Môj priateľ si píše s inými

mlbb
9. apr 2024

Ahojte,
pred 2 rokmi som sa prestahovala kvoli priatelovi po mnohych rokoch v zahranici na Slovensko. Boli sme spolu sice kratko, ale nas vztah na dialku sa nedal tahat. Ked som ho spoznala bola som s dlhorocnymi priatelom. Tento moj terajsi priatel mi zacal vymyvat mozog, ze ako je mozne ze po tolkych rokoch vztahu este nemam dieta. Problem bol v tom, ze moj expartner sa na dieta necitil (doteraz ho nema), vlastne ani ja som to neriesila kym som nestretla mojho terajsieho priatela, mala som aj zdravotne problemy, ale nakoniec som od neho (ex) odisla. Vratila som sa spat na Slovensko, kde som nemala ziadnu zakladnu - chybali mi priatelia, ale verila som, ze bude dobre. Lenze, nastal problem s ktorym som vobec neratala. Mam 37 rokov a moj priatel si vkuse vypisuje s inymi. Nie je vobec nejaky atraktivny, mne sa napriklad uz pred zacatim vztahu vobec nepacil, ale ako clovek sa mi zdal fajn, tak som sa po jeho neustalom prehovarani - ze ak to skusime, tak spravi vsetko preto aby to vyslo - s nim dala dokopy. Ked som ho stretla, bol obycajnym chalanom, ale vypracoval sa - stal sa znamym a odvtedy sa na neho lepia same zlatokopky. Boli ma, ze si neuvedomuje ze to nie je uprimne a nevazi si to co moze stratit. Hovori mi ze som stara, skareda pritom som vzdy mala fesakov.

mlbb
autor
10. apr 2024

O mesiac sa mame stahovat do noveho bytu. Ten byt je jeho a mali sme kvoli tomu viacero vymen nazorov, kedze ja som si priala aby sme mali nieco spolocne. On si byt kupil predtym ako ma spoznal, s tym nic nespravime.
Teraz ma ist pracovat do zahranicia, bude sa kazdy tyzden vracat a aj ked sme tam 2 roky planovali byvat, povedal mi, ze dni ked bude mimo SR mam byt ja vo svojom byte hoci teraz byvame spolu. Respektujem, zariadim sa. Ale je mi to aj mojim rodicom cele divne, ze mi povie 1.5 mesiaca predtym ako odchadza, ze sa mam zariadit.

jozko_z_lesa
10. apr 2024

Si divna. Ak toto tolerujes. Ale ok kto chce kam pomozme mu tam. Co by som ja dal za to mat takuto submisivnu zenu co necha zo sebou zametat 😂😂😂 asi som malo dominantny a manipulativny

mlbb
autor
10. apr 2024

@jozko_z_lesa ja sama sebe nerozumiem. Strasne mi vymyl mozog.

mlbb
autor
10. apr 2024

@jozko_z_lesa Ale odhadol si to, je velmi dominantny a manipulativny.

cimage
10. apr 2024

Dava ti signaly, ze je koniec a mas sa zariadit 😕. Asi nema gule na to, aby sa s tebou rozisiel. Zrazu chce madarku, si stara, mas pendlovat medzi jeho a tvojim bytom. Preco nemozes byt v jeho byte ked tam nie je? Neberie ta ako partnerku/zenu s ktorou planuje buducnost. Ako pises, ze si vzdelana a mas dobru karieru, tak si nekaz zivot s takymto chlapom, ktory ti priamo do oci hovori, ze si opak jeho idealu. On ma to stastie, ze ho milujes a vie, ze ho neopustis. A co sa tyka pisania s babami, tak s tymi bude stale v kontakte, ci uz verejne, alebo tajne, tomu nezabranis.

mlbb
autor
10. apr 2024

@jozko_z_lesa jemu strasne stuplo sebavedomie, ked sa mu zacalo darit. Odvtedy si mysli, ze moze vsetko.

mlbb
autor
10. apr 2024

@cimage On si sice pise s inymi zenami, ale vsetko do jeho bytu vyberame spolocne. Od farieb nabytku, cez klucky, tesnenia, pracovnu dosku atd. Na vsetko sa ma pyta, ako keby to bolo pre neho dolezite. Denne mi posiela fotky z jeho bytu, ako progresuju. Akoze moja mysel to neberie, som z toho uplne zmatena. Mam pocit, ze nevie co chce.

maminkadeticiek
10. apr 2024

Prepac ale ty musis byt syrasne zufala ked si s takymto chlapom.Hrozne.Nie to ze si on nevazi teba ale ze si ty nevazis samu seba.Asi si tak uverila ze si stara ze sa ho drzis zubami nechtami.

martinmmartin
10. apr 2024

@mlbb co by nevedel co chce. Chce domaci servis , hladky chod domacnosti, a snivat o inych a niekedy si skocit bokom akoze za odmenu pre sameho seba.

mlbb
autor
10. apr 2024

@maminkadeticiek mozno mas pravdu, ked vam to niekto dokola opakuje, je velmi pravdepodobne ze tomu uverite. Napriek tomu ma tesia komenty jeho znamych - napr. vcera, ci je medzi nami 12 rocny rozdiel, aj ked je len 2 rocny. Karma je zdarma 🙂. Vzdy ma to trosku pozdvihne.

maminkadeticiek
10. apr 2024

@mlbb Preboha preco ho neposles do prdele??Aka karma zdarma.Argument ze ho milujes...ako sorry?Mas 15?Zrela zena uz hadam dokaze navnimat co je dolezite pre vztah a tento ta ma za staru chuderu a tebe na ociach kontaktuje ine zeny.Preboha!

ibrunova
10. apr 2024

@mlbb počuj, stále si ideš svoje, už sa nad tým zamysli, vie on vôbec o tom, že ty si jeho partnerka? Urob prvý krok a pošli ho kade ľahšie, inak budeš len jeho gazdiná a vŕzgať bude inde.

monro
10. apr 2024

Tvoj priateľ nemá k Tebe žiadny rešpekt. Chová sa skutočne otrasne a to, že Ti povie, že si škaredá a stará je čerešnička na torte....kopni ho do zadku.

ovaaa
10. apr 2024

Si pre neho nič, s tebou budúcnosť neplánuje...len mu vyhovuje mať niekoho. Že Maďarja po 2r.chodenia...😁 by som mu lopatou po hlave drbla.

solinkarka
10. apr 2024

Ja neviem ako môžeš ľúbiť niekoho kto ti hovorí že si stara a škaredá, to fakt? 🤣 Sorry ale ty tiež nie si v poriadku

nevenka
10. apr 2024

@mlbb a vo na nom mozes lubit? 🤔

mlbb
autor
10. apr 2024

Dakujem vam za komenty. Ja jeho spravanie neobhajujem, len sa o tom nemam fakt s kym pobavit.

Fakt je, ze toto jeho spravanie je podla mna kopiou jeho otca. On mi raz povedal, dobre som syna naucil - aby nechcel stare a tucne. Uz vtedy ma to zaskocilo - takyto slovnik od gynekologa, v ktorom maju mat zeny absolutnu doveru.

Vyhadzuje mi na oci, ze vraj nie som sebavedoma a ze ziarlim, ale podla mna by toto kazdej normalnej zene vadilo. Ja som na mojho predchadzajuce partnera neziarlila. Bol fakt krasny chlap, mohol mat kazdu, ale nedaval mi na ziarlivost dovod. Proste si ma vazil.

dskjhfdlkdjhl
10. apr 2024

@mlbb A mohla by si napisat, preco lubis cloveka, ktory sa k Tebe chova ako chrapun? Pises, ze si vzdelana, tak sa skus na to pozriet racionalne.

nevenka
10. apr 2024

Opravujem: "co"

lili1313
10. apr 2024

Nechce ťa. Po dvoch rokoch je už zamilovanosť štatisticky preč a u vás to sedí. Hľadaj iného, máš byt, peniaze, kašli na neho a na zariaďovanie jeho bytu, v ktorom ti ani nedovolí riadne bývať. Z tohto nič nebude, ťahá ťa za nos.

natasha1988
10. apr 2024

@mlbb a myslis, že ked sa vam aj dieta podari že bude len s tebou a nebude trtkat ostatne baby ked už je teda teraz uspešný? A okrem toho nie ste ani manželia, zjavne on už si začal hladat inú, ak ju už aj nema, a teda mala by si aj ty si konecne najst ineho. S týmto dieta ani buducnost nebude dobra. Čo ta brzdi, čo ta k nemu puta? ved ste spolu LEN dva roky, to nie je tak vela. Spamätaj sa, daj sa dokopy dievča, rozhod siete, rozprestri krídla a leť a najdi iného skvelého priatela. Radšej teraz ako potom nešťastná 50tnička.

natasha1988
10. apr 2024

@mlbb Ty fakt potrebuješ aby ti niekto otvoril oči!!! Kebyže idem s tebou na kavu tak by som ti porozpravala ako som aj ja taku rovnaku chybu urobila, ale nastastie som sa včas spamätala, rozišla som sa s nim a našla som si ineho. Je uplne jedno či máš 27 alebo 37 alebo 50! Rozidi sa s nim a ži si šťastný život bud sama alebo možno aj niekoho normalneho stretneš. Zivot je krátky, tak neváhaj.

retatka
10. apr 2024

Uff…musis byt riadne zúfalá .Toľko signálov ti dáva a ty nie a nie to skončiť .Ešte ako ti ma dať najavo ,že ta nechce ?Az ho nájdeš v posteli s inou ?
Už horšie sa azda ani nemôže k tebe správať .
Keď už teraz vypisuje ,čo bude o 10 rokov ?A nie neverím ,že ta aj reálne nepodvadza ..už máš dosť rokov na to aby si nebola tak naivná .Či sa radíš k ženám ,radšej nejakého chlapa ako žiadneho ?

mlbb
autor
10. apr 2024

@lili1313 prepac, ale mnohi ludia sa beru po 8mich rokoch, vacsina mojich kamaratok napr. A verim, ze sa s partnermi doteraz lubia. To je prava laska, nie dvojrocny osial.

nevenka
10. apr 2024

@mlbb pozri, my sme sa brali po 9 rokoch, ale bola vzajomna laska, ucta, sulad. Zamilovani sme boli az po usi, my sme ani spolu nebyvali, az po svadbe. Sme spolu vyse 20 rokov, manzelia pomaly 12 rokov. Mam za chvilku 41 rokov a nikdy mi nepovedal, ze som stara a skareda. Pocas manzelstva sa vypracoval a tiez je uspesny, ale nepise si so ziadnymi inymi zenami a stale vie zasnut, ked sa na mna pozera. To Vy dvaja ste uplne niekde inde. On absolutne nevie, co je to laska. Nedajboze sa Ti nieco stane, alebo by si cakala s nim dieta a priberies, alebo budes musiet lezat a co, posle Ta to p...prec, lebo si tucna a nic z Teba nema? Na to cakas?

banderaska29
10. apr 2024

pripadáš mi ako malé dievčatko v koži 37 ročnej ženy, ktorá je totálne mimo reality a žije vo svojej princeznovskej bubline. bože keby mi len časť z toho povie moj partner, a to teda ber moje slová, čo teraz poviem, vážne, odišla by som od neho. a bola by to jeho strata, nie moja. dievča ty si tak zmanipulovaná. čo on má medzi nohami maľovaný diamant ?

keby ti ubližoval niekto iny, koho nelubiš, trpela by si to ? nie, a vonkoncom to netrp od niekoho, kto Ťa má chrániť a milovať. život mas iba jeden, prosim ta otvor oči.

mili2016
10. apr 2024

@mlbb načo si zakladala túto diskusiu keď pri každej odpovedi ho svojím spôsobom obraňuješ. Mám pocit že si k tebe dovolí len to čo môže. Nadáva ti a ty si stále s ním tak prečo by mal v tom prestať? Veď tebe stačí že sa ťa pýta na názor nábytku 🤣, veď ty v tom byte aj tak bývať nebudeš buď sa zbališ a odídeš alebo trp a nesťažuj sa ..

lili1313
10. apr 2024

@mlbb veď jasné, ale u neho ten ošiaľ zjavne do lásky neprešiel, keďže sa správa tak ako sa správa.

rozculena
10. apr 2024

inak si normálna??

sheila121
10. apr 2024

Vzdelaná žena, úspešná kariéra, a takto nechá so sebou zametať? Sotva.