskas novych znamych.

ella282
16. aug 2020

@misko66 všetko chces nechať jemu a tej stetke??? Aby si oni užívali??? Hlavu hore, rozved sa! Vydrbala by som ich oboch z firmy a začala si užívať život... Vieš koľkí chlapi sú nezadani a aj mladší... Začala by som cestovať, chodiť na procedúry...a nejakým chudakom sa netrápila...ako náhle sa ho zbavis, uvidíš aj stetka sa na neho vykasle...

deti95060810
16. aug 2020

píšeš že máš syna... nevie sa ti zastať?
Kašli na starého somára....užívaj si život. Však kým je zdravie tak je v podstate všetko....😉

pribinak
16. aug 2020

@misko66 Hm, zaujímavý postoj. Ona je stetka. A on je čo? Jemu prečo nedáš rovnaké označenie sko jej?

ktochytavzite
16. aug 2020

A co Ta pri nom drzi?Tak ho nechaj ist,a ty skus konecne zit.Ja by som ho hned koola kdesi ,stareho uchylaka.

anja27
16. aug 2020

@katty2012 tak aj v okoli poznam chlapov medzi 50-60 co sa obzeraju po mladych zabach a mnohi sa netaja zeby taku brali lebo by vraj pri nej omladli. Mne sa to teda hnusi

misko66
autor
16. aug 2020

@ktochytavzite Asi to, že ho aj po vyše 20 rokoch spoločného života mám rada, že bol moja jediná a životná láska......

thoughtfulweirdo
16. aug 2020

Jeden chlap nemôže byť celý tvoj život. Píšeš, že máš syna, tak na neho mysli. Nepriprav ho o mamu kvôli starému dementovi. Píšeš, že firma a majetky sú tvoje, tak si uvedom, v akej perfektnej situácii si. Denne tu píšu ženy, čo nemajú od muža kam odísť, nemajú majetok, nemajú ani na nájom... Ty môžeš debila kopnúť do prdele a užívať si slušný život ;) nie si chudera, len sa bojíš zmeny, to je normálne, ale určite by si nemala dovoliť, aby ťa obyčajný strach zastavil. Nájdi si psychológa, pomôže ti nájsť iný pohľad na svet a iné hodnoty v živote, vyplaces sa. A potom dobrého rozvodového právnika a ošklb manžela o všetko, čo sa dá, nech si ide za tou jeho úžasnou 🤷 a ako už vyššie písali, prihlas sa na rôzne aktivity, aj keď sa ti nechce. Dosť dlho si sedela kvôli nemu doma, už stačilo, nenechaj sa pripraviť o ďalšie roky.