Manžel ma už 2 roky podvádza s 27 ročnou

misko66
16. aug 2020

Veľmi pekne prosím o radu:
mám vyše 50 rokov a manžel ma už dva roky podvádza s 27 ročnou.
Nepomohli ani výčitky, ultimáta, prosby, dopadlo to tak, že ju nedávno dotiahol aj do našej firmy, aby ju mal čo najbližšie.
Zatiaľ čo ja sa starám o domácnosť, podnikanie, o neho, plním si všetky povinnosti vernej a oddanej manželky, on sa s ňou zabáva a odmieta sa jej vzdať.
Nevládzem už ďalej, som na pokraji síl a začínam vážne uvažovať, že ukončím svoj život, aby bol konečne pokoj.
Ďakujem vopred za každé slovo...... Nany

jarkam721
17. aug 2020

@misko66 keď si vlastníkom firmyboreco si dopustila aby ona pracovala vo vašej firme? Prepáč ale manžel musí mať z teba radosť. Ty sa staráš ešte aj jej dáš prácu a on si užíva. Veru takých žien nieje veľa. Každá by ho už po mesiaci kopla do p.... A nie mu to tolerovala dva roky. Radšej byť sama ako s ním. Syna máš veľkého a si sebestacna. Na čo ti dáky chlap? Pouvazuj za "triezva" postáv sa a vykroc.

puertorico
17. aug 2020

@misko66 Rozvod, nič by som mu nedala, ani peniaze ani auto ani nič. Milenka ho odkopne a vy si môžete užívať život. Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie. Určite sa nájde niekto z blízkych, kto vás podporí. A keď nie, tu na Modrom koňovi je veľa žien v podobnej situácii ktoré s vami rady dajú kávičku a pokecajú 🙂 držím palce

katty2012
17. aug 2020

@misko66 je super, ze si to dokazala zo seba vypustit, ale skus pouvazovat, ci toto je este stale laska, pretoze ja tam vidim skor znaky zavislosti. a zavislost s laskou nema nic spolocne. ked zavislemu zoberu jeho "drogu" strati sa mu zmysel zivota, nema chut zit

vilma7
17. aug 2020

Manželovi ako aj slečne dať okamžitú výpoveď. A manželovi nielen z práce, ale aj súkromného života.
Vie o tom, že to vieš?

anjelik2019
17. aug 2020

@h2 v pohode, len niektoré témy sú tu fakt také, že ozaj asi z nudy to niekto vymýšľa.... A väčšinou sú to narýchlo založené profily.

betulinka1
17. aug 2020

@misko66 smer psycholog, psychiater, dobry pravnik a davat sa do kopy. Nebojte sa, nebude mat peniaze nebude mat 27 rocnu 💪🏻. Prajem vam silu a zmeny vo svojom zivote. Ak by ste odisla z tohto sveta, tak to by ste im spravila veeeeelku radost. Robte radost sebe 🍀💐✌🏻🌹🌸.

ktochytavzite
17. aug 2020

insk je tu tiez diskusia,manzel miluje milenku ,skus pohladat tiez stary pan sa zamiloval do 25 r,Mozno ti pomoze ta diskusia ked budes citat podobny pribeh

karolinakr
18. aug 2020

Absolutne nechapem zmysel tvojej samovraždy. Daj vypoved manželovi frajerke odstahuj ho vymen zamok na dverach, požiadaj o rozvod chod na dovolenku k moru pri slnečnom zspade pi mochito ako majkeel písal.Ked bude mat syn babo, budes sa o vnučku starať
V tejto situacii by som sa určite nezabila, lebo mu to len ulahčiš a dvere otvoriš.Bude sa tvoj muž vo firme pelešiť aj v tvojej posti s ňou zakial ty budeš trpieť na druhom svete.Hrozna predstava
Ale niečo ti predsa napišem
Napriek tomu ze si majitel, maš 2 VŠ majetky podiel firmy
hlavne husle hra tvoj muž ked si dovlečie do firmy mladú žabu a ty mu to trpiš !!
Ina by ho hrncom ovalila a svinskym krokom hnala. Si velmi submisivna na to, aka si uspešna
A tvoj muž neuctivy drzúň drzý. Toto di malokto dovoli
Nechapem, ako sa to mohlo stať 🙄

karolinakr
18. aug 2020

Tiež mi to pripada ako pribeh vymysleny.On ti do oči povie nikdy sa jej nevzdam, dava jej prachy spravi z nej sekretarku a potom sa ti za chrbtom uškrňaju ked prejdeš okolo a ty nič? Prečo si mu nepovedala ako doniesol babu do firmy - zbal si veci a vypadni, maš padaka a večer nech si z domu odsťahovany?

arianna25
18. aug 2020

Teraz je ti tazko velmi ale daj si poradit a postav sa hrdo tomu.
Ked toto obdobie zvladnes, tak podakujes krasavici ze ta zbavila takeho hlupaka. Ked si nic nevazil tak si ta nezasluzi.

cacianka
18. aug 2020

Jaaaj ja mam viac rokov ako ty, ex muž mi posral v živote veeeelmi vela veci, ze este aj 15rokov po rozvode mam problémy, €, bytové a uz aj zdravotné.nie som štíhla vysoká krasavica na lukrativnom poste, nemam majetky a miesto autom cestujem mhd, vlakom, busom.neobliekam sa v butikoch ani mi nešije Lýdia.
No holt priemerna stara korytnacka daaavno po puberte.
ALE- nehadzem flintu do žita, ani sa netrapim kvoli nejakému chlapovi.žijem ako sa dá, pracujem, obcas vylet, mala dovolenka.
Aj noveho chlapa mám a ani som nehladala. Miluje ma ako koňa a to vraj mu žerem nervy.a este je aj mladší.
Mam konicky, kamaratky, čítam a vobec si nemyslim ze môj život nema cenu, lebo muž....
Veľa žien má "vďaka" mužom ine problemy ako ty, existenčné, fyzicke, ekonomické a psychické týranie a nesiahaju si na život.
Chapem ze ta to ranilo, trápi ta to, ale my ženy sme velmi silne bytosti, muzi na nás nemaju ! Su to geroji a machovia len na pohľad, ved ich skoli aj trochu sopla a teplotka. My sme multifunkcne !
Nie oni !
Tak sa trochu posnaz a preber k zivotu, ty nie si bezcenna bytosť. Si velmi sikovna, pracovita, velmi hodnotna žena. Ulej si bokom peniaze, lebo tvoj muz ich rozhadzuje, ak by ste sa rozviedli aby si ho nemusela vyplatit 1:1, vsetky dokumenty schovaj aby ti ich nezneuzil.uzivaj si vsetky mozne vymoženosti, veeelmi si ich zaslúžis.
A začni žiť nie myslieť na koniec.ty to dáš a drviva väčšina zien co sme tu ti verime.ze to zvladnes a zdolas aj za nas.
Ak nemas zatial kamosky blizko, najdes aj tu, to sa neboj. Sme tu viaceré s ktorymi si môžeš popísať pokecat, anonymne a neskor aj osobne pri kave a kolaciku.
Hlavu hore.🍀🍀🍀🍀🍀

karolinakr
19. aug 2020

Ale nie, tak realne baby povedzte, keby ste boli milenky a muž vas zamestna vo firme kde šefuje jeho manželka - však by som sa bala, že mi vlasy vytrha a nie kludne si tam 2 roky robiť z nej pajáča.Ja sa pamatám ako ma jedna 120 kg černoska nahaňala v parku a kričala cez cely park, lebo žila z nejakym o 15 eokov mladšim poliakom a on sa zvykol po praci zastavir na ulici dali sme si pivo ešte s 2 chalanmi, čo ona vyhodnotila ako podvadzanie a narobila cirkus až strach.Tak potom neviem, keby sme sa vyspali a on ma dovedie k sebe domov - to ma rovno zaskrti a odvezie sanitka
Tak autorka ber si priklad z @cacianka ona ti ma čo povedať k danej situácii a naozaj už prestan hrať ohlupnutú manželku
Viem že sa to lahko hovori ale firma je tvoja tak čo
A prečo sa muž este neodstahoval? Mysliš, ked mu zastaviš prílev peňazí, že ešte bude tak atraktivny pre frajerku ?,Či už len bude stary dedo v slipoch pre ňu?
A teraz sa zabiješ, vyklidiš pole on bude mat celu firmu pre seba, nastahhuje si nie jednu ale 2 milenky do bytu a jak mu bude dobre..
Zapomeň, žiadna samovražda sa nekoná !!!

karolinakr
19. aug 2020

Pamatam, ked bolo v novinach, že manželka Ivana Weissa toho politika spachala samovrazdu.Tiež bola asi v tom veku našli ju v aute niekde na poli a potom bol ples a I.Weiss tam tancoval so svojou milenkou telo na telo ako hrdličjy si zaĺubene hladeli do očí .Žiadny zdevastovana utrápená troska z neho nebola a tak sa mi zhnusil, že sa to ĺudsky ani nedá opísať

robodracica
19. aug 2020

@karolinakr Bol to Peter nie Ivan. Ale prezentované bolo že mala psychické problémy. No možno ich mala pre jeho milenku neviem. Ten ples co spomínaš že tancivali7ti bolo až po vyše roku od smrti manželky.

ave17
19. aug 2020

@misko66 máš skvelý štart pre nový začiatok, nemusíš sa báť, že nemáš kde hlavu skloniť, si zabezpečená.. Máš oveľa viac, ako niektoré ženy, ktoré prídu na neveru chlapa, ale musia suchat nohami, lebo nie je kam ísť... Pridaj sa k nejakej skupine báb, ktoré chodia pravidelne cvičiť, nájdeš si kamošku, časom urcite aj normálneho chlapa a o manžela by som sú už ani topánku neobtrela. Osklb ho co najviac, nech s mladou pipinou žijú z čistej lásky... Uvidíš, ako rýchlo skončia 🙂 A tebe už ostane iba vztycena hlava a úsmev na tvári 🙂

cacianka
19. aug 2020

Napíš kde byvas a hromadne prideme baby z MK.
Milenku prefackame, muža tiez a nakopeme do gul.
Teba zoberieme do kúpeľov a behneme do cukrarne.
Žena- žena, si úspešná podnikatelka ale pre muza plastelina. Submisivna, podriadena, o vsetko sa staras a jeho nechas volneho ako vtaka.no bodaj by nebol ked sa doprosujes, podliezas.nepomohli vycitky, prosby, ultimata a este ju aj do firmy dotrepe. Ma ta na haku a je mu uprdele čo citis, co sa nepatri, lebo vie ze sa nevzopries.a stale mu varis oblubene papanie, operies oprdene trenky, ozehlis kosielku, jemu je doma sveta žiť, a potom ide gule vytriast inde, ponizuje ta doma,vo firme,pred okolim. Lebo s tým nic nerobis.
No este taku pesnicku ziadna kapela nehrala, aby som toto trpela a trapila sa !
Ano, aj ja som sa snazila udrzat manzelstvo, riesit problemy, ale stacilo.uz mi ziadny muz nebude srat na hlavu.sme rovnocenni, nezijeme v stredoveku.
Prekvap toho tvojho geroja a vzopri sa.
Lebo nabehne úderka MK a vytiahne ta z toho marazmu.

tatisna
19. aug 2020

Omg, najprv chod k dobremu psychologovi, da Ta trochu psy hicky dokopy, nech nemusis brat lieky. Potom smer pravnik. Chlap je jak dalsie decko na krku, vedci uz dokazali ze nevydate zeny dlhsie ziju a stastnejsie. Uz len kvoli dobremu jedlu a chlastu by som nepachala samovrazdu...uvidis co bude...

vevesh
19. aug 2020

@misko66 Boli casy, kedy by som neverneho chlapa posadila rovno pred dvere a kufre poslala postou k milenke😇. Mojho muza, s ktorym mam aktualne 3 deti, ak by taketo nieco spravil, by som nevykopla- ale nedala by som mu ani dychat- ani financne, ani spolocensky, ani rodinne- pre mojho muza by to bol ovela vacsi problem, ako keby som mu postavila kufre pred dvere. A urcite by som ticho netolerovala, aby sa oni dvaja zabavali na moj ucet a na mojich financiach- uz DVA ROKY. Pekne financne peniazky nabok, ist k pravnikovi tak, aby mu nezostal ani cent (alebo iba mozne minimum) a v jeden pekny prekrasny den, ich oboch pekne vyrazit z firmy hodinovou vypovedou. A chlapovi postavit kufre pred dvere alebo k milenke, aleby by som mu ich doniesla do prace a podala do ruky aj s hodinovou vypovedou🤔🤔🤔🤔aky pozic, taky vrat.....

acrobaleno
19. aug 2020

Ozvala sa autorka odvtedy? Naozaj to nechápem, všetky karty drží v rukách ona a nad takýmto niečim rozmýšľa.

karolinakr
19. aug 2020

@acrobaleno neozvala.Len či to zas neni nejaká vymyšlanina

dilino
19. aug 2020

A čo život sa konči či čo.Nechápem ak je to všetko tak ako pišeš a nie naopak je tvoje firma, auta, podiely a ty ho trpiš načo to je dobré.Zabiť sa neblazni čo je sám na svete. Aby si im všetko nechala.Určite ho zbaľ ,rozved sa a čau a pá môj milý. Najľahšie je nadavať jej a čo ON či ON je sväty za dedinou.Silou mocou sa ho chceš držať načo je to dobré ved to je choré.Dalšia vec je ta ked ho ako mladá zbalila tak načo ved praktický ked pišeš všetko je tvoje firma, auta všetko na tvojom mene tak ON nemá nič vlastné takže asi tam je nejaka láska ked už nie k peniazom čo pochybujem a potrebuje si ON dokazovať aký je dôležity.Možno je mladá len preto s nim lebo ešte asi neprišla na to že ON praktický nič nemá alebo skôr opačne má majetok .Ja sa ti čudujem zabiť sa najväčšia hlúposť koľko ľudi by chcelo žiť ale je to nemožne sú chorý majú rakoviny, a iné choroby a čo že bol tvoja veľka láska.ON si je vedomý toho že ak ho mladá kopne do zadku tak ty pribehneš a neviem načo mu perieš, variš, a nedajbože poskytuješ aj sex ked ON spí s ňou v živote by som s nim neľahla do jednej postele ved je to hnus čo od ňeho vlastné chceš si sebestačna ako pišeš tak ty si najdeš na každý prst dvoch nakoľko máš peniaze a mladšich.Ten tvoj si je vedomy že nikam nepôjdeš oddané ho miluješ tak preto s tebou tak toči ak by si čo i len zapiskal hned prídeš preto nemá obavy že ked sa bude chcieť vrátiť ty ho prijmeš s otvorenou narúčou a odpustiš mu.Prebud sa máš 50 ako pišeš najlepši vek .Dva roky tolerovať milenku už by mal veci odsťahovane a nech ide k nej prečo si ho za ten čas nevysťahovala.AK by sa zistilo že ON nič nemá tak som veľmi zvedava či ta mladá by pri ňom bola.V čo dufáš že sa stane zazrak a ON ju opusti aj keby nájde si dalšiu.Zunovala si sa mu hold hľada niekde inde možno doma to bol stereotyp chcel zažiť niečo nové, vzrušujuce, a chytil druhý dych tak preto si niekoho našiel.Myslim si že tam muselo byť aj niečo iné ako by si len tak v šťastnom manželstve našiel nejaku mladu.Dalšia vec ktorá mi tu nepasuje je ta že píšeš všetko je moje na moje meno ako si ju ON bez tvojho dovolenia mohol dotiahnuť do firmy a ty si sa prebudila po pár dňoch.Ved ja ked príklad mám firmu a je na moje meno som vlastníkom ja ked poviem že nezamestnám tu osobu tak sa môže postaviť aj na hlavu a neurobim to .Ja si myslim môk názor že ty tam len robiš v tej firme ON je vlastníkom a bojiš sa ozvať lebo vieš že by ťa mohol vyhodiť kam by si išla a nechce sa ti začinať nový začiatok navyše z nejasným výsledkom.Neide mi fakt do hlavy že by si mala taký majetok a tolerovala jeho milenku.Prečo by ho chcela mladá ked ako pišeš všetko je tvoje len pre nič chce 27 ročná 50 ročného ked nemá peniaze načo by jej bol mlade zlatokopky idú po peniazoch a nie po krásne.Určite sa to stalo tak že všetko je jeho a bojiš sa o svoju existenciu aj ked máš dve vysoke školy.Bola si celé roky doma to sú typický príklad toho že pán manžel podnika malý ste sa dobré nič ťa nenutilo ísť pracovať bola si v jeho firme tam si dostavala slušný plát k tomu nadštandard doma, dovolenky a veci okolo toho .Bola si spokojná až do toho zlomu.ON teba si nechava ako zadne dvierka lebo ja nechápem ako môže napisať 50 ročna žena že sa zabijem alebo že sa chceš zabiť. Ešte pochopim puberťačka okolo 15 rokov nechal ju chcel len jeho tak poviem no dobre ty nato prídeš ešte poblazneni rozum.Ale nie zrela žena v najlepšich rokoch to je zo zúfalstva. Ved píšeš mám všetko všetko je na moje meno už by si dávno bola preč a jeho s firmy vyhodila ale ty si asi v situáci že musiš byť ticho a rada že si rada lebo normálna žena by svojmu chlapovi 2 roky milenku netolerovala.Možno pokiaľ by na to prišla nejaký mesiac dva áno ale od tej chvíle každa normalna by sa rozviedla alebo rozišla a ty to neurobiš a prečo nie pre lásku ale pre pohodlie,Iné je pracovať vo firme muža iné je ísť pracovať k niekomu na 8 hodin alebo na smeny ked si mu celé roky podriadovala a teraz zrejme nevieš sa zmieriť s tým že si našiel niekoho.Zrejme vieš že by to pe teba až tak finančné nedopadlo dobré.Ja mať firmu na svoje meno nikdy by mi do firmy ani ON a ani ONA neprišli a vyhodila by som ho z domu ale asi ty si rada že si rada preto mu dalej poskytuješ servis.Nehnevaj sa ale príde mi to take že skôr je to opačné všetko na jeho mene a dristy typu že je tvoja prvá láska och bože nech je keby mňe toto robil už mojim mužom nieje dva roky.Inú možnosť ako byť ticho asi nemáš lebo asi by si zrejme obstala na prázdno ja mať peniaze a firmu a čakať na chrápúňa ktorý si necha ohrievať posteľ s nejakou inou tak už by mojim mužom nebol.Dalej váš spoločný syn nevie za dva roky že otec niekoho má nejaku mladšiu.To sa mi nechce veriť a ak to vie prečo nič nepovie či si ho otec kúpuje aby bol ticho.Tu je veľa nejasnosti že ty máš všetko an svoje meno a nič s tým nerobiš dva roky lebo ho miluješ och a ideš sa zabiť ja keby že mám firmu peniaze a viem že má podvadza tak uživam si a nepomyšľam na samovraždu aký človek ktorý sa má dobre super TOP finančné sa ide zabiť rozmyšľaj žiadna láska nič tam neni bojiš sa o dalšiu svoju existenciu a na zniženie štandardu na ktorý si bola roky zvyknuta.Od dobrého sa ťažko odvyka že doteraz si to mala ty a odrazu to poskytuje nejakej druhej. Dal ti na vyber lebo nechápem čo za žena by služila svojmu mužovi o ktorom vie že má milenku a ta žena by mala firmu ja by som ich tak vyhodila keby že mám firmu že by ešte kopanec do zadku dostal a veci vyhodila na ulicu lenže asi to take ružové nebude ked sa chceš zabiť.Skôr mi prídeš tak zúfalo že ho musiš trpieť lebo na vyber nemáš žena ktora má majetok nemá myšlienky že sa pre chlapa zabije spacha samovraždu.Hlúposť musiš asi tak robiť ako ON povie lebo ináč nemáš na výber aj mu musíš dalej prať, variť, lebo ON sa z mladou iba zabava tebe nepotrebuje na zábavu ale doma chce full servis to veľkopodnikatelia tak robia.Je zvyknuty tak bud ticho ako myslim jeho jednanie rob tak a budeš sa mať dobre.Plát s firmy máš tak čo musi ti to stačiť.Si zúfala chcela by si skončiť tu zalezitosť ale vieš že by si prišla o veľa tak radšej trpiš a v zúfalstve chceš spachať samovraždu lebo žena čo má firmu,auta , majetok a neverného starého lišiaka muža sa tak nechova ta by sa ho zbavila hned .Ty si zúfala a nevieš si rady ale nie pre muža pre lásku pre obetavosť ale preto že ťa drži v šachu.Musiš si priznať pravdu sama pred sebou.Roky si bola zvyknuta na slovičko nemusim ale môžem a teraz ked ten tvoj hýri musiš byť ticho.Ak príde situácia že mlada si povie rozved sa a ON to urobi a vezme si ju čo urobiš skôr či neskôr k tomu dôjde čo budeš robiť potom od teba chce len full servis nič iné či aj sex ked si jeho zakonitou.Fuj žeby spal z milenkou a potom somnou no nikdy. Vždy je možnosť začať odznova a nedať sa ponižovať zvlasť ked máš dve Vysoke školy nikdy by som nedovolia aby má nejaký chlap ponižoval čo už nemáš svoju hrdosť.Drž sa.

acrobaleno
19. aug 2020

@karolinakr Aj to je možné, aj keď sú rôzne podobné prípady.

lenqua_12325
19. aug 2020

To nevydrží, on sa pohra a mladá pôjde kade ľahšie. On dolezie za tebou. Myslíš, že ona s nim bude dokedy... Ale potom ho odbkopni ty. Nestaraj sa, nevar mu, neper... Len sa staraj o sebe. Neboj sa rýchlo si rozmysli...

alexandraalexandrova
19. aug 2020

@misko66 tak mas dve moznosti...bud ostat v tom co zijes, nadalej zialit za minulostou ktora sa uz nikdy nevrati, alebo sa konecne postavit na nohy a namiesto dozadu sa pozriet dopredu. Ak nemas kamosky a nemas komu sa vyzalovat, chod za psychologickou, ta ti pomoze ziskat naspat stratenu sebauctu a ukaze ti ze pre teba existuju aj ine moznosti nez ostat s muzom ktory ta ma na haku...to ze to boli je pochopitelne, je to normalna faza...ale ked trva uz dva roky, to uz znamena ze si sa v tom zacyklila a to nie je dobre...vyhladaj pomoc a za ro dva mozes mat znova spokojny zivot a mozno aj s novym partnerom, alebo trebars aj bez...aj tak sa da spokojne zit, vsetko je iba v hlave...

marianeta
19. aug 2020

@misko66 nuž robí to čo mu dovolíš..doviedol milenku rovno tebe pod nos a ty ju tam aj jeho necháš pracovať? ..dávno mal mať kufre pred dverami a nech mu perie a vari ona.. Isté to nie je jednoduché po toľkých rokoch ukončiť vzťah ,ale snáď máš nejakú sebaúctu a nenecháš sa takto ponižovať.. Keď sú všetky majetky tvoje ako vravíš, tak ho vyplesti a keď nebude mať mladú z čoho financovať priplazi sa ako had..A vtedy by som za ním zabuchla dvere druhý krát.. Nebolo by ti ľúto,kvôli idiotovi,ktorý si neváži čo má ,zahodiť všetko čo si v živote dokázala?

mrkvicka060
19. aug 2020

Ja by som skor povedala, ze mlada ani netusi, ze majitelom firmy nie je jej milacik, ale jeho manzelka 😂 hlavne toto by jej asi mal niekto povedat, ktovie co jej on nataral. Dievcina sa asi rychlo odlubi, ked zisti, co moze byt po rozvode...a co po rozvode uz nebude 😃

sylvia002111
20. aug 2020

@misko66
Baby, zakladatelka temy nema taku jasnu poziciu, ako sa Vam zda. Ak aj je vlastnicka firmy, pokial nemaju s manzelom rozdeleny majetok formou Bsm, pri rozvode mu musi vyplatit polovicu, zo vsetkeho, z firmy - ak ma aktiva a zisk aj ked je to jej firma a ona ju zakladala a aj ked je jedinou vlastnickou firmy, domu (ak je spolocny ...). Rozvadzala som sa pred 2 rokmi, takze presne viem o com hovorim. Nie je to tak, ako to bolo v minulosti. Takze zakladatelka, musis sa pozbierat, mat pred ocami ze im zadarmo nedas ani cent, zacni sa s dobrym pravnikom pripravovat na tento krok, pomaly, aby nic netusili a aby si ho z jeho polovice osklbala co najviac. Ved nemozes dovolit, aby si mladou pipkou uzivali a minali to, co mozno Tvoj syn ci Ty si mozete uzit. A ako Ti uz vyssie niekto napisal, su okolo muzi, aj mladsi, ktorych sa o Teba isto casom budu tocit. Len sa pozbieraj, najdi si psychologicku na vyrozpravanie sa, mozno psychiatra na antidepresiva aspon docasne a jasne aj kadernicku, kozmeticku, nechtarku, chod na nejaku kliniku na mezoterapiu, botox ... schudni vo fitku. Nech sa Ti zdvihne sebavedomie. Je to dlhy proces, 1-2 roky, ale vysledok stoji za to. A potom pride novy muz, co Ta bude lubit ... uvidis. Drzim Ti velmi palce, sama som tym presla.

okost
21. aug 2020

@misko66 Ahoj. Viem, ze je to tazke. Ale skus sa zamysliet, co ti tato situacia POZITIVNE priniesla do zivota? Naucila si sa nieco o sebe? Naucila si sa nieco o muzovi? Myslis, ze tvoj zivot je menejhodnotny s nim, ako bez neho? A hlavne, ak to ukoncis definitivne, kde beries istotu, ze na druhom brehu bude pokoj... co ak je to naopak?

seraa
21. aug 2020

Psychiater lebo ak niekto takto zmýšľa miesto toho aby sa pytala “ako sa ho zbavit” alebo “poznáte dobrého právnika?” tak to je uz len na psychiatra ..

nistika
21. aug 2020

nedavno som tu citala taky krasny inspiritativny príbeh o garnižach a krevetach- bolo to medzi fotkami zo steny 🙂 v skratke podvadzana manželka si pri rozchode balila veci, dala si naposledy dobre krevety a odpad z nich napchala do garniž. manžel s milenkou sa nemohli zbavit smradu vsetko vyupratovali vyhodili drahe koberce, ale nič. skusali predať dom, ale nič nakoniec ho za peniaze co jej este ostali kupila pani ex manželka a pan manžel pri svojej lakomosti zobral so sebou vsetko aj tie garnize. nenechas sa nahovoriť?