Otravný sused

20. apr 2024

Ahoj dievčatá,
dajte mi radu. Minulý rok som sa vydala a po svadbe sme šli s chlapom do jeho rodičovského domu bývať, tam sme nemali súkromie svokor bol ako stíhačka za nami celý boží deň. Po pol roku sme odišli do manzelovho bytu pri BA kde je aj správcom bytovky. Konečne som sa tešila že budeme sami a mať konečne kľud a tu je zas sused ktorý mu neustále vyvoláva a vyzváňa pri dverach. Sused je na dôchodku býva v byte jeho syna tak ma more času tak otravuje môjho chlapa so somarinami, tým že je správca aj okolo bytovky, ale nosí mu veci na oprávnenie, ani jeden víkend si nemôžme pospat už o 7 ráno zvoní pri dverách zas s nejakou banalitou, keď mu chlap otvorí : čo este spiš?! Mňa ignoruje, neodzdravi na pozdrav, chova sa akoby manžel žil sám. Dnes ma vytočil tiež kým som bola cez obed na nákup doniesol mu jest rezeň so šalátom na tanieri. Som povedala chlapovi ale ty nezijes sám, ja ti navarim, máš mu povedat že ty máš manželku. ten je len ticho a nerieši to. Svokra som sa zbavila čo nám znepríjemňoval život a teraz tento. Ako zatočiť z otravným dedom?

reanda
21. apr 2024

@cacianka spravy a omse 😀

autor
21. apr 2024

@ivuska027 presne tak 👍

cacianka
22. apr 2024

@reanda aj politické diskusie

h2
22. apr 2024

Nech sa manžel vzdá funkcie správcu. Potom bude sused otravovať zase toho nového.