Nechcem počúvať nášho suseda

19. jún 2023

Caute, mam velmi dobru novu kamosku, kedze sme sa sem pristahovali pred rokom. Mame rovnako starch deticiek, chodime von, k sebe. Avsak ked ma doma manzela, mne to normalne odpaluje dekel, ked ho musim pocuvat, no nechem ich urazit, lebo ako ludia su velmi velmi zlati.
Ale pocuvat o tom, ako sa Slovensko KONECNE zobudza, kvoli FICOVI a strane republika a on ma ludi v EU parlamente. UHRIKA.
Caputova ma aku mentalnu chorobu. K... Zelenskyj, ze ZABIJA ludi. A ked to zaklincoval tym, ze ZEM JE PLOCHA. Koniec. A ze to vie na 100%.

Pracuje iba 4 hodiny. Furt sedi za PC, LEBO TO ROBI ZA DOBRO SLOVENSKEHO NARODA. Vytvara falosne ucty a kazdeho liberalneho politika buzeruje, lebo si to zasluzia. Hovorim jeho slovami. Jaj, a este pridam, ze ma slovensky erb vytetovany na CHRBAT.

A stale, stale tieto reci doodkola. Boli sme raz aj vonku spolu, nevedeli sme, ake reci mal, tak sa dostal do konforntacie s mojim muzom, opil sa pri tom, a isiel domov sam. Odvtedy sa nevideli radsej. 🤦🏻‍♀️

To, ze tam nemam chodit neviem spravit, kedze nase deticky su velmi dobri kamosi.... A kamoska je tiez super. Mam tu iba ju.

Ako jednym uchom dnu a druhym von? Nedavam to.

autor
19. jún 2023

@mirage ach... Preco?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheila121
19. jún 2023

Pána mária. Ja som teda benevolentny človek čo sa týka politických názorov ale toto nie. To je už strop.

lucky_k
20. jún 2023

No ja neviem, ale urcite to niesu mili ludia, ked taketo zlo rozsiruju... a tvoja kamaratka tiez nemoze byt normalna ked ma takehoto muza, bude zrejme falosna....myslim, ze sa ti, coskoro otvoria oci vo vztahu k nej,