Manžel ma už 2 roky podvádza s 27 ročnou

misko66
16. aug 2020

Veľmi pekne prosím o radu:
mám vyše 50 rokov a manžel ma už dva roky podvádza s 27 ročnou.
Nepomohli ani výčitky, ultimáta, prosby, dopadlo to tak, že ju nedávno dotiahol aj do našej firmy, aby ju mal čo najbližšie.
Zatiaľ čo ja sa starám o domácnosť, podnikanie, o neho, plním si všetky povinnosti vernej a oddanej manželky, on sa s ňou zabáva a odmieta sa jej vzdať.
Nevládzem už ďalej, som na pokraji síl a začínam vážne uvažovať, že ukončím svoj život, aby bol konečne pokoj.
Ďakujem vopred za každé slovo...... Nany

janette321
16. aug 2020

@misko66 bol ... ako pisete . kazdy rozchod boli - a preboli .

ktochytavzite
16. aug 2020

@misko66 ale tak uz nieje kedze ma inu a ty by si si to mala vstepit do hlavy,inak tito 50tnici kt maju orachy to je otras,co si myslia ze tie mlade pipky ich chcu z lasky?

janette321
16. aug 2020

nemate kamosku ako pisete . nez nejaku spriaznenu dusu najdete , nasla by som si nejaku dobru kozmeticku , kadernicku , alebo nechtarku . kam by som pravidelne chodila . aj to je taka celkom slusna ,, psychohygiena ,, .:D

misko66
autor
16. aug 2020

@thoughtfulweirdo Veľká vďaka za rady. Som a myslím, že ešte dlho budem v nejakom kŕči, ktorý mi okrem plaču nedovolí urobiť krok vpred.......ale už i to, že môžem s niekým vôbec na túto tému diskutovať mi veľmi pomohlo. Ďakujem

thoughtfulweirdo
16. aug 2020

@misko66 Ja verím, že je to strašná situácia. Ale ešte nie si tak stará, aby si nemohla mať krásne roky života pred sebou. Nájsť kamarátky, ísť na dovolenky, užiť si syna, prípadne vnúčatá, ak máš alebo budeš mať časom... zmena je veľmi ťažká, ale verím, v tomto prípade by to bola zmena k lepšiemu 🙂 držím palce

jumama
16. aug 2020

@misko66 co mas rada ty, mas nejaky konicek? Nejaku vec, miesto, o ktorom si snivala, ze tam pojdes? Tak to teraz pre seba urob. Zaobstaraj si tu vec, chod na to miesto, a vnimaj ho a nasaj ho a dopraj si ho. Dlhe prechadzky, alebo sadni na bicykel, alebo si najmi nejakeho osobneho trenera na cvicenie... Mozno aj masaz by ti pomohla, dopraj si rozne aromaticke masaze, ked sa niekto dotyka tvojho tela a pomaha ti uvedomovat si tvoje hranice. Tak fyzicke, ako aj psychicke. Stratu treba odsmutit, oplakat, pretoze po smutku pride to spravodlive nahnevanie, co som spominala vyssie a to ti da energiu vykrocit po svojom silnejsia a ina, za novym stastim. Cize ak teraz potrebujes plakat, tak plac, ale si vzdy urci ze teraz pol hodku budem smutit, aj si nastav budik. Premietaj si pekne zazitky v mysli ako filmy, aj sa v duchu mozno za ne podakuj. A naplanuj si jednoduchu cinnost, co potom. Ked dosmutim, osprsim sa a spravim to a to. A aj sa prinut to spravit. Urob si v telefone zoznam hudby na smutenie, pri ktorej sa vyplaces. A urob si jasiaci zoznam, pri ktorom tvoja energia narastie, obnovi sa, zatancujes si pri tom.

janetinka27
16. aug 2020

@misko66 je mi luto,cim prechadzas. najhorsie co mozes teraz urobit,je ist ku dnu alebo sa vzdat zivota. si clovek,na ktorom zalezi, si dolezita. nepremarni svoj zivot utrapami,tvoj zivot nema iba jeden ciel.drzim ti palce 🙏

tt247
16. aug 2020

@misko66 V prvom rade mu prestaň byť dobrou a vernou manželkou. Pretože takáto rola sa v tvojom živote skončila a zbytočne sa na jednej strane trápiš a na strane druhej zhadzuješ. To je akoby niekto, koho vyhodili z práce, tam každý deň aj naďalej chodil a tváril sa, že tam pracuje. A po druhé, pozeraj sa na to tak, že všetko sa pre niečo deje. Do cesty sa ti postavila nevera, pretože ju máš prekonať a ísť ďalej. Na inú cestu. Lepšiu. Chápeš? Je pre teba pripravené niečo iné. Hodnotnejšie ako neverný muž, ktorý si ťa neváži. Urob za tým čiaru, poplač si, urob si poriadok v živote, nájdi stratené sebavedomie a ide sa ďalej. Si v omnoho lepšej pozícii ako mladá žena s malými deťmi, neverným blbom a bez zabezpečenia. Taká má doslova okrem chruňa aj existenčné problémy, zatiaľ čo ty máš len jeden problém - neverného chruňa. Take it easy a dýchaj.

katty2012
16. aug 2020

@anja27 ale to ano, ja tiez, len ked porovnam to, ze chlap si najde mladu frajerku s tym, ze zena sa chce potom zabit, tak mi z toho vychadza, ze viacej prepina tej zene.

lenuska9999
16. aug 2020

Veď keď ako píšete je firma vaša, tak ju aj jeho môžte z firmy vyraziť. A kašľať na takého chlapa, čo si neváži ženu a rodinu.. viem nám všetkým sa to povie, nechodíme vo vašich topánkach a neprežívame to, čo vy.. ale vidíme veci objektívne

marca12
16. aug 2020

@misko66 ukoncit zivot kvoli chlapovi? Nemyslis vazne. Co tak ukoncit mazelstvo a zacat mysliet na seba a uzivat si zivot? Nie je lahke odist,ale uvidis ako si vydychnes.

marca12
16. aug 2020

@misko66 ani ja nemam kamosky,resp.take,ktorym by som mohla plakat na pleci a zverit sa im so svojimi starostami. A vies,co? Zavidim ti. Zabezpecena zena s majetkom dostala krasny dar a to slobodu. Pohar musis vidiet poloplny. Uzi si luxusnu dovolenku,wellnes vsetko,co si za tie roky zameskala. Ten chlap si ta zrejme nikdy nevazil. Spoznavaj ludi,cestuj,nesed doma. Tym,ze si sa zasedela doma,stratila si zdravy usudok. Vsetko sa da riesit. Jedine dolezite je zdravie a zdrave deti. Ostatne sa da zvladnut.

zana1234
16. aug 2020

Vy ani netusite kolko je vo vas sily!!! Len teraz to nechcete, neviete vidiet!!! Ak je to vasa firma, vy ste to vybudovala, hrdo jej dajte vypoved, nenechajte so sebou manipulovat. Podobné som si zazila, az ked som sa postavila svojmu manzelovi a nebola uz ubolena, tak sa zacali diat veci. Tak ako moj muz aj ten vas je si vami velmi isty, ten pocit im treba vyvratit. Aj tej mladej....hlavu hore, ste sikovna,silna zena,ktora sa vie o seba aj o svoju rodinu postarat....takyto chlap o trapenie nestoji..nech si ho ma mlada...ona zisti hned kolka bije a kopne ho...

radiah
16. aug 2020

Nemozem to ani citat 😏 zhrnme sa vsetky bavy a ty nam daj adresu, pojdeme jej dat po papuli. A jemu tiez, vagabund....

krasnysen
16. aug 2020

vziať si život kvôli takému chlapovi, ani za nič! Všetko ste si vybudovala, starala sa... rozvod jednoznačne! Píšete že máte syna, neviem koľko má rokov... snažila by som sa myslieť len na neho a svoju pohodu a ak je už dospelý, tešila sa zo života a na nejaké budúce vnúčatá... Mužovi by som neurobila takú radosť, že toto urobil a vziať si život a jemu všetko ostane! Radšej byť sama ako s takým... oslobodíte sa od zlých myšlienok, časom nájdete nejakú spriaznenú dušu v kamoške, možno v novom priateľovi a hlavne ešte sa raz tešiť na úlohu babky, ktorá bude potrebná

bluka2
16. aug 2020

zbalila by som si batoh a zajtra vyrazila na cestu okolo sveta (kým sa dá 😜 ) neviem si predstaviť, že v 50 sa ma akože končiť život. Tie peniaze si trochu užiť a nie trápiť sa za debila

loginexistuje
16. aug 2020

@misko66 najdi si dobreho psychologa, terapeuta ... sukromneho plateneho ... mas v ruke vsetky tromfy .... nemrhaj zivotom .... dostala si vela do vienka ... neboj sa bude to dobre ...

juliana30
16. aug 2020

@misko66 neblázni ,máš všetko v rukách,pošli ho do prdele,rozveď sa a užívaj si život.Uvidiš aká je to paráda,starý nech sa nadrapuje s milenkou a ty si konečne uži života, zdvihni hlavu a vystri sa.Urob si radosť,behni kaderníčke,kozmetičke,nakúp si pekné oblecenie , zober kamošky na wellness,ak máš koníčky ,venuj sa im a užívaj si chvíle pre seba.Keď sa po čase prestaneš trápiť,a vyrovnaš sa zo všetkým,nájdi si zajaca na sex a užívaj si pekný život.Uvidíš ,že život je perfektný aj bez neverného klamára,o toho nech sa stará krásavica 😂.Drzím palce.Život ti po rozvode ešte len začne,uvidiš,len to chce odvahu.

nikpa
16. aug 2020

@misko66 najzbabelsie co môžeš urobiť. Ukonči radsej manželstvo a zacni si užívať život, bez starosti a trápenia. Ved aj ty sa ešte kľudne môžeš zamilovat, spoznávat svet, cestovať, venovat sa sebe a tomu co mas rada, nemas predsa 80rokov. Snad by si si nesiahla na život pre volaku 27 ročnú radodajku.

leuchtturm
16. aug 2020

podaj ziadost o rozvod, po vysporiadani majetku ho ta buchta opusti, sak na co by jej bol stary opelichany kohut.

sonnenshein
16. aug 2020

@misko66 Ty potrebujes psychologa, a to okamzite. Mozno aj psychiatra, nech Ti na prechodne obdobie predpise nieco, co Ti trosku rozjasni pohlad.
A teraz k veci. Ne-za-slu-zi si Ta! Opakuj si to, az kym nepochopis. Ziadny milujuci a oddany muz by toto svojej manzelke nespravil. A ziadna dostatocne sebavedoma manzelka by mu to netolerovala!
Nie si ani tupa, ani chudera. A nie si ani prva, ani posledna ktora sa potrebuje naucit mysliet aj na seba. Do toho!

h2
16. aug 2020

@anjelik2019 Registrácia august znamená, že je to vymyslené?! Ja keď tu toto čítam, tak už sa mi nožík vo vrecku otvára. Alebo si fakt taká sprostá (nepoužila by som na Teba tento výraz, ale Ty si nemala problém použiť ho na utrápenú ženu, ktorá si sem prišla po radu, tak ani ja si nebudem brať servítku pred ústa), že nedokážeš pochopiť, že človek si založí profil vtedy, keď sa chce niečo opýtať? 🤦🏻‍♀️

anjelik2019
17. aug 2020

@h2 napísala som svoj názor, to, že sa ti nepáči, je len a len tvoj problém. Možno som to napísala drsno, xale názor nemenim. Ak je to pravda, aby zrelá, finančne zabezpečená žena,, dokonca majiteľka firmy trpela muža s milenkou 2 roky..... Toto nie je správanie zrelej ženy, ale skôr 15 ročnej bláznivo zaľúbenej pubertiačky. Ako majiteľka firmy by ako prvá letela ta mladá a on hneď za ňou a nie len z firmy, ale aj z domu a nie po 2 rokoch, ale hneď ako by som mu na to prišla. To si pani neváži samu seba a doprosuje sa takému chujovi?! Alebo si ho chce kúpiť za tie prachy, len aby ostal pri nej?

ivanka33
17. aug 2020

Nič lepšie sa ti nemohlo stať, konečne sa začína Tvoj život, starosť o nanič manžela vymeň za starostlivosť o seba, dopraj si, kúp si niečo pekné, splň si nejaký sen z mladosti, venuj sa len sebe... prestaň byť jeho slúžka, fakt to môže kľudne robiť aj ona... hlavne buď za dámu, nie za chuderku, ak skončíš na psychiatrii pre suicidum budú s tebou zametať do konca života, nedostaneš od muža peniaze, deti, nič... všetku energiu sebe... pamätaj ❤️

acrobaleno
17. aug 2020

Ako to dopadlo? Dúfam, že autorka už neuvažuje o samovražde. Ja byť na jej mieste toto by som si vychutnalaaaa, hlavne keď je všetko moje. Veď uvidíš ako dlho bude pri ňom mladá ak nebude mať prachy. A ešte čo sa týka majetku, tak to by som si sakra preverila, či neulieval bokom. Je mi ľúto, ale pravdu povediac nechápem takéto stavy. Prvoradá máš byť ty a nie nejaký kus klobásy. Ženy buďte trochu viac sebeckejšie, nie všetko sa točí okolo mužov. Aby so mňou nejaký kkt vyj*bával a manipuloval?😂

hastrmistr
17. aug 2020

Ty sa chceš zabiť lebo tvoj neschopný muž má milenku???? Precitaj si co si písala... Aká si silná a bez teba nič nedokáže! Povedz si a co???? Každý druhý má pipku, hlavu hore, úsmev na tvár a žiadosť o rozvod. Začni žiť život pre seba, podľa seba.... Za pár mesiacov bude z teba žena ktorá nikdy nepochopí ako niekedy myslela na smrť!!!! Tvoj muž je chudák bez gúľ!!!!

h2
17. aug 2020

@anjelik2019 Ale s týmto Tvojím názorom môžem len a len súhlasiť. To, k čomu som sa vyjadrila, bolo to, že si označila príspevok za vymyslený, len preto, lebo autorka si založila profil v ten deň. Ja som už na to alergická, lebo som to tu už čítala veľakrát, akokeby to, že si niekto založí profil v ten deň, automaticky znamenalo, že je podvodník. Tak mi to odpusť, ak som sa Ťa dotkla. 😘

smolinka024
17. aug 2020

Napisali ste, ze mate uzasneho syna.... myslite na neho a na to, ze raz budete mat (ak uz nemate) vnucatka...budu vas potrebovat... Nemozte im spravit to, ze by ste si vzali zivot!!! Viete ako by ich to ovplyvnilo?! Nemate na to pravo! Vy mate jedine pravo: zit !!! A ocividne je na case, aby ste si aj uzila ! Vas manzel nemusi byt jedinym zmyslom vasho zivota! Ak uz nie ste jeho stredobodom vy ... mate svoju hodnotu a cenu! On si to "uvedomuje" a preto vas zneuziva. Vie ze si pri vas moze dovolit cokolvek... ale preco by ste mu to mali dovolovat vy?! Co bolo bolo...urobte krok vpred k novemu zaciatku! Zasluzite si ho. Ak citite, ze na to nemate dost sil...poproste niekoho blizkeho o pomoc. Aj tak ten boj musite hlavne vy vyhrat vo svojom vnutri a odputat sa od neho...drzim palceky a prajem vsetko len a len to dobre 🙂 😉

rybkoava
17. aug 2020

Hlavu hore, máte podobný vek ako moja mama. Predstava že by tu už nebola je strašná. Tak zahoďte myšlienku čo zo životom. Mate syna, dieťa je to najúžasnejšie čo ste od života dostali. Nestavajte muža na prvé miesto, on zato nestojí. Nájdite si dobrého psychológa, pozrite nejaké kurzy. Objednajte sa na manikúru, pedikúru,...

ivanka33
17. aug 2020

Choď do kúpeľov, na jogu, zumbu.... kamošky si tam nájdeš, ak si majiteľka všetkých vašich áut zober mu kľúče, nech mladú vozí v taxíku, bude mať určite zážitok z toho, ju z firmy by som vyrazila a on keď ju miluje pôjde za ňou sám, nemusíš si ruky špiniť....