Môj manžel vyhľadáva ženy na sociálnych sieťach

levandullaa
1. júl 2021

Ahojte - dozvedela som sa , že moj manžel vyhľadáva ženy na sociálnych sieťach. Vymieňa si s nimi nahé fotky , vypisuje , dohaduje stretnutia . Ako by ste reagovali ?

pseudomonas87
1. júl 2021

@levandullaa išiel by jak handra
....

elenka74
1. júl 2021

@levandullaa Rozviedla by som sa, nevedela by som mu odpustiť 😒

kkovacovak
1. júl 2021

@levandullaa to sa vážne pýtaš alebo ako? Žena maj trochu sebaúcty preboha

dzulli1980
1. júl 2021

Kopni ho do riti ... načo Ti je taký "chlap"?
@levandullaa

nttnnt
1. júl 2021

akoze im posiela svojho vtaka???? no v prvom rade by som ho zhukala, vysmiala a potom kopla do riti

moonlight1210
1. júl 2021

@levandullaa a ako si reagovala ty?

falbala132
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simkaaaaa
1. júl 2021

@levandullaa Určite nie je chlap pre teba. Máš na viac, vytiahla by som ho von a za tie jeho vajká rovno do prievanu. Ak chce byť slobodný, tak neh je a ty si začni užívať aj bez neho😇🖐️

lija22
1. júl 2021

neviem sipredstavit, ze zena ako ja, uplne bezna a hlavne davno dospela by poslala hole cecky dakemu neznamemu 🙂 to nebudu bezne matky ze

simkaaaaa
1. júl 2021

@lija22 niekedy sa nájdu aj také 🤣 veď dnešná mládež je nevyspytateľná. Nevravím, že práve vy ale určite chápete ako to myslím 🖐️

lija22
1. júl 2021

@simkaaaaa neviem. v mladeznickych vodach sa uz nepohybujem. skor som smerovala tam, ze to nie len flirt ale ci za to neplati. neviem. kazdopadne riadny trapas. uplne sa citim trapne za neho ako je sprosty

simkaaaaa
1. júl 2021

@lija22 ja to poznám. Môj partner tiež volal kedysi nejaké 16 ročne na kávu a mňa nezavolal chápem ako sa cítite 😇🖐️

panelacikova
1. júl 2021

@levandullaa pýtaš sa na reakciu... ukončila by som to s ním

luccija
1. júl 2021

@levandullaa pošli mu svoje🙂išla by som ku gynekológovi či mi niečo domov nepriniesol.Je to smutne

katka2602
1. júl 2021

Ejha kufor by mal už pred dverami.

vilma7
1. júl 2021

Kamoškin manžel robil to isté, už je z neho dávno ex. Tam nie je čo riešiť, alebo?

katkati
2. júl 2021

Nie mladé, ale práveže poniektoré uchylačky v strednom veku a aj staršie číhajú na takých trtkov a posielajú kadejaké fotky a dúfajú, že ich ešte niekto v ich veku pretiahne, alebo si chcú spestriť nudný sex mužom s niekým do partie. Nielen muži sú skazení,

panelacikova
2. júl 2021

@katkati 😀

panelacikova
2. júl 2021

@katkati ale vystihla si to teda 🙂

bloger
2. júl 2021

@levandullaa je mi to ľúto keby ťa mal rád nerobil by ti takéto veci nestojí za to sa pre takého trápiť

riderka1
2. júl 2021

tým ti tvoj partner dáva jasne najavo, za čo ťa má.. ja osobne by som reagovala rozvodom, hnusí sa mi taký človek a v prípade, že na tie stretká aj reálne chodí, nechala by som sa venerologicky vyšetriť... 🤨

levandullaa
autor
2. júl 2021

@katkati presne boli to väčšinou - stredný vek až staršie, výzor nič moc až škaredé a niektoré aj vydáte

levandullaa
autor
2. júl 2021

@riderka1 podľa komunikácie určite bol na nejakých ...hnus

katkati
2. júl 2021

@levandullaa Tak vidíš, má sám so sebou nejaký problém. Vrana k vrane sadá. Určite chce s tebou zostať, ale odbavovať sa chce na takýchto chuderách.

sandrika1986
2. júl 2021

Adios.....

panelacikova
2. júl 2021

@levandullaa tak potom si chce vrznúť a u takých uspeje....

meminka
2. júl 2021

samozrejme je to vo vzťahu neprístupné...možno by stálo ale minimálne za zamyslenie, či je váš sexuálny život v poriadku...niekedy človek hľadá inde to čo mu doma chýba...

bekky01
2. júl 2021

Ja som sa na základe tohto rozviedla. Nečakaj ani sekundu taký chlap sa nikdy nezmení. Mali sme spolu dve malé deti ale neľutujem ani sekundu. Zaslúžime si žiť dôstojne nie s takým čo zasuva inde.

mamkalentedkova
9. mar 2022

Možno hľadal inde ,čo mu doma chýba ,ale predsa má ústa ,aby ontom hovoril najprv so svojou ženou ...alebo trpí nejakým komplexom..doma nie je schopný uspokojiť svoju ženu a potrebuje si svoju mužnosť dokazovať tým ,že zasunie do nejakej chudery ,alebo mu nejaká pochváli vtáka ...ozaj úbožiak .Určite si toto nezaslúžis..pekne mu oobal veci a nech ho prichýli niektorá z tých krásavic😉