Priateľ a jeho deti - poradíte mi, čo robiť ďalej?

13. okt 2020

Priatel ma 2 deti ktoré ma každý druhy víkend, ja priatel a moja dcéra bývame v 1byte a keďže on ich brava na víkendy k sebe tak chodí k svojej mame a tam je s nimi,potom ich odnesie a pride k nám domov ..
Ide mi k to,že idú Vianoce a uz sa hadame lebo zase ich na Vianoce berie a ja zase budem sama lebo nemáme kde byt a ja mu stale vravim nemáš na to podmienky,neber ich a začne po mne zjapat ze to su jeho deti a bude s nimi tak načo mu je teda frajerka ?? Lebo on bude u svojej mami s nimi a ja s dcérou mozem zase sama byt lebo u nich sa nepomestime tam...
Vo mam robiť??už mi to lezie na nervy s tými jeho detmi aj na wsilvetra ich bude mat a stále a nehovoriac o tom,že zachviľu sa nám narodi naše spoločné babo

adusa1987
13. okt 2020

Sak si prenajmite vetsi byt nie? A kde akoze v jednoizbaku dokazete zit 4ria..a normalne som.v soku ze mas tam dceru a ty tam triskas vo velkom fuj...ak nemas na vetsi nechapem naco si robis dalsie decko dalsia vec ak nemas rada jeho deti naco si s nim a dalsia vec hej su to aj jeho deti ty mrcha..si vedela s kym sa stretavas ze ma deti tam sa tu teraz nestazuj ked si blba...

veronikaszabova
13. okt 2020

Akoze idu ti na nervy jeho deti? Sa trocha nad senou zamysli zeno!
Su to JEHO deti a je super, ze sa s nimi stretava. Mala by si ho podporit a nie nadavat na deti, ktore za vzniknutu situaciu nemozu!!

pribinak
13. okt 2020

Nemala si si začať vzťah s chlapom so záväzkami. Aké by ti bolo, keby povedal však saj preč svoju dcéru

evkakozickova
13. okt 2020

A načo si si brala chlapa zo záväzkami ? Však sú to aj jeho deti,je pochopiteľné že má o ne záujem. Chce ich vidieť vyrastať taktiež ich chce vychovávať....

asia83
13. okt 2020

Keby ste nenapísali poslednú vetu, napíšem vám, berte nohy na plecia a utekajte od neho. Bývate v jednoizbovom byte s mužom, ktorý už má dve deti. Hmmm. Musíte byť veľmi zaľúbená, zúfalá, keď ste sa na toto dali. No jediné riešenie, podľa mňa, je prispôsobovať sa. Čím viac mu budete brániť v styku s nimi, tým viac to on bude chcieť.

deti95060810
13. okt 2020

na odľahčenie...ale veľakrát pravdivé :
Žena sa pýta muža prečo je na dvore taký krik
Ááále tvoje deti s mojimi bijú NAŠE deti...😉

sense
13. okt 2020

Co máš robiť no teraz už nič moc keďže čakáte. Dieta.... Možnosť je ist do väčšieho bytu aby ste sa tam pomestili so 4 deťmi....

cookie29
13. okt 2020

Akože rozumiem, že sa cítiš odsunuta. Ale na druhej strane, Tvoja dcéra nevída svojho otca? Nestará sa o ňu?
Veď to je super že sa Tvoj priateľ stará o deti. Tu by nemalo byt problém že sa stará o deti, skôr ako vyriešiť vašu situáciu tak, aby ste mohli byt všetci v pohode. Ideálne by asi bolo nájsť si bývanie, lebo 4 v jednoizbaku nie je ideálne.

deti95060810
13. okt 2020

ex tvojho mm prečo nemá dieťa aspoň na Silvestra...skús mu to navrhnúť, aby ste boli spolu aspoň na koniec roka...

autor
13. okt 2020

@adusa1987 my čakáme na schválenie hypotéky tak co tu urážate ma

syslik81
13. okt 2020

ja si myslim,ze pokil sa chce tak sa na tie vianoce a novy rok pomestite aj v garzonke ... a do buducnosti to vyriesite len vatsim bytom ... onma pravdu-su to jeho deti a je naozaj skvele ze sa o ne stara .. ty si len priatelka-teba vymeni raz dva ale deti ma na cely zivot .. na to si mala mysliet skor ako si si s nim zacala ...

autor
13. okt 2020

Ved nech je s deťmi ale nech pozera na mňa ze teraz ja mam trpieť lebo kn ma mat deti ?? Kazde Vianoce a silvester je s nimi sakra a teraz na to momentálne nemá podmienky a zase ich ide brat w mna ma v riti

autor
13. okt 2020

A stara sa o ne ?? Ved maju 10r a dievca sa maľuje jak dospelscka...urobil jm ucty a dava km tam oenaize ktoré oni radi míňajú....

autor
13. okt 2020

Nikdy na nich nekrici na ich výchovu nic nevraví jeho zene ...on nevie co to je vychovávať deti on len proste ma ich raz za čas a to je všetko tak

deti95060810
13. okt 2020

a presne pre toto som nechcela chlapa s deťmi... Zakázať mu stretávať sa s deťmi nemôžeš a preto trpíš ty - lebo si na druhej koľaji....

autor
13. okt 2020

@deti95060810 to je pravda ale keď ho ľúbim?? Ja mu nezakazujem s nimi sa stretávať sle nech som pre neho na prvom mieste js ...on stále žije v minulosti a nie v tom ze budeme mat babstko a budeme rodina ...včera mi povedal no som zvedavý co budeš robiť keď moje deti na vydajú haha a co by som akože mala robiť??, bude pokoj ... ja msm 24r a on 42

acrobaleno
13. okt 2020

Ale ženy so záväzkami, to je samozrejmé. 😂 Vedela si, že má deti, tak čo si prekvapená. Ony nemajú nárok na otca cez Vianoce? Prečo s nimi súperíš?

autor
13. okt 2020

Ved maju nárok ale keď budu na to podmienky a keď on chcel frajerku tak ma sa podla toho aj zariadiť a proste keď raz na to nemá podmienky nema ich brat ,ma ich zobrať až vtedy keď budeme mat väčšie bývanie

midori123
13. okt 2020

Ty si neuveritelna trúúúúba!🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

deti95060810
13. okt 2020

máš 24 ? on 42 r. ?
Nato že je starý by si ťa mohol lepšie vážiť...😉
Ja by som mu odpovedala že isto nebudem opatrovať tvoje vnúčatá ako správna stará mama....

autor
13. okt 2020

@deti95060810 on to berie asi ze som mlada hlúpa alebo neviem .... pritom by mal skákať tak,ako poviem ja keď nechcr o mňa prísť...vkuse len kvôli deťom jeho sa hadame ...som zvedava co bude robiť keď budeme mwt spolocne čoskoro

deti95060810
13. okt 2020

zle si nastavila podmienky na začiatku...

autor
13. okt 2020

@deti95060810 a ako som mala ich nastaviť, mmm

nominativ
13. okt 2020

Toto je hrozna doba. Moje deti, tvoje deti, naše deti. A nakoniec budeš mať dve deti od dvoch otcov a budeš sama, ideálne sa každé volá po svojom tatkovi a ty si stále slobodná.

Ja ti to neprajem, ale toto sú dosť zásadne veci, čo ste mali mať vyriešené, kým s ním čakáš dieťa.

7miriam77
13. okt 2020

Moj nazor je taky, ze ak nezmenis svoje spravanie a postoj, tak budes vychovavat sama dve deti. Nemyslim si, ze jeden chlap strpi taketo chovanie. Predsa ma 42 rokov a neda si diktovat, co ma robit.

makova333
13. okt 2020

Autorka, tak skusim co to prelozit:
"pritom by mal skákať tak,ako poviem ja keď nechcr o mňa prísť" vysvetlenie, asi mu je jedno ci o teba pride. K tomu skakaniu- mas zvlastne predstavy o vztahu.
"proste keď raz na to nemá podmienky nema ich brat ,ma ich zobrať až vtedy keď budeme mat väčšie bývanie" tvoje dieta je kde teraz? Kedze nemate na to podmienky, tak by podla tvjej logiky malo zit u otca alebo tam kde su na to podmienky.
"Ja mu nezakazujem s nimi sa stretávať sle nech som pre neho na prvom mieste js " Aj u teba je na prvom mieste on a nie tvoje dieta? Nevyzera to tak. A nie, nikdy nebudes na prvom mieste, na prvom mieste su deti, potom manzelia/manzelky, potom rodicia a az potom frajerky.
"my čakáme na schválenie hypotéky" na (ne)schvalenie hypo sa caka relativne kratko, urcite nie mesiace a popri tom uz je vybraty byt/dom. Do troch mesiacov nemate s bankou co riesit. Takze teoreticky by ste uz na Vianoce mohli byt vo väcsom.

autor
13. okt 2020

Tak nech začne rozmýšľať wh on ze chcrm byt s nim na vianoce on svoju rodinu uz stratil, teraz sme my jeho rodina tak ak bude mat na to podmienky tak nech si berie deti k nám

nominativ
13. okt 2020

Autorka, máš 5 rokov?

makova333
13. okt 2020

cudzie dieta a jeho matka je jeho rodina viac ako pokrvne deti? Ale nevrav 😀 O deti sa staras ci na to mas metre stvorcove alebo nie, nedaju sa odsunut.

autor
13. okt 2020

Ved to je hanba ze 42 r ma a s detmi u mami jeho je lebo nema kde s nimi byt boze