Nízka výdrž a neuspokojenie.

kajuska3105
8. feb 2020

Ahojte .. Neviem ako začať ale dáko začnem. S priateľom sme spolu tri roky, sexuálny život máme dva a pol roka a ročného syna. Zo začiatku nášho sexuálneho života som sa dokázala vždy spraviť. Ale posledné dva roky nič. Neviem či je to normálne pretože som spala len s ním a on so mnou.. Výdrž má takú na 1-3min. Vždy sa rýchlo urobí a ja len gúľam očami. Nevadilo mi to ale teraz mi to strašne prekáža. Vyskúšali sme všelijaké polohy a nič. Potom ide na orál ale taktiež nič cítim to len vôbec nie vzrušujúco musím predstierať orgazmus. Aj keď to vždy zistí a potom obviňuje seba, stále mu vravím , že to není jeho vina ale moja pretože sa musím rýchlo spraviť a mať rýchli sex a nie pomaly. Prosím vás skúste mi poradiť v čom môže byť chyba..

tamtamka26
8. feb 2020

No, najlepšiu odpoveď by ti dal dr, teraz existujú rôzne preparáty aj bylinné ho pôvodu, na tieto veci... Ale viem, o čom hovoríš, mávala som to pri mužovi rovnaké.... Prestal ma priťahovať, prišiel stereotyp, nuda aj v sexe, cele furt o tom istom. K tomu psychika, únava, nejaká hádka.... Ja som vtedy brala Aphrodisia V, akože prinieslo to svoje výsledky. Ale u nás to bol začiatok konca, lebo robiť niečo s niekym nasilu nie je ono....

lenuliatko84
8. feb 2020

A jemu neprekaza ze sa tak tychlo urobi a ty z toho nic nemas?ak nie tak je velky sebec

0silvia0
8. feb 2020

@kajuska3105 co mate stopky pri posteli ze sa musis rychlo urobit? 🙄
Ved to otocte, najprv tvoj oral a on nakoniec...

marseillefan
8. feb 2020

No podľa mňa je 1-3 minút žalostne krátko. Riešenia sú rôzne:
- keď vidí, že to na neho ide (ale musí to urobiť fakt včas, lebo to sa dá ľahko prepísknuť) na chvíľu prestať, prípadne zmeniť polohu
- použiť kondóm, ktorý mu znecitlivie penis
- prípadne 10-15 minút počkať a skúsiť druhé kolo - vtedy by už mala byť výdrž lepšia
A hlavne sa treba o tom nejako citlivo rozprávať. Lebo keď to budeš dusiť v sebe, tak to budeš vnímať len a len horšie a to je cesta do záhuby pre každý vzťah.

limetka69
8. feb 2020

Trba mat sex casto a vytrenovat to, pomaha aj alkohol, tebe sa uvolnit, jemu vydrzat dlhsie. Dakujem panu bohu, ze moj muz ma ma v tomto na prvom mieste a neurobi sa kym nie som ja. Sem tam sa stane, ze sa neurobim, ale nie jeho vinou, verim, ze ti to vadi, moj prvy bol taky, sebec, myslel na seba iba, vydrz par minut, v posteli drevo a este ho mal aj maleho, hrozna kombinacia.

elinosar
8. feb 2020

Ano alkohol pomaha na muzovu vydrz a niekedy je aj otazne ci ten orgazmus dosiahne 😀 inak ten isty problem mam aj ja, ale my pouzivame techniku mrtve maciatka. Proste mu poviem mysli na mrtve maciatka a on na ne mysli, vzdy to pomaha. 😀 Plus si pomoz pri sexe rukou, pojde to skor.

janickacrazy
8. feb 2020

@elinosar odpadla som, to čo je za metoda😨

tosomja
8. feb 2020

To, ze sa urobi rychlo...nie je jeho problem...ale to, ze sa potom otoci na druhy bok a teba necha tak, tak to uz problem je.
Netreba prevracat ocami, ale prebrat iniciativu. Nech sa najprv pohra s tebou a potom ty s nim.
A treba sa o tom aj rozpravat, neklamat.

tosomja
8. feb 2020

@elinosar cooo? Ake mrtve maciatka?? 🙏

sapetka
8. feb 2020

Ved pokracujte dalej😅alebo nech sa najprv venuje tebe a potom chodte na vec.. musite si to lepsie zmanazovat. Ale 1-3min? 😮

limetka69
8. feb 2020

mrtve maciatka :DDDDDDDDD odpadavam, hahahahah, boze, ja to zadret muzovi, tak nie ze vydrzi, ale asi zvadne :DDDD

macekovam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janickacrazy
8. feb 2020

@macekovam ved ja som to pochopila, ale je to psycho, tak som dala začudovaný ksicht 😉

zzzzuz
29. feb 2020

@macekovam radsej uz necitat... myslim ze kazda sme pochopili

judar
29. feb 2020

@elinosar vy to mate teda doma dobre zvratene ked sa ti chlap ukoji skor pri predstave mrvych maciatok nez pri mysleni na teba...hnus

airaw
29. feb 2020

@judar ?? asi ked mysli na mrtve macky, tak mu to trva dlhsie a neurobi sa hned

nefertiti5843
29. feb 2020

@elinosar Môj keby mal techniku "mŕtve mačence", tak sa neurobí nikdy....Ešte som o takej "technike" v živote nepočula....to musí byť fakt vzrušujúci sex 😝

janulienocka
29. feb 2020

Niektoré baby tu na koníku sú strašne nechápavé 🤦🏼‍♀️

dopolbokaodrata
29. feb 2020

Človek si myslí, že už tu videl všetko.. A hľa

mario00
13. feb 2023

Zdravím mam otázku... Neviete náhodou prečo keď z priateľov lezimr v posteli tak mam naň veľmi veľmi veľkú chuť a keď príde ktomu tak sa hnet urobím neviem čím to je štve ma to chcel by som to nejak napraviť.... Ďakujem

mario00
13. feb 2023

Dobri večer mam problém pri sexe mam chuť na sex priťahuje ma partnerka ale mislim na inú ženu prečo to tak je?

katkati
14. feb 2023

@mario00 Lebo si divný?