Myslí to vážne?

mynona111
2. mar 2024

Chalan má o mňa záujem, priznal sa mi s tým, že sa mu páčim, priťahujem ho...
Avšak stretávame sa iba občas vo fitku a tvrdí, že so mnou nechce chodiť stále cvičiť alebo von, aby sa ešte viac nenamotal a nezaľúbil. Je totiž medzi nami väčší vekový rozdiel (17 a 23), každý máme trošku iný život a on očakáva od vzťahu trošku viac. Aj keď si rozumieme, píše mi každý deň, ale žiaľ nechce so mnou tráviť viac času

liz_lemon
2. mar 2024

pust ho z hlavy

minka201
2. mar 2024

@mynona111 Podľa mňa je to milé. Nie každý ide na to hneď hrrr-hrrr. Pokojne si môžete písať, ak sa ti chce, ak je aj on tebe sympatický. Časom uvidíš, či z toho niečo bude ☺️

egonsk
2. mar 2024

@mynona111 niesi to ty, ktora tuto temu tu davala pred par mesiacmi?

sprjuska
2. mar 2024

@mynona111 asi ma na to dovod, preco nechce travit spolocne cas..ako radi
@liz_lemon pustila by som z hlavy asap

dadis
2. mar 2024

Nechce sa zalubit? Ved nemusi. Nikto ho nenuti. Ale potom nech necaka, ze sa dostane do tvojich nohaviciek. Moze sa z dialky pozerat. Nestracala by som svoj vzacny cas vypisovanim si s nim.

domkakvet
2. mar 2024

@mynona111 zalezi od teba, ci mas aj ty zaujem, ak ty nemas zaujem, tak akceptuj jeho rozhodnutie.

pralinka25
2. mar 2024

totalny namotavac. nedava to absolutne zmysel a vekovy rozdiel nie je nijaka sialenost ved nema 63.

mogaa
3. mar 2024

chceš vzťah alebo sex? lebo on zjavne to druhé....

rorino
3. mar 2024

@mynona111 máš 17 kde sa plasis?Užívaj si život,koníčky,píš si s ním,občas sa stretnú,neodsuvaj pre neho ostatných kamarátov,všetko má svoj čas.Ak sa máte stretávať a má byť medzi vami niečo viac,tak bude.A ak nie ,tak nie .

terry658
3. mar 2024

@mynona111 ja by som mu napísala, že sa nechceš namotať,tak radšej by si s ním ukončila každodenné vypisovanie. Že to si šetríš pre tých čo majú záujem o vzťah.

mynona111
autor
9. mar 2024

@minka201 on mi však povedal, že nechce sa hrnúť do vzťahu, lebo on by so sexom nevydržal vraj ani 2 mesiace keby sme spolu a ja to mám trošku inak nastavené keďže mám iba 17...a že je to komplikované

dadis
9. mar 2024

@mynona111 Chcel byt ta len na sex. Takych si drz dalej od tela.

stanulienkat
9. mar 2024

Nechce sa hrnúť do nového vzťahu, pretože sa zabudol rozísť s frajerkou.

euie
9. mar 2024

Podla mna stanovil podmienky. A je na tebe, ci ich akceptujes. V podstate povedal, ze s tebou randenie nechce, ale pritahujes ho = sex by bral. Podla mna je to jeho taktika, skusa ci ho ty budes chciet "nahanat" a dosiahnut svoje, aby sa namotal a zaroven bude po nom, lebo to randenim nedosiahnes (tu moznost dal mimo rovnice, tak to mas akoze skusat sexom). Su to take 4D hry.