Po rozchode potrebujem zdvihnúť sebavedomie

30. aug 2021

Ahojte zienky.
Ani neviem, co si od tejto diskusie slubujem, asi to len potrebujem dostat von, pocut objektivny nazor.
Rozisla som sa priatelom. Sme obaja po 30tke, obaja mame deti s byvalym partnerom, spolu nemame ziadne.
Vztah bol tazky, asi este nemam uplne cistu optiku, ale mam pocit, ze ma manipuloval, vydieral, trapila som sa.
Asi pre pocit a nadej, ze ma lubi, som mu to trpela a snazila sa mu vyhoviet, trpiet mu ziarlivostne sceny, robit mu v podstate sluzku.
Najhorsie je, ze aj teraz, par dni po rozchode to uzavrel tak, ze za rozchod mozem ja, lebo som sa malo snazila, nevazila si ho a kupovala mu nevhodne darceky.
Asi potrebujem trochu dvihnut sebavedomie,citim, ze mi ho uplne udupal.

esteregres
30. aug 2021

A ako dlho ste uz od seba? Lebo konce s takymito manipulatormi nie su teda jednoznacne a ze utnutie. Ten este si zgustne, pozor na to

acrobaleno
30. aug 2021

Dievča, môžeš si akurát tak gratulovať, že si sa takého debila zbavila. Čo sa to v poslednej dobe deje, že sa takýto kotia? Mám pocit, že to bude trošku chyba aj na strane žien. To ženy im takéto správanie tolerujú, pretože sú rady, že si niekoho našli. Hlavne, keď majú malé dieťa.

autor
30. aug 2021

@acrobaleno zeny prepacte, som v praci. Ano, mate pravdu. Teraz len musim byt silna.

kakawah
30. aug 2021

Ty mas aké šťastie, že on teba poslal k vode.... Ja mam jednú znamu, ktorá presne od takeho trtka chce odísť, ale on jej robí také peklo, že až. Majú dve deti. Všetci trpia a on aký kráľ. Žena je už tak zničená, raz mi povedala, že už sa jej žiť nechce. Chodi za psychologom, pomáha jej, šetrí si, po troche a chystá sa na odchod, verí a dufa, že raz sa zbavi toho debila. Dokonca si želá aby sa zaľúbil niekde a dal jej pokoj. Takže, ty sa tes,nadychni sa z hlboká a uzivaj si život. Drzim tí prsty. A nedovol, aby tak ten chlap ešte niekedy ovladal. 🍀🌷

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. aug 2021

@kakawah dakujem. Este to je cerstve a boli to, stale na to myslim, ale verim, ze bude dobre.

rumba01
30. aug 2021

bude bude neboj, len to chce cas a uvidis ked sa s tym psychicky vyrovnas, tak aj sebavedomie bude uplne na inej urovni a budes sa tesit zo zivota

stevvvka
30. aug 2021

Prosím ta spis si všetky všetky negatíva aj príhody aj to, že ťa nevzal k vode ani raz. Leto malo 62 dní, tak si 62x napíš, že ťa nevzal k vode a maj ten zoznam pred očami, ak ta náhodou prepadne smútok za ním. Zažila som manipuláciu, viem, o čom hovorím, viac ho nekontaktuj, ak sa ozve, neodpisuje, zablokuj všade kde sa dá. Fakt je to jediná cesta odsttihnut sa.

Do budúcna odporúčam - ako píšeš, popracovať na sebavedomí. Možno skus psychologickú, alebo knihy o vzťahoch, odporúčam" rešpektovať a byť respektovany"

Mne pomohla postaviť sa na nohy viera v Boha.. Neviem, či si veriaca, ak chceš napíš správu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uhgara
30. aug 2021

joj zboznujem takych chlapov, ktori povedia zene ze malo si sa snazila. akoze halo, to je vo vztahu len jeden alebo co? ved na to su dvaja.

esteregres
30. aug 2021

Ak mas instagram, vyhladaj si tam Michaela Kralikova, znama z Telerana, preziva podobne.. velmi ta to bude motivovat. Citaj jej prispevky. Uz je v rozvodovom

eeffka
30. aug 2021

Podla mna uz silna si,lebo si schopna o tom hovorit, ja osobne by som sa za toto hanbila ako pes ( aj za teba sa hanbim, ale ja mam taku povahu) , normalne si povedz ze kkt a vybavene.

pallaipalovak
30. aug 2021

Ahoj. Rada sa podelim so svojou skúsenosťou. Mala som 6 a pol ročný vzťah. Boli sme zasbúbení, bývali sme spolu. Bola som do neho tak zalaskovaná že som mu tolerovala že ma podvádza, že ma fyzicky a psychicky týra, že ma vydiera a ťahá zo mňa peniaze. Posledný klinec do rakvy bol keď už sa tým netajil že ma podvádza, doma neprespával a zmlatil ma tak, že som týžden chodila s modrinami. Po rozchode hodil všetku vinu na mňa, že podvádzal ma kvôli tomu ako som sa správala.. ja som mu dala modré z neba a on mne satana z pekla... Jedno pekné ráno som odišla a viac sa nevrátila... Ľutujem že som to neurobila skôr.

brita7777
30. aug 2021

@elizabet173 ako si citila/vedela, ze ta bude manipulovat ?

drahomirrra
30. aug 2021

Neviem, odkiaľ si, ale ja ťa beriem za kamošku 🙂 S takým kktom som chvíľku chodila. Ver, že nič lepšie ako zbavenie sa ho sa ti nemohlo stať. Och, až mi zle prišlo, keď som to čítala, čo si o ňom napísala. Uberkkt ako zo žurnálu.

bloger
30. aug 2021

Všetko čo si mu dala bolo z lásky jeho chyba, že si to nevedel vážiť

jaga61
30. aug 2021

Dievča, držím ti palce aby si to vydržala a nedala sa s ním zas dohromady. Utekaj od neho ako vládzeš. 👊

adrianap83
30. aug 2021

Ďakuj všetkým božstvám a celému vesmíru, že si sa ho zbavila ☺️ budeš mať konečne čas len a len na seba!!! Svoje dieťa, svoju ďalšiu rodinu, koníčky, domácnosť. Urob si radosť niečím, čo máš rada, odmeň sa za to, že si si uvedomila , aký vzťah si práve opustila! Pre teba úplne toxický a jedovatý. A osláv aj svoju slobodu, lebo toto, čo píšeš....naozaj zamilovaná žena len znesie. Alé už je to za tebou, rádia ti tu dobre sa úplne odpojiť a tiež porozmýšľaj nad psychologičkou, nech sa taký vzťah neopakuje. Držím prsty! 👍☺️

autor
30. aug 2021

Baby, vsetkym vam moc dakujem za povzbudenie, ste fakt uzasne.

autor
30. aug 2021

@adrianap83 este vcera som v eshope nechala stovku. Uzasny pocit, ze teraz minam na seba.
Od dnes som sa rozhodla zdravo stravovat, prave zujem akysi salat.

autor
30. aug 2021

A mnohe ste mali pravdu. Sice som ho blokla, ale zabudla som na whatsapp, kedze ho pouzivam malo.
Asi pred hodkou mi pipla sprava, citujem, ze mam sa napravit a chovat k nemu normalne a da mi este sancu.
Boooze, to je kreten. Chvilku som vahala, ze mu nieco napisem, ale to by bolo marne, on si ide svoje. Tak som iba blokla a v duchu zahresila.

autor
30. aug 2021

@drahomirrra si zlata😄 fakt by som neverila, ze mna niekto takto zlozi. No on uplne sprosty nebol, presne vedel, co robi.

autor
30. aug 2021

@bloger mas pravdu, len zenska zaslepena laskou vidi vsetko inak. No nech, uz bude len dobre. A dakujem aj tebe.

autor
30. aug 2021

@uhgara no ale on sa snazil aj za mna, ako zvykol tvrdit😄 ale ja som si to nevazila a nepocuvala ho. Chore.

karolinakr
30. aug 2021
karolinakr
30. aug 2021

Prepáč, to sa musím smiať, on ti dal eše jednu šancu, aby si sa zmenila a ty si lietala ako handra, neviem, čím ťa omámil, ale to počujem prvý krát, žeby mi chlap mal diktovať, ako sa zmeniť kvôli nemu niekedy mali poznamky trebars na vyzor niečo utrusil mimochodom nie ako hlavnú tému, ale povahove vlastnosti nikdy. Aj som sa trošku zasmiala, to by som skôr od puberťákov 14r baba a 17r chalan čakala, nie od dospelých
Ja sa musím rehotať, vy ste si role vymenili, on ako baba obletovaná a ty ako chalan, čo ju dobýva a plní každé želanie. To musel byť riadny horenos, normálne si ma pobavila

karolinakr
30. aug 2021

To si robíš prdel? ty si mala veľkosť S a on XXL?

autor
30. aug 2021

@karolinakr no co ti poviem. Vies, on asi ani nieje horenos, on ma skor velmi nizke sebavedomie, iba na mne si honil ego. Pritom obaja sme po 30tke.

karolinakr
30. aug 2021

Toto neni fake? Nič ti nekúpil a tebe posielal linky na 300eurové darčeky? Tak ale ty si potom blbá, ešte bol tlsťoch, tak ja neviem akymi kuskami ťa omámil, toto mi hlava neberie, ale na zasmiatie dobré

autor
30. aug 2021

@karolinakr no nevravim, ze som miss, ale postavu mam naozaj stihlu a pevnu, celkovo som o chlapov fakt nikdy nudzu nemala.
Len som popri praci a dietati nemala akosi chut nikoho hladat, on sa zrazu zjavil a bolo.
Postavu mal veru xxl, mne ale ta postava bolo to posledne, co som riesila.
Len co z toho, ked aj charakter mal nahovno